Web interstitial Scroll Ad 300x250 Imageplus Beta Masthead (970x250) Beta InPage Beta Pageskin (Alpha)
  güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > Ulusal Haber

"Bu sorunun cevabını verecek tek kişi Zekai Aksakallı'dır"
12 Nisan 2018
"Bu sorunun cevabını verecek tek kişi Zekai Aksakallı'dır"
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Ankara 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ve sona gelen şehit Ömer Halisdemir davasının bugünkü 17'inci celsesinde, davanın 1 numaralı sanığı eski Binbaşı Fatih Şahin esas hakkındaki mütalaaya karşı son savunmasını yaptı.

Tüm sanıklar hakkında ağırlaştırılmış müebbet isteyen ve bu haftaki ilk üç celseye katılmaması tartışmalara yol açan Savcı Mustafa Manga'nın bugün geldiği görüldü. Savunmasının başlangıcında katılan tarafının "Kolektif suçlamalarına" cevap vermek istediğini belirten Şahin, "Hiçbirimiz önceki ifadelerimizi ve görüntüleri reddetmedik. Bu kolektif suçlamaları kabul etmiyorum. Keşke bize bunu yapmasalardı" dedi.

“O EMRİNİN ANORMAL OLDUĞUNU BUGÜN DAHA İYİ ANLIYORUZ”

15 Temmuz öncesinde taburunun Amanoslar'da görevliyken aniden Diyarbakır'a gönderildiklerini vurgulayan Şahin, şunları söyledi:

"Zekai Aksakallı'nın o emrinin anormal olduğunu bugün daha iyi anlıyoruz. Bizim görev değişikliğimiz anormaldi. Bunu hala sorguluyorum. Bu sorunun cevabını verecek tek kişi Zekai Aksakallı'dır, ama gelmedi, karşımıza çıkmadı, sorularımıza cevap vermedi."

Alarm emri gelince, görevin mahiyetini bilmediğini, Suriye'ye yönelik bir operasyon olabileceği düşüncesiyle taburunun tüm malzemeleri alması talimatını verdiğini anlatan Şahin, şöyle devam etti:

 

"Albay Alta Bora'nın emri, onun temin ettiği otobüsler, kamyonet ve polis eskortuyla Diyarbakır Havaalanına gittik. İntikal sırasında alarm emri dosyası ve Zekai Aksakallı'nın verdiği Fırat Kalkanı operasyon taslağı üzerinde çalıştığım ve bu arada tabur dışındaki personeli alarm emrinden haberdar etmek için telefon görüşmeleri yaptığımdan radyodan Başbakanın konuşmasını duymadım."

AVUKATLA BAŞKAN ARASINDA TARTIŞMA

Şahin'in bazı hususları mütalaaya karşı savunması sırasında anlatacağını söylemesi, Mahkeme Başkanı Bayram Kantık'ın, "Süre doluyor" uyarısı üzerine Başkan ile Şahin Avukatı Çiğdem Koç arasında şu tartışma yaşandı:

Av. Koç: Son savunmada süre olmaz.

Başkan: Olur avukat hanım.

Av. Koç: İstediği kadar savunma yapabilir. 

Başkan: Yapamaz efendim.

Av. Koç: Adamın ölümünü istiyorsunuz. İstediği kadar bilgi verecek.

Başkan: Ne demek ölümünü istemek? Sadece süreyi hatırlatıyorum. AHİM, 40 dakika verir, “derdini anlat” der. Ben gittim gördüm. Olayın ağırlığına, dosyanın ağırlığına göre, 10-20 dakika böyle. Hiçbir ülkede savunma hakkı sınırsız değildir.

“NEFSİ MÜDAFAADIR, MEŞRU MÜDAFAADIR”

Tartışmadan sonra savunmasına devam eden Şahin, Ömer Halisdemir'in şehit edilmesi anını şöyle anlattı:

"O gece kaotik bir ortamdı. Kimin ne olduğu belli değildi. O gece karargahta hiçbir uyarı yapılmadan grubun üzerine baskın ateşi yapıldı. Karanlık ve ağaçlık bölgeden ortam çok karanlık olduğundan sadece namlu ateş ağzını gördük. Ben de refleks olarak ateş ettim. Biz ölüm bölgesindeydik. Ateşe ateşle karşılık verdik. Yani hedef kişi değildi. Bilmediğimiz kişiyi nasıl kasten öldürebiliriz? Kriminal rapor ve bilirkişi raporunda da görüleceği gibi eşleşmeyen tüfek ve kovanlar var. Bölgedeki 7 boş kovandan 3'ü şehit Halisdemir'e ait. Diğer 4'ünün ağaçlıklı bölgeden ateş edildiğini gördüm. Ayrıca kime ait olduğu belli olmayan 155 adet piyade tüfeği boş kovanı var. Bu da bölgede başka ateş edenler olduğunu gösteriyor. O yüzden ÖKK'ndaki tüm kamera kayıtlarını görmek istiyorum. Gönderilen kayıtlar kısıtlı ve yeterli değil. Ben, Mihrali Atmaca ve Hasan Aksoy hakkında Ömer Halisdemir'i şehit etmekten ayrıca ceza isteniyor. Kriminal raporda sadece Mihrali Atmaca'nın raporu var, benim ve Aksoy'unki yok. Ayrıca tüfeğimin nerede olduğunu da bilmiyorum. Şunu da eklemek istiyorum; Şehit Ömer Halisdemir, Zekai Aksakallı'nın verdiği görevi tam olarak yerine getirmiştir. Ancak gerçekleştirdiği eylem hiçbir hukuki norma ve askeri usule uymamaktadır. Bizim yaptığımız ise hukuki norma uygun ve askeri gerekliliktir. Nefsi müdafaadır, meşru müdafaadır."

“SABAHA KADAR DİNLEYECEĞİM”

Mütalaada bazı hususların yer almadığını belirtirken, "Acaba Mete Yarar tarafından haber yapılmadığı için mi?" şeklinde bir ifade kullanan Şahin, askeri gereklilikleri yerine getirdiği için darbecilikle suçlandığını savundu. Saat 12.00 olduğunda araya giren Mahkeme Başkanı Kantık, "Sabaha kadar dinleyeceğim. Buyur, serbest" dedi. Şahin'in, "O kadar sürmeyecek" cevabı üzerine de Başkan Kantık, "İnan dinleyeceğim. İstediğin kadar konuş, buyur" karşılığını verdi.

“ÇANAKKALE SAVAŞI BENZETMESİNE NE KADAR UYGUNDUR, TAKDİRLERİNİZE SUNUYORUM”

Şahin, savcı mütalaasında Ömer Halisdemir'in Semih Terzi'yi öldürmesini Seyit Onbaşının Çanakkale savaşının seyrini değiştirmesine benzetilmesini şöyle eleştirdi:

"Ben söylesem, topa tutarlar. O yüzden burada tanıklık yapan halen görevde olan General Ömer Faruk Bozdemir'in ifadesinden aktarayım. Bir soru üzerine, 'Semih Terzi öldürülmese de karargah kurtarılır, ele geçirilirdi' dedi. Çanakkale savaşı benzetmesine ne kadar uygundur, takdirlerinize sunuyorum."

“SU İÇMENİN NESİ BATIYOR SİZE”

Savunmasının 3'üncü saatine doğru Şahin su içince de şu tartışma yaşandı:

Başkan: Görevliler suyu alır mısınız oradan. Bir daha da su koymayın oraya.

Av. Koç: Yaptığınız insan haklarına aykırı.

Başkan: Bizim insan hakkımız yok mu?

Av. Koç: Yorulduysanız ara verirsiniz.

Başkan: Hayır, ara vermeyeceğim. Su içmenin de bir tarzı vardır.

Av. Koç: Müvekkilim şeker hastası. su içmesi gerekiyor. Su içmenin nesi batıyor size?

Başkan: Su bize niye batsın?

Bu tartışmadan 15 dakika sonra Şahin'in Avukatı çıkmak üzere ayağa kalkınca Başkan Kantık tutanağa, "Bu sırada sanık müdaafinin izin almadan dışarıya çıktığı görüldü" diye yazdırdı. Av. Koç'un da çıkarken, "Ne alakası var? Çiş için izin mi alacağız?" diye söylendiği duyuldu.

“HEYETİ TAHRİK ETMEKLE SUÇ İÇMENİN AYRI ŞEY”

Bu gerilimden kısa bir süre sonra şu olay yaşandı:

Başkan Kantık, görevliden Şahin'e su vermesini isteyip, "İhtiyacın var mı?" diye sordu. Şahin, "İhtiyacım var, ama içmeyeceğim. Ben yıllarca dağlarda susuz çok dolaştım, çatlayacak kadar. O yüzden sağolun, içmeyeceğim" karşılığını verdi.

Başkan Kantık, "Sen bilirsin. Heyeti tahrik etmekle suç içmenin ayrı şey"olduğunu söyledi. Şahin, öyle değerlendirmediğini, sinirlenmeyeceğini, mahkemeye saygısızlık da yapmayacağını bildirdi. Başkan Kantık, "3 saat 15 dakikadır dinliyoruz. Niye sinirleneceğiz?" deyince de Şahin, 10 sayfasının kaldığını kaydetti.

“HTS KAYITLARI DOSYAYA GİRMEDİKÇE…”

Şahin, savunmasının devamında Zekai Aksakallı'nın hastanedeyken de Semih Terzi'nin öldürülmesi emrini verdiğini öne sürerek, Aksakallı dinlenmediği ve HTS kayıtları dosyaya girmedikçe gerçeklere ulaşılmayacağını ve adil bir karar çıkmayacağını söyledi.

YAŞADIKLARINDAN O KOMUTANLARI SORUMLU TUTTU

Şahin savunmasını şöyle tamamladı:

"Zekai Aksakallı'nın ifadesine göre infaz listesinde benim adım yok, ama Yüzbaşı Ahmet Kemal Yılmaz olduğunu söylüyor. Aksakallı'nın buraya gelip, yüzüme 'hain' demesini beklerdim. Ben de cevabını verecektim. Sadece bu kadarını söyleyeyim. Ahmet Kemal Yılmaz niye beni ekledi? Benden nefret ettiği için mi, Zekai Paşa emir verdiği için mi? Zekai Paşa gelsin, bunun cevabını versin.Madem ben kötüydüm, niye beni Hulusi Akar'a emir subayı olarak göndermiş, birinci sıradan tabur komutanı yapmış? Niye beni görevden almamış. Yaşadıklarımızdan Hulusi Akar, Yaşar Güler, Zekai Aksakallı, iki bölük komutanımız Altan Bora ve Eyüp Coşkun sorumludur. Astlarını korumak, komutanlık sorumluluğudur. Ömer Halisdemir'in şehit edilmesinden de birinci derecede Zekai Aksakallı sorumludur. Bir gün bütün gerçekler ortaya çıkacaktır. İşte o zaman bizim aleyhimize olanlar ne yapacaklarını düşünsünler."

Şahin'in savunması 4 saat sürdü ve 14.00'te tamamlandı. Başkan bundan sonra duruşmaya 1 saat ara verdi.

Odatv.com
Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Ulusal Haber Haberleri

Başlık Tarih
 
ÇANAKKALE TURİZM KAVŞAĞI OLACAK!18 Aralık 2018
20 Askeri Personele FETÖ Gözaltısı. Çanakkale'den de Gözaltı18 Aralık 2018
Çanakkale'de nüfusun yüzde 0,87'sini oluşturan kadın esnaf17 Aralık 2018
Bayraktar SİHA Çanakkale'de Görevde16 Aralık 2018
THY iki uçağı TROYA Giydirildi 14 Aralık 2018
MÜSİAD Türkiye Başkanlarından Ortak Açıklama14 Aralık 2018
CHP ile İYİ Parti'den ittifak anlaşması: İstanbul, İzmir ve Ankara adayları CHP'li olacak12 Aralık 2018
Türkiye'de ki RES'lerin yüzde 5'i Çanakkale'de 12 Aralık 2018
İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ10 Aralık 2018
Sibirya soğukları kapıda!09 Aralık 2018
FETÖ'nün kumpaslarıyla gaza gelenler bugün suspus oldu. Ergenekon'dan Çıktık.01 Aralık 2018
Yaklaşık 1 milyon adayı seçim heyecanı sardı01 Aralık 2018
Alkışlar Enes İbrahim'e Partisinin Onursal Genel Başkanını İhraç Etti30 Kasım 2018
Gökyüzünde klarnetle Çanakkale türküsü çaldılar27 Kasım 2018
Hasan Çoban Lüksemburg'ta ki Pasta Şampiyonusunda Birinci Oldu26 Kasım 2018
"Troya hazineleri belgeseli" senaristi Ömer Erbil ile FETÖCÜ Eyüp Can Arasında ilişki var mı ?25 Kasım 2018
İbrahim Öcüt,Muğla İl Müftüsü oldu.19 Kasım 2018
YENİ BÜTÇEDE EMEĞE, EMEKÇİLERE VE YURTTAŞLARA YER YOK19 Kasım 2018
Milli Savunma Bakanı Akar Kanada da Çanakkale şehitlerini unutmadı.18 Kasım 2018
Şahin MUN kulübü Çanakkale’ de17 Kasım 2018
Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu'ndan, Tuğba Ekinci'nin Seven Erkek Döver Sözlerine Tepki09 Kasım 2018
TBMM'den doktorlar için yeni KHK düzenlemesi. SGK Yasağı 07 Kasım 2018
Çanakkale`de yakalandı, Bilecik`te tezgahta06 Kasım 2018
Ertuğrul Özkök "O manyak benim, Çanakkale, Troya olsun"06 Kasım 2018
FETÖ Kumpasıyla TSK'dan Uzaklaştırılan; Pilot Yüzbaşı Murat Eren Adalet Arıyor05 Kasım 2018
Kumpas Der, Fetöcü Savcı ve Hakimlere Verilen Cezalar Yetersiz03 Kasım 2018
YETMEZ AMA EVET....TSK'ya İlk Kumpas İddianamesini Yazan Savcı Önce İhraç Edildi Sonra Gözaltına Alındı02 Kasım 2018
KHK İle İhraç edilen Sağlık Personeli , SGK İle Anlaşmalı Hastanelerde Çalışamaz. Ya Çanakkale'de ?30 Ekim 2018
Çanakkale Emniyeti'nde ki FETÖ Yapılanması Manisa'ya Bağlı İmiş26 Ekim 2018
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ24 Ekim 2018
Güç Birliği Çiftlikdere Köyü’nün Atatürk Büstünü Yeniledi15 Ekim 2018
Çanakkale'de 100 Bin Kişiden 33'ü Doktoralı 13 Ekim 2018
Fener Rum Patriği afaroz mu edilecek ?12 Ekim 2018
MİT’ten AKP’ye çürük raporu11 Ekim 2018
Liselerde Anti-emperyalist 68 Kuşağı Mahir Çayan, Deniz Gezmiş Yer aldı11 Ekim 2018
"Çanakkale Kamplarına 2 yılda 10 bin öğrenci katıldı"02 Ekim 2018
Çanakkale'de FETÖ'den Gözaltına Alınan Muvazzaf Subay Adli Kontrol İle Serbest01 Ekim 2018
Reuters: Doğalgaza konutta yüzde 9, sanayide yüzde 18.5 zam yapıldı01 Ekim 2018
Makedonya'da Seçmen NATO-ABD ve AB'ye HAYIR dedi30 Eylül 2018
Kirbaç Kasırgası Yön Değiştirdi. İzmir ve Çanakkale'ye uyarı28 Eylül 2018
Yeni Şafak Gazetesi Yayımladığı Türkiye Haritası'nda Çanakkale'yi Farklı Yerde Gösterdi20 Eylül 2018
Çanakkaleli dünyaca ünlü Türk ressam Ahmet Oran İstanbul'da19 Eylül 2018
Mektebim artık AKP'li oldu19 Eylül 2018
Yunanistan'a kaçmaya çalışan 2'si Çanakkaleli 5 FETÖ'cü yakalandı!11 Eylül 2018
Ataşehirli Muhtarlar Çanakkale'de Kampa Giriyor08 Eylül 2018
MERT FIRAT’LA TROYA!04 Eylül 2018
Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Kosova'da ki Türk Gençlerine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor02 Eylül 2018
FETÖ’ye Makedonya’da Büyük Darbe27 Ağustos 2018
Çanakkale’de iki defa İstanbul’u kurtaran Mustafa Kemal Paşa bu defa da vatanı kurtaracaktır20 Ağustos 2018
Çanakkale Kampı'nda öğrenciler zehirlendi18 Ağustos 2018
Osmangazi ve Çanakkale 1915 köprüleriyle entegre oluyor. 17 Ağustos 2018
Çanakkaleli Sinema camiasında 'Oscar'ın habercisi' olarak IFF'nin ana programı açıklandı. Nuri Bilge Ceylan listede yer alıyor.15 Ağustos 2018
Çanakkale Müftülüğü'nden Yurtdışı Camileri Yardım Kampanyası14 Ağustos 2018
Kılıçdaroğlu'nu Protesto Etmek İçin Çanakkale'den Yürüyüşe Geçen Partili Haberimiz ULUSAL BASINDA14 Ağustos 2018
Eğitim Bakanı Özyiğit: Çanakkale'de yaşananlar kabul edilemez14 Ağustos 2018
Delege ‘tüzük kurultayı’ için bastırıyor!13 Ağustos 2018
8 asırlık 'İlyada' Topkapı Sarayı'nda10 Ağustos 2018
Kandilli Rasathanesi: Son 47 yılın en sıcak yazı05 Ağustos 2018
Türkiye'de ki Azınlık Vakıflardan Emperyalistlere Tokat gibi Yanıt"Kurtuluş, Çanakkale ve Balkan savaşlarında aynı cephede savaştık" 02 Ağustos 2018
Nea Tenedos'tan ve Atina'dan Gestaş’a Teşekkür 31 Temmuz 2018
CHP’li Gaye Usluer’den Kılıçdaroğlu’na kurultay çağrısı!31 Temmuz 2018
Direne Direne Kazandık. CHP’de olağanüstü kurultay için imzalar tamam!30 Temmuz 2018
CHP'de İmza Kampanyasının Bitmesine Son Bir Saat Kala Sinirler Gergin: 670'yi aşkın İmza var. Truva Atları Kim?30 Temmuz 2018
CHP Genel Merkezine Kötü Haber : Noterden Atılan İmzalar Geri Çekilse Bile Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Açık30 Temmuz 2018
İnce: Ben partimi değil kendimi yakmayı seçtim29 Temmuz 2018
”CHP’de değişime karşı olan ve basın toplantısına katılan 17 il başkanının ortak başarısı illerinden sıfır vekil çıkarmalarıdır. İşte bu yüzden değişim kaçınılmaz.28 Temmuz 2018
CHP’li Özcan: Bu dakikadan sonra bu Kurultayın toplanması engellenemez NOKTA27 Temmuz 2018
Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'yi Derin Devlet Getiriyor Dedi. Twitter Sallandı"Demek ki derin devlet bile üzülmüş CHP'nin haline !27 Temmuz 2018
Çanakkale Zaferi ile I. ve II. İnönü Koşuları pazar günü gerçekleşecek27 Temmuz 2018
Ne İçiyorsun Bizde İstiyoruz. "Kılıçdaroğlu, 'Derin devlet, İnce'yi CHP'nin başına getirmek istiyor' dedi"27 Temmuz 2018
CHP'de Skandal! 59 İl Başkanı Dediler Önce 43 Sonra 32 İl Başkanı Çıktı26 Temmuz 2018
Muharrem İnce: Kimse üzülmesin, o arkadaşlarımın da Genel Başkanı olacağım26 Temmuz 2018
İşte ‘Kılıçdaroğlu ile devam’ bildirisine imza vermeyen 22 CHP il başkanı! 26 Temmuz 2018
CHP'li İl Başkanları Arasında Milletvekili Danışmanı. Güneşhan'da Çanakkale'den Danışman Götürseydi26 Temmuz 2018
İnce Cephesinden Açıklama" Hedefimiz 700'ü Aşmak "26 Temmuz 2018
CHP’de ‘Değişim ve Umut’ diyerek yola çıkan ve başaran il başkanlarından açıklama geldi!26 Temmuz 2018
Kanlı Ay Tutulması kapıya dayandı! Dünyanın sonu mu geliyor?25 Temmuz 2018
CHP'li Muharrem Erkek'i vatandaşlar Twitter ‘da topa tuttular 25 Temmuz 2018
CHP’de 10. katı sallanıyor, Kılıçdaroğlu Kendi Koltuğunu Korumak İçin Muharrem Erkek, Tezcan ve Özel'i Görevden Alacak25 Temmuz 2018
CHP'de Toplanan İmza Sayısı 61823 Temmuz 2018
Mehmet Ali Çelebi; CHP'de Toplanan İmza sayısını Açıkladı, Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra20 Temmuz 2018
Teğmen Mehmet Ali Çelebi'de CHP'de Değişim İçin İmza Attı18 Temmuz 2018
Ankaralı hırdavatçıdan Çanakkale Belediye Başkanı'na nispet Erdoğan kazanınca 'Şükür Döneri' dağıttı17 Temmuz 2018
Nevzat Çiçek: Devletin istihbarat birimleri tarikatlar üzerine çalışıyor, bazıları tasfiye edilecek16 Temmuz 2018
CHP'de 'kurultay' hareketliliği: İnce ekibi delegeden 'taahhütname' alıyor12 Temmuz 2018
FETÖ'nün Deniz Kuvvetleri Örgütlenmesinde Çanakkale'nin Kodu "24"09 Temmuz 2018
18 bin 632 personel kamudan ihraç08 Temmuz 2018
Son KHK Yayımlandı. Resmi Gazetenin Sitesi Çöktü07 Temmuz 2018
Yargıtay, 'sevgili' tazminatını kaldırdı!06 Temmuz 2018
Son KHK ile onbini aşan FETÖ'cü ihraç edilecek06 Temmuz 2018
Kriptoların Hızlı ve İtina İle Paketleme İşlemleri Sürüyor02 Temmuz 2018
Fetömetre'yle TSK'dan 3 bin kripto temizlendi. Fetömetrenin Mucidi Tümamiral Cihat Yaycı FETÖCÜLERİN Hedefinde27 Haziran 2018
40 yıl sonra babasının maaşına kavuştu24 Haziran 2018
Seçim günü yasakları yayımlandı23 Haziran 2018
Dumlupınar'ın son tanığı hayatını kaybetti20 Haziran 2018
YSK'dan 'çay bahçesi' kararı19 Haziran 2018
Fetömetre Notu 4.325 Çıkan Komutan Korumasının Çanakkale'li ABİ'si (!)19 Haziran 2018
TROYA YIKILMASAYDI İSTANBUL ŞİMDİ ÇANAKKALE’DE OLACAKTI…17 Haziran 2018
Yunanistan Küstahlığı Sürüyor. Gökçeada ve Bozcaada karasuları Yunanistan hakimiyetindeymiş. 11 Haziran 2018
"HAFTASONU MESLEKİ ÇALIŞMAYI YARGIYA TAŞIDIK"06 Haziran 2018
İZMİR’DE YAŞAYAN ÇANAKKALE’LİLER İFTARDA BULUŞTU04 Haziran 2018
Çanakkale Gezileri KKTC de Sorun Çıkardı04 Haziran 2018
Bölge Adliye Hakimi Kurtuluş Çalışır'dan İlginç Tespit:Geçmişte FETÖ'ye Sempati Beslemiş Kimseye Güvenmeyin"03 Haziran 2018
" Fetö'nün ve PKK'nın patlamış prezervatiflerini artık kimse görmesin "31 Mayıs 2018
Çanakkale'de Yakalanan Yargıtay Üyesi FETÖ'cü Hakkında İddianame Hazırlandı28 Mayıs 2018
FETÖ'nün Marmara Sorumlusu Yakalandı...Şu ana kadar yakalanan en önemli isim.24 Mayıs 2018
KYK yurtlarındaki öğrenciler İsrail'i protesto etti18 Mayıs 2018
2018 YILI FİTRE MİKTARI15 Mayıs 2018
Gestaş’tan gemilerde Anneler Günü sürprizi14 Mayıs 2018
“Zekai Aksakallı” deyince ortalık karışıyor10 Mayıs 2018
Baraj Yıkıldı ; Doğu Perinçek 110 Bin İmzayı Geçti09 Mayıs 2018
Silivri Duvarlarını Yıkan Vatanseverler 100 bin İmza Duvarını da Yıkıyor08 Mayıs 2018
Çanakkale Köprüsü'nün 664 yıllık gizemi07 Mayıs 2018
Kosovalı Gazi'nin Torunları Çanakkale Şehitliği'nde ki Prizrenli Şehitleri Ziyaret Ettiler07 Mayıs 2018
Cumhurbaşkanlığı için kim ne kadar imza topladı04 Mayıs 2018
Kesici Aday Olamayınca CHP'nin Adayını Açıkladı:"Tepeden Tırnağa Cesaret, Her Şey Türkiye'yi Sevmekten İbaret"03 Mayıs 2018
4 partiden ittifak kararı02 Mayıs 2018
Çanakkale ile Kut kardeş şehir olacak29 Nisan 2018
Karikatürlerle Çanakkale Savaşı 29 Nisan 2018
Güle Güle Donanmanın Altın Çocuğu29 Nisan 2018
Nedim Şener Ülgür Gökhan'a Çaktı: "Bu Aptallığı Daha Önce Yarkadaş'ta Yaptı" 28 Nisan 2018
Nedim Şener'den Ülgür Gökhan'a Sabah Golü28 Nisan 2018
ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA İÇDAŞ SEÇİLDİ26 Nisan 2018
Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Efendi'nin Heykeli Törenle Açıldı26 Nisan 2018
THY'nin “Çanakkale aşığı” kaptan pilotu25 Nisan 2018
Atatürk ve Çanakkale24 Nisan 2018
Kosova'da ki FETÖ Okulu'nun Banka Hesapları Türk Bankası Tarafından Kapatıldı 18 Nisan 2018
İBB’den, Çanakkale kahramanına ret!12 Nisan 2018
Bülent Turan'a Milli Şairimizin Ziyareti Kosova Türk basınında 09 Nisan 2018
Çanakkale'den 10 Muhtar Endülüs'ü gezecek09 Nisan 2018
Şehitler için Çanakkale’ye yürüdüler07 Nisan 2018
Zırhlı Birliklerde Çanakkale ve Kurtuluş üniformalarıyla tören06 Nisan 2018
Dük Çanakkale Dostluk Konseri’nde06 Nisan 2018
MİT Kosova'da FETÖ'cüleri Paketledi. Örgüt Yöneticileri Ülkeden Kaçmaya Başladı 05 Nisan 2018
MİT 6 bin kripto polisi Açığa Çıkardı; 81 il Savcılıklarına Liste Ulaştı 04 Nisan 2018
Dumlupınar şehitleri Donanma Komutanlığı'nda anıldı04 Nisan 2018
FETÖ'nün Mahrem İmamlarına Operasyon Çanakkale'den de 1 Gözaltı 04 Nisan 2018
Siirt'te Koyun Otlatırken Kitap Okuyan Gence Çanakkale Gezisi03 Nisan 2018
MİT'in Kosova'daki FETÖ operasyonu hatırlatan Erdoğan: Kosova Başbakanı'na sert tepki Gösterdi31 Mart 2018
Çanakkale MÜSİAD Şube Başkanı MÜSİAD Genel Kuruluna Katıldı27 Mart 2018
İZMİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ: ÇANAKKALE'Yİ GÖRMEYEN BİRİNE KIZ VERİLMEZ19 Mart 2018
Kosova Mamuşa'da Çanakkale Zaferi Düzenlenen Etkinlik ile Kutlandı.16 Mart 2018
Bülent Turan: Kosova Seçimlerinde Tarih Yazan KDTP'yi Kutladı23 Ekim 2017
YENİ MAMAKSPOR'UN KAMPI ÇANAKKALE’DE BAŞLADI08 Eylül 2017
Son dakika: Sıcaklıklar artıyor07 Eylül 2017
Ceza Daire Başkanı Hakim Kurtuluş Tayanç Çalışır"Geçmişte FETÖ İle İlişkisi Olan Kimseye Güvenmemeli"30 Haziran 2017
Kaos varsa örgüt yok mu17 Mayıs 2017
VİRA BİSMİLLAH; AKP'li eski milletvekili FETÖ'den tutuklandı10 Mayıs 2017
Aras Kargo'ya Kayyum atandı09 Mayıs 2017
ÇEMBER DARALMAKTA: AKP'li eski vekil FETÖ'den gözaltına alındı08 Mayıs 2017
HSYK 107 Hakim ve Savcıyı FETÖ'den İhraç Etti Ve Gözaltı Kararı Verdi05 Mayıs 2017
Binlerce polis görevden alındı26 Nisan 2017
Muayeneye yüzde 20 ile yüzde 60 arasında zam24 Nisan 2017
TÜGVA'ya FETÖ Operasyonu; 2 Tutuklama 24 Nisan 2017
Sıra kamudaki kripto FETÖ'cülere geldi20 Nisan 2017
Bahçeli; Ülkücüler Hayır Der14 Nisan 2017
122 bin ByLock'çu gözaltına alınabilir10 Nisan 2017
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı06 Mart 2016

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Ekonomi | Ekonomi | Foto Galeri | Künye
CH