güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > YEREL SİYASET

AK Parti'de FETÖ'den 34 ihraç
30 Aralık 2016
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel  Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik  çalışmalar kapsamında AK Partili 58 belediye başkanı ve 608 belediye meclis üyesi  hakkında işlem yapıldığını
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel  Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik  çalışmalar kapsamında Ak Partili 58 belediye başkanı ve 608 belediye meclis üyesi  hakkında işlem yapıldığını, belediye başkanlarından 7, meclis üyelerinden ise 27  olmak üzere toplam 34 kişinin ihraç edildiğini bildirdi.

  Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 28 Aralık Çarşamba günü AK  Parti MYK toplantısında Yerel Yönetimler Başkanlığının faaliyetlerine ilişkin  yaptığı sunumun detaylarını anlattı.

 Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak AK Partili belediye başkanları ve  meclis üyelerinin her yıl faaliyetlerini takip ettiklerini belirten Kaya, 875  belediye başkanı ve 11 bin 528 meclis üyesinin partiyle olan bağlarını  güçlendirme, bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımını sağlama noktasında faaliyet  yürüttüklerini söyledi.

Kaya, bu kapsamda belediye başkanlarının seçilmeden önceki seçim  vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştirmediğine baktıklarını, seçildikleri andan  itibaren halkla ilişkiler, kurum performansı, teşkilatla olan ilişkiler, meclis  üyeleri ile olan ilişkiler açısından Türkiye'nin ortalamasının üstünde olmasını  istediklerini aktardı.

"Yerel yönetimler, merkezi siyasetin fidanlığı"Yerel yönetimlerdeki başarının merkezi yönetime de başarı olarak  yansıdığını, başarısızlığın ise merkezi yönetimin başarısızlığı olarak  görüldüğünü belirten Kaya, Refah Partisi'nin yerel yönetimlerdeki başarısını  hatırlattı.

Kaya, "Bugünkü AK Parti'nin doğduğu yer yerel yönetimlerdir, yerel  yönetimlerdeki efsanevi hizmet başarısıdır.

" dedi.

Yerel yönetimde başarılı olan insanların merkezi yönetimdeki  başarısına işaret eden Kaya, "Örnek verecek olursak, Recep Tayyip Erdoğan,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız.

Binali  Yıldırım, İDO Genel Müdürüyken bu ülkenin en muhteşem hizmetlerini yapan  Ulaştırma Bakanı ve bugün Başbakanımız.

Veysel Eroğlu, İSKİ Genel Müdürüydü, bu  ülkenin su ve enerji noktasında en önemli yatırımlarını başarılı şekilde yapan  Orman ve Su İşleri Bakanımız.

Dolayısıyla yerel yönetimlerdeki başarı sizi  merkezi iktidara taşıdığı gibi aynı zamanda merkezi yönetimi yönetecek dev  kadroların yetişmesine vesile oluyor.

Yerel yönetimler, demokrasinin beşiği,  çiftliği, merkezi siyasetin de fidanlığı.

" diye konuştu.

610 belediyeye ziyaretHer bir belediye başkanını mahallinde ziyaret ederek, ilinde,  ilçesinde, beldesinde neler yaptığını yerinde gördüklerine dikkati çeken Kaya, bu  anlamda kendi Yerel Yönetimler Başkanlığı döneminde 610 belediye başkanını  ziyaret ettiklerini söyledi.

Kaya, bu ziyaretlerin dışında, il başkanlığında belediye başkanları,  milletvekilleri, il ve ilçe başkanlarının bir araya geldiğini ve belediye  teşkilat ilişkileri ve seçim vaatlerinde nerede olduklarına yönelik değerlendirme  yaptıklarını anlattı.

Üçüncü olarak, belediye başkanlarının, bölge toplantılarında bir araya  geldiğini ifade eden Kaya, toplantıya bir başbakan yardımcısı, bölge  milletvekilleri ve teşkilattaki sorumlu il başkan yardımcılarının katıldığını  bildirdi.

Şimdiye kadar 731 belediye başkanıyla 5 bölgede toplantılar  gerçekleştirdiklerini aktaran Kaya, Ordu'da da bu kapsamda bir toplantı  yaptıklarını vurguladı.

Kaya, bu toplantılarda AK Parti'nin belediyelerle halkla  ilişkiler, şeffaflık, etik değerler noktasındaki beklentilerini paylaştıklarını,  aynı zamanda kamuoyu anketlerini değerlendirdiklerini anlattı.

Dördüncü olarak ise AK Parti'nin bütün belediye başkanlarını Başbakan  ile bir araya getirdiklerini ifade eden Kaya, bunun dışında da il ve büyükşehir  belediye başkanlarıyla yılda üç defa Başbakan'ın değerlendirme yaptığını söyledi.

Toplantılarda referandum sürecine hazırlıkMeclis üyelerine yönelik eğitimler hakkında da bilgi veren Kaya,  "Teknik ve siyasi  konularda, halkla ilişkilerde nelere dikkat etmeleri gerektiği  noktasında bütün meclis üyelerini eğitime aldık.

Kasım ayından bu yana AK  Parti'nin 3 bin 499 meclis üyesine eğitim verildi.

" açıklamasında bulundu.

Bu çalışmalarının Anayasa değişikliği referandumu ile alakası  olmadığının altını çizen Kaya, "Biz bunu normalde haziran ayında planlamaya  başlamıştık.

15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki FETÖ soruşturmaları  nedeniyle kasıma sarktı.

" dedi.

Bu toplantılarda referandum sürecinde belediyelerin dikkat etmesi  gereken noktalar üzerinde de durduklarını ifade eden Kaya, "Özellikle altyapı,  üstyapı çalışmalarında daha hassas ve dikkatli olmalarını, altyapı çalışmalarını,  açılışları takvimlendirmelerini istiyoruz.

Bir şekilde referanduma da  hazırlanıyoruz.

" şeklinde konuştu.

500 soru ile performans takibiYerel Yönetimler Başkanlığı olarak, belediye başkanlarına yaklaşık 500  soru sorduklarını, her yıl performanslarını bir önceki yıla göre takip  ettiklerini bildiren Kaya, belediye başkanlarından seçim vaatlerini  takvimlendirmelerini de istediklerini söyledi.

AK Parti belediye başkanlarının 2014 seçimlerinde ne vadettiyse  hepsinin takvimlendirildiğini vurgulayan Kaya, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde  bu vaatlerin belirtilen tarihte yapılıp yapılmadığını yerinde incelediklerini  anlattı.

Belediye başkanına "Bu vaadi mutlaka yerine getirin.

" demediklerini  belirten Kaya, "Yapılmamışsa, 'Bu vaat AK Parti'nin vaadidir, bunu hayata  geçirmemiz gerekiyor.

' diyoruz.

" ifadesini kullandı.

Belediye başkanlarına yönelttikleri sorulara bu sene yenilerini  eklediklerini aktaran Erol Kaya, bu sorulardan örnekleri şöyle sıraladı:"Şehrin ekonomik hayatıyla ilgili trendlerini sormaya başladık.

  Diyelim ki bir şehirde 2010 yılında 10 bin vergi mükellefi var, 2015 yılı vergi  mükellefi sayısı 9 bin 500 olmuş.

500 iş yeri kapanmış.

Bunun sebebinin ne  olduğuna yönelik sorular soruyoruz.

Başkanın bunu masaya yatırmasını, gerekirse  küçük sanayi tesisleri kurarak, projelendirerek, yatırımcıların bölgeye gelmesini  teşvik etmesini istiyoruz.

Sosyal hayatla ilgili dezavantajlı insanların sayısal  verisi nedir, bunlara dönük projeleri nelerdir? Evlenenlerin boşananlara  oranındaki trendler nedir? Boşanma artıyorsa, buna dönük projeler nelerdir?  Üniversitelerle çalışmalar var mı?"Bu soruları şehrin topyekun kalkınmasını sağlamak adına sorduklarını  belirten Kaya, "Yerel kalkınma demek, bütün unsurlarıyla kalkınma demektir.

"  değerlendirmesinde bulundu.

Kaya, şehrin "check-up"ını yaparak belediye başkanlarının  performanslarını takip ettiklerini dile getirdi.

 "Yerel yönetimler olmadan olmaz"Dünyadaki hakim partilerin iki temel özelliğinin olduğuna dikkat çeken  Kaya, şunları kaydetti: "Birincisi halkı iyi dinlemeleri, ikincisi de pastayı büyütmeleri.

AK  Parti'nin de iki temel özelliği var.

Halkı iyi dinlemek sadece merkez siyasetiyle  olmaz.

Aynı zamanda en uçtaki yerel yönetimlerimizi dinlemek gerekiyor.

AK  Parti'de bu sistem müthiş bir şekilde işliyor.

Ders çıkarmamız gereken şeyler,  tarihin tekerrür etmesidir.

Hemen yakın tarihe baktığımızda, SHP, Anavatan  Partisi ve hatta Adalet Partisi'ne baktığımızda yerel başarısızlık merkeze  yansımış.

Dolayısıyla AK Parti bu referandum sürecinin öncesinde de sonrasında da  yerel yönetimlere büyük önem veriyor.

Yerel yönetimler olmadan olmaz.

"7 belediye başkanı, 27 meclis üyesi ihraç edildiKaya, FETÖ ile mücadele kapsamında 58 belediye başkanı ve 608 belediye  meclis üyesi hakkında işlem yapıldığını belirterek, "Belediye başkanlarından 7,  meclis üyelerinden ise 27 isim ihraç edildi.

Meclis üyelerinden 25'inin işlemleri  sürüyor, 68'i ise takip aşamasında.

" dedi.

 Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
68'den 2017'e Hilmi Baydar'ın DEVRİM Yürüyüşü Sürüyor24 Temmuz 2017
Kepez'de ki Seçimler Sonrası Yaşanan Polemiğe: İsmail Yaşar Oğuz ve Mehmet Daniş'in de ismi karıştı23 Temmuz 2017
Babacanoğlu Kepezde Uzlaşı Sağladık22 Temmuz 2017
Kepez AKP Seçimlerinde Gerginlik Uzlaşı ile Bitti22 Temmuz 2017
AKP'li Adnan Öncü Aktif Siyaseti Bıraktığını Açıkladı20 Temmuz 2017
FETÖ’den Gözaltına Alınan Sargut'u; Süleyman Soylu Zamanında Göreve Atamamış19 Temmuz 2017
Gökçeada'da ki FETÖ Operasyonu'nda AKP'nin eski İl Yöneticisi de Gözaltında18 Temmuz 2017
Altıok'tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Açıklaması14 Temmuz 2017
Biga’ya FETÖ Okulu Yapılmasına Katkı Veren İlçe Başkanı Kim?14 Temmuz 2017
ÇOMÜ'de ki FETÖCÜ'ler Bülent Turan'ın bile Adını Kullanmışlar10 Temmuz 2017
Çanakkaleli CHP'liler İstanbul'da Adalet Yürüyüşüne Katıldı09 Temmuz 2017
AKP'nin İl ve İlçe Teşkilatları MİT ve MASAK İncelemesinde08 Temmuz 2017
Çanakkale Vatan Partisinden Adalet Yürüyüşüne Sert Tepki07 Temmuz 2017
Bülent Turan a Çanakkale'de FETÖ Sorusu04 Temmuz 2017
ŞEYTAN BUNUN NERESİNDE ? Gökhan'ın Aklına Karadağ'ın Akrabasının FETÖ'den Tutuklandığı 7 Ay Sonra mı Geldi?01 Temmuz 2017
FETÖ'cülerin Kaleminden Gökhan ve Laçiner Dostluğu30 Haziran 2017
Çanakkaleli CHP'liler Adalet Yürüyüşüne Katıldı26 Haziran 2017
Çanakkale'de FETÖ Gözaltısı 1 Subay Gözaltında24 Haziran 2017
Çanakkale Belediyesi'nden KEMALİST Şehidimiz Dr. Necip Hablemitoğlu'nu İnciltecek Etkinlik21 Haziran 2017
Timur Ay, "CHP Çanakkale Milletvekili Erkek, Maalesef Kendi Kentinin Milletvekiline İftira Atıyor"20 Haziran 2017
Muharrem Erkek'in Yayımladığı Fotoğraf 2015 Yılına Ait Çıktı Ve Şampiyonluk Kutlaması20 Haziran 2017
Bülent Turan Sert Çıktı"Fesleğen Fotoğrafı ile Siyaset Yapan Alçaklar "20 Haziran 2017
Abdurrahman Kuzu Ahmet Çiçek İ Geçti Bir Akşamda 4 iftar19 Haziran 2017
CHP Çan İlçe Örgütünden İftar Yemeği19 Haziran 2017
CHP'li Muharrem Erkek Bülent Turan dedi; DSP Bayramiç İlçe Başkanı Çıktı19 Haziran 2017
Meğer Eceabat Belediye Başkanı Şarap Fabrikasında İftar Vermemiş İftara Katılmış19 Haziran 2017
Eceabat Belediyesinin Şarap Fabrikasında ki İftarı ODATV de18 Haziran 2017
CHP'li Muharrem Erkek'e Turan'ın olduğu Resmi CEMAAT mi Servis Etti17 Haziran 2017
Bülent Turan CHP'li Erkek e Seslendi Fotoda ki Bülent Turan ı Bulun"16 Haziran 2017
ŞOK İddia ! Çanakkale'li bir siyasetçinin çok yakın akrabası FETÖ den Gözaltına alındı 15 Haziran 2017
Bayramiç Devlet Hastanesine Aile Hekimi Atamaları Gerçekleşti15 Haziran 2017
Kılıçdaroğlu'nun Başlattığı Yürüyüşe Çanakkale'den Destek15 Haziran 2017
Bülent Turan Aydınlık Gazetesine Konuştu Irak'ın Toprak Bütünlüğü Şart12 Haziran 2017
Ahmet Çiçek Sahur Rekorunu Egale Etti11 Haziran 2017
Bülent Turan ; Muharrem Erkek'i Ters Köşe Yaptı VİDEOLU08 Haziran 2017
Kalkım Belediye Başkanı Hastaneye Kaldırıldı08 Haziran 2017
Ülgür Gökhan'dan Karadağ'a Sert Yanıt08 Haziran 2017
Başbakan Yardımcısı Canikli Çanakkale'de01 Haziran 2017
"MİLAT 17-25 ARALIK DEĞİL ERGENEKON/BALYOZ SÜRECİ OLMALI"30 Mayıs 2017
“FETÖ ile mücadelede kim ADİL? Kim ÖKSÜZ?”26 Mayıs 2017
Çanakkale VATAN Partisi "İncirlik Üssü Kapatılsın"25 Mayıs 2017
Rıdvan Uz; Çanakkale'de ki FETÖ'cüleri Türkçe (!) Olimpiyatları İle Vurdu25 Mayıs 2017
ODATV'nin 8 Yıl Önce Yaptığı Haberi Muharrem Erkek Meclis'e Taşıdı22 Mayıs 2017
CHP'li Soydan ve Karagöz Danışma Kurulu Toplantısında 21 Mayıs 2017
Çanakkale Limanı’na özel izinle getirilen Uranyum nereye gitti?21 Mayıs 2017
Çanakkale CHP'de Yeni İttifaklar Gündemde20 Mayıs 2017
Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan Çanakkale Merkez Köylerinde19 Mayıs 2017
Avukat Erdener Can Büyük Kongre Öncesinde Düşünceli18 Mayıs 2017
Altınok'un 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı18 Mayıs 2017
"Çanakkale Belediyesi'ne KAYYUM Atansın !"17 Mayıs 2017
Ömer Faruk Mutan; Sert Çıktı VİDEOLU16 Mayıs 2017
CHP Çanakkale Milletvekili" FETÖ’ye övgüler düzen, cilt cilt kitaplar yazan Mustafa Armağan’a neden işlem yapılmadı?"11 Mayıs 2017
Ve CHP kurultay takvimini açıkladı11 Mayıs 2017
Avukat Güler: Kozmik Odayı Açtırıp Devletin Sırlarını Yabancıların Eline Geçmesine Yol açanlarda Yargılanmalı 10 Mayıs 2017
Çanakkale VATAN Partisi; İNCİRLİK ÜSSÜ KAPATILSIN !10 Mayıs 2017
Avukat Adnan Güler Atatürk Düşmanı Yavuz Bahadıroğlu'nu Kimler Çanakkale'ye Davet Etti ?10 Mayıs 2017
Bülent Turan Atatürk e Yönelik saldırıları Kınadı09 Mayıs 2017
Çanakkale AKP Büyük Kurultay Delegelerİ Buluştu 09 Mayıs 2017
FETÖ’cü Murat Coşar a Övgü Düzen Çanakkale'de ki Kamu Görevlileri Halen Görevde 09 Mayıs 2017
Bülent Turan Moldova Sosyalist Partisi ile Anlaşma Protokolünde07 Mayıs 2017
"Çanakkale'de ki FETÖ'nün Siyasi Ayağı SARIŞIN ÇOCUK" VİDEOLU05 Mayıs 2017
BİGASPOR İBRAHİM KÜÇÜK İLE YOLA DEVAM DEDİ05 Mayıs 2017
Bakan Çelik Çanakkale'de 'Tarım Alanlarına Çivi Çaktırmayacağız'04 Mayıs 2017
Çanakkale'de FETÖ'ye Destek Verenlerde Endişeli Bekleyiş04 Mayıs 2017
Ülgür Gökhan'dan Bülent Turan a Belediyeye Destek Çağrısı 03 Mayıs 2017
Rıdvan Uz; 3 Mayıs TÜRKÇÜLÜK Günü Kutlu Olsun VİDEOLU03 Mayıs 2017
Muzaffer Kutlu dan ŞOK Açıklama 02 Mayıs 2017
CHP'li Kemal Özkan ve Berkay Güzel; 1 MAYIS'ı Selamladı01 Mayıs 2017
Çanakkale'nin DEVRİMCİ Avukatı Baydar; Yaşasın 1 MAYIS01 Mayıs 2017
CHP'li İsmail Özay 1 Mayıs ı Selamladı 30 Nisan 2017
Kepez'de Altınok'tan MHP'ye Ziyaret29 Nisan 2017
Ahmet Çicek; "Evet Hayır Ayrımı Yapmadan Köylerimize Hizmet Götürmeye Devam Ediyoruz"26 Nisan 2017
Rıdvan Uz FİRUZE'ye Sert Tepki Gösterdi.25 Nisan 2017
PINAR Boykotu 1 Haftada Yüzde 25 Düşüş; Çanakkaleli Hukukçulardan Boykota Destek25 Nisan 2017
CHP'li Serdar Soydan "Türkiye Evet Sonrasında Zamlarla Uçuşa Geçti"25 Nisan 2017
Ahmet Çiçek, Kent Konseyi Yeni Başkanı Kandemir'i Kutladı22 Nisan 2017
Deniz Baykal Çanakkale'de : Maç henüz bitmedi22 Nisan 2017
Alper Altınok Endişeli.....22 Nisan 2017
Turan Bombaladı; "Ayni Yolda Yürüdüklerine Hakaret Yapanlar, Rakip Partinin Belediye Başkanına Tek Laf Etmeyenler"21 Nisan 2017
Deniz Baykal Çanakkale'ye Geliyor21 Nisan 2017
Başkan Altınok’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı 21 Nisan 2017
Altınok’tan Değerlendirme Toplantısı20 Nisan 2017
Çanakkale Vatan Partisi Sokak Çağrısı FETÖ ye PKK ya Alan Yaratır20 Nisan 2017
Çanakkale MHP'de İstifa Depremi Sürüyor19 Nisan 2017
Biga’da Karabiga ve Gümüşçay da HAYIR dedi18 Nisan 2017
Mustafa Kemal'in Askerleri Uyarıyor,"MÜTAREKE SOLCULARI (!) Halkı Sokağa Çağırıyor"18 Nisan 2017
Çanakkale'de AKP'nin Oy Kaybettiği 3 İlçe: Merkez, Biga ve Eceabat18 Nisan 2017
Çanakkale MHP'den Şok İstifa17 Nisan 2017
"Bize düşen, ‘Hayır’ kampanyası ile başlattığımız mücadeleye devam etmek." 17 Nisan 2017
MHP'li Rıdvan Uz HAYIR Oyu Veren AKP'lilere de Teşekkür Etti17 Nisan 2017
AKP Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider'in Oy Kullandığı Okulda HAYIR Çıktı17 Nisan 2017
Bayramiç Referandum Kesin Sonuçları16 Nisan 2017
Ayvacık Referandum Kesin Sonuçları16 Nisan 2017
Kepez Beldesi Referandum Kesin Sonuçları16 Nisan 2017
Bozcaada'dan Kesin Referandum Sonucu16 Nisan 2017
Eceabat ilçesi kaymakamı eşine usulsüz oy kullandırdı16 Nisan 2017
Çanakkale'de İbrahim Bodur Lisesinde AKP'liler ile Müşahitler Arasında Gerginlik 16 Nisan 2017
Çanakkale'de AKP'nin 'Evet' pankartı indirilmedi16 Nisan 2017
Umurbey Belediyesi'nin Resmi Plakalı EVET Yazılı Kamyoneti CHP Eski İl Başkanın Büfesine Çarptı15 Nisan 2017
Çanakkale CHP eski İl Başkanı Hamza Karagöz'ün Büfesine EVET Aracı Girdi15 Nisan 2017
Ezine'de Serdar Soydan Rüzgarı15 Nisan 2017
Çanakkale VATAN Partisi HAYIR diyecek14 Nisan 2017
Bayramiç'te Evet Kampanyasında Çiçek İzdihamı Yaşandı12 Nisan 2017
Kepez Belde Örgütü'nden Prof. Karaayvaz'a Referandum Ziyareti12 Nisan 2017
Bülent Turan; Çanakkale'de12 Nisan 2017
CHP Biga’dan tam gaz referandum mesaisi12 Nisan 2017
CHP'li Serdar Soydan; Referandum Çalışmaları İçin Memleketi Ezine'de12 Nisan 2017
Altınok'tan Kepez'de Ziyaretler12 Nisan 2017
Çanakkale'de ki Kripto FETÖCÜLERİN Referandumda Oylarının Rengi Ne Olacak? 11 Nisan 2017
CHP YDK Üyesi Soydan'dan DYP eski İl Başkanına Ziyaret11 Nisan 2017
CHP'li Ahmet Küçük; 16 Mart Eczacılık Fakültesi Katliamda Yaşamını Yitirenleri Andı VİDEOLU11 Nisan 2017
Kepez'de Altıok Fırtınası11 Nisan 2017
Bülent Turan Çanakkale'de 20 Bin Çiçek Dağıttı10 Nisan 2017
Kepez Çiçek Açtı 10 Nisan 2017
Ahmet Çiçek'ten EVET Açıklaması 09 Nisan 2017
Murat Saruhan ve Halil İbrahim Demir Referandum Yorgunu08 Nisan 2017
Gündüz işte akşamları sahada!!!07 Nisan 2017
MHP Bozcaada İlçe Başkanlığı feshedildi07 Nisan 2017
CHP'li İsmail Özay'dan; AKP'li Ayhan Gider'e Yanıt.....06 Nisan 2017
CHP'li Ahmet Küçük'ten; AKP'li Gider'e Tepki:"AKP'liler Ülkemizi Germeyi Bıraksın"06 Nisan 2017
AKP'li Ayhan Gider; CHP Milletvekiline,"Serseri Derim, Dangalak Derim"06 Nisan 2017
Bülent Turan Çanakkale'de Faaliyetlerine Ara Vermiyor06 Nisan 2017
ŞOK İDDİA ! Hangi Belediye Başkanı 16 Nisan Sonrası İstifa Edecek ?04 Nisan 2017
MHP Bozcaada İlçe Başkanlığı'ndan Kongre ve HAYIR Açıklaması04 Nisan 2017
CHP'nin Efsane Genel Başkanı Baykal; 9 Nisan'da Çanakkale'de VİDEOLU04 Nisan 2017
Küçükkuyu Belediye Başkanı; Referandum Çalışmaları İçin Yenice Köylerinde04 Nisan 2017
MHP Bozcaada Teşkilatı'ndan HAYIR Açıklaması04 Nisan 2017
Biga'da Yaşlı Adam Ölü Bulundu04 Nisan 2017
MHP Yenice İlçe Başkanı Recai Ertan Güven Tazeledi03 Nisan 2017
Bakan Eroğlu'ndan Kaçak Moloz Dökümü Yapanlara Gözdağı02 Nisan 2017
CHP'li Serdar Soydan HAYIR için Yollarda01 Nisan 2017
CHPnin Efsane Genel Başkanı Baykal Çanakkale'de 01 Nisan 2017
Bülent Turan'dan FETÖ tahliyeleri sert tepki 01 Nisan 2017
CHP'li Ahmet Küçük; HAYIR İçin Çanakkale'nin Rumeli Topraklarında31 Mart 2017
CHP'nin Ağır Topları HAYIR İçin Sahada ; Ahmet Küçük Ayvacık'ta30 Mart 2017
Doğalgaz Çalışmaları Başladı29 Mart 2017
Turan, Balıklıçeşme’de29 Mart 2017
Dr. Hakan Çetin'in düzenlediği Yemeğe Bülent Turan'da Katıldı 26 Mart 2017
AKP li Sebahattin Güner Seçim Yorgunu26 Mart 2017
Bülent Turan; Galatasaray Yönetimine Yüklendi26 Mart 2017
Lapseki MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan Oldu25 Mart 2017
DP'li Uysal: Hayır Diyerek Tekrar Bu Ülkenin Sahibi Olacağız25 Mart 2017
AKP Kepez'de Bayrak Değişimi24 Mart 2017
AKP'den teşkilatlarına referandum talimatları24 Mart 2017
Bülent Turan: Çanakkale'den rekor düzeyde 'Evet' çıkacak24 Mart 2017
HAK-İŞ Başkanı Arslan Çanakkale’ye geliyor23 Mart 2017
Kepez EVET Çadırına Büyük İlgi23 Mart 2017
FETÖCÜ FIS FIS Yasal Mermisi İle Bir Komiser Yaklaşıyor. 23 Mart 2017
Cumhurbaşkanı ile Başbakan arasında sorun olmasın istiyoruz'22 Mart 2017
Çanakkale'de HDP'den HAYIR'lı Nevruz Kutlaması21 Mart 2017
Fener Alayından İlginç Ayrıntı: Korku FETÖCÜ'leri de Atatürkçü Yaptı21 Mart 2017
Baykal;"Çanakkale'deki köprünün temeli atıldı. İnşallah en kısa zaman da tamamlanır"21 Mart 2017
Ülgür Gökhan'dan Kibirli Tepki 19 Mart 2017
AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması18 Mart 2017
Çanakkale Vatan Partisi'nden 18 Mart Açıklaması," "Zafer ordunun ,ordu milletindir "18 Mart 2017
Çanakkale'ye Erdoğan geldi ve...18 Mart 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan yanından ayırmadı!18 Mart 2017
Çanakkale'de Konuşan Erdoğan'dan Avrupa'ya Ve Darbecilere Sert Mesaj Açıklaması18 Mart 2017
Kurtulmuş, Şehit Yakınlarıyla Bir Araya Geldi17 Mart 2017
Çavuşoğlu’ndan Fırat Kalkanı şehidinin ailesine ziyaret15 Mart 2017
AKP'li Orçun Oktay'a; ", ‘Sistematik servis’ " Suçlaması15 Mart 2017
FETÖ'nün siyasi ayağı Erdoğan'ın masasında15 Mart 2017
Ülgür Gökhan'a; Kötü Haber FETÖ'den Tutuklu Kardeşi (!) Laçiner Hala Cezaevinde14 Mart 2017
Turan'dan Siyasilere Davet13 Mart 2017
Mefail Ceyhan, "Hakkımda Karalama karalama süreci başlatanlar hakkında yasal süreci ivedilikle başlatacağım"13 Mart 2017
Çanakkale AKP İl Gençlik Kolları Başkanına FETÖ Ablukası13 Mart 2017
Çanakkale'de HAYIR Afişi Gerginliği 13 Mart 2017
Biga Referandum Anket sonuçları 11 Mart 2017
Çanakkale Ayvacık Referandum Anket sonuçları 11 Mart 2017
Turan, 'Köylere Hızlı Ve Daha Etkin Posta Hizmeti Verilecek'09 Mart 2017
AKP'li Şahinbey Belediyesi'nin Yayımladığı Kitaba; Çanakkale Barosu'nde Suç Duyurusu09 Mart 2017
AKP Eceabat İlçe Başkanlığı'na Atama Yapıldı08 Mart 2017
Çanakkale Vatan Partisi'nde 8 Mart Açıklaması07 Mart 2017
CHP'li Avukat Adnan Güler, AKP'li Bakanların Almanya Yasağını Kınadı07 Mart 2017
Çanakkaleli Eski Bakanın Oğlu Bakkalda Çalışmaya Başladı07 Mart 2017
TURAN: “TROİA’DA BİN YILLARIN İZİ VAR. ONA SAHİP ÇIKMAK BİZ ÇANAKKALELİLER İÇİN VATANDAŞLIK GÖREVİ”03 Mart 2017
Gökçeada AKP'li Ayhan Kıraç Nereye Koşuyor.? 03 Mart 2017
Vatan Partisi Çanakkale İl Başkanı,"Biz Göndere Bayrak Çekeriz!"02 Mart 2017
Çanakkale Belediyesi'nde CEMAAT İMAMI Kim?02 Mart 2017
“Kepez Çayı Islah Çalışmaları Başladı”02 Mart 2017
FETÖ'nün Belediye İmamı “Danışman” Erkan Karaarslan'a ihale veren Sarıyer Belediyesi'ne Soruşturma. Sırada Çanakkale Belediyesi mi Var?02 Mart 2017
Turan, “Çiftçimize 2 milyar 118 milyon yardım”01 Mart 2017
CHP'li Muharrem İnce; Çanakkale Mitinginde Konuştu28 Şubat 2017
TURAN “BOĞAZ TRAFİĞİNİ KONTROL ALTINDA TUTUYORUZ” 28 Şubat 2017
Turan, 'Şehitlerimizin Ayak Bastığı Toprak Parçası Bizim İçin Önemli'27 Şubat 2017
Kore Gazisinin Cenaze Törenine Gökçeada AKP Tam Kadro Katıldı27 Şubat 2017
Bülent Turan; Gökçeada'da ki Kore Gazisinin Vefatının Ardından; "İyiliğine ve İnsanlığına Şahidiz"26 Şubat 2017
Başkan Altınok, Bakan Arslan’a balıkçı barınağını anlattı25 Şubat 2017
Turan, torba yasayı değerlendirdi24 Şubat 2017
Mehmet Özkan FETÖ'cülere,"10 yıldır bir kere size 'hayır' demedim. Şahsi imkanlarımı dahi sizin çalışmalarınız için feda ettim"24 Şubat 2017
Uyuşturucu ile mücadeleye destekler artıyor24 Şubat 2017
Ulaştırma Bakanı Arslan, Çanakkale Köprüsü'nün Çalışmalarını İnceledi23 Şubat 2017
Bakan Ahmet Arslan Çanakkale Valiliğini Ziyaret Etti23 Şubat 2017
Çanakkale'de Siyasi Kulisler Kordona Taştı22 Şubat 2017
Çanakkale'de 3 köye çocuk parkı kuruldu20 Şubat 2017
AK Parti ve MHP'nin ilk ortak mitingi Çanakkale'de19 Şubat 2017
MHP Çan İlçe Teşkilatı'nda EVET İstifası17 Şubat 2017
Çanakkale'ye 288 Farklı Yatırım17 Şubat 2017
HAYIR'cı Rıdvan Uz , İhraç Talebi İle Disipline Yollandı17 Şubat 2017
Çanakkale'de ki Tartışmalı SÜMERBANK'a CHP'li Üyeler HAYIR Diyor17 Şubat 2017
REFERANDUMDA SEÇSİS’E HAYIR DEDİLER!15 Şubat 2017
Deprem Bölgesine 200 Konteyner Ev Daha Gönderilecek15 Şubat 2017
Rıdvan Uz Bahçeli ye Sert Çıktı " Biz Ülkücü Sen Türkücüsün"14 Şubat 2017
Çanakkale MHP'de HAYIR İstifası13 Şubat 2017
CHP Grup Başkanvekili Özel Küçükkuyu da12 Şubat 2017
CHP'li İsmail Özay Meral Akşener'den Özür Dilenmeli11 Şubat 2017
MHP'lilerden Kolin Otel Yönetimine Teşekkür,"“Hayır'ların sayısını artırdıkları için" teşekkür ederiz”11 Şubat 2017
Çanakkale'de ki CHP'lilerden KOLİN OTEL'e BOYKOT Çağrısı11 Şubat 2017
Ahmet Uslu'dan Meral Akşener'e 41 Kere Maşallah11 Şubat 2017
Akşener'in ilk toplantısında gerginlik11 Şubat 2017
Akşener'in Çanakkale toplantısında gerginlik11 Şubat 2017
Lapseki'de CHP’den MHP’ye ziyaret10 Şubat 2017
Meral Akşener Çanakkale'ye geliyor09 Şubat 2017
Av. Tülay Ömercioğlu; Çanakkale Belediye Meclisi'nde Geçen Tartışmalı İmar İçin Yazılı İtiraz Etti09 Şubat 2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak: Çanakkale'ye 200 Konteyner Kurulacak08 Şubat 2017
Başbakan Yardımcısı Kaynak Çanakkale'ye Geliyor07 Şubat 2017
CHP Çanakkale Kadın Kolları Anayasa Değişikliği Referandumu Çalışması07 Şubat 2017
Çanakkale MHP’de HAYIR Rüzgarı04 Şubat 2017
Gazeteci Mehmet Çelen; AKP İl Başkanı Karadağ'ı Ülgür'le Vurdu04 Şubat 2017
Çanakkale'de MHP'nin Önemli İsimleri HAYIR da Birleşti03 Şubat 2017
Çanakkale'de Referandum öncesi imza kampanyası: SEÇSİS kullanılmasın30 Ocak 2017
Altınok’tan seçmen ziyaretleri30 Ocak 2017
'Erdoğan Çanakkale Dahil 40 ilde 'evet' mitingi yapacak'29 Ocak 2017
CHP Çanakkale Örgütü; "İstanbul'da CHP'li Gence Yapılan Silahlı Saldırıyı Kınıyoruz"27 Ocak 2017
Çanakkale'de başkanlığa karşı bildiri dağıtan TKP'lilere gözaltı24 Ocak 2017
TURAN: ÇANAKKALE TURİZM ALANINDA DA BİR MARKA KENT24 Ocak 2017
Gökçeada'da Futbol Sahası İhalesi Yapıldı23 Ocak 2017
'Köy Köy Gezerek Anlatacağız'22 Ocak 2017
CHP Çanakkale Örgütü; " AKP Antalya Milletvekili Enç sizin geçmişinizdeki FETÖ’cü Gerçeğini Örtemeyecektir"20 Ocak 2017
CHP Çanakkale Örgütü; TBMM'de Yaşanan Şiddeti Kınadı20 Ocak 2017
CHP'nin Efsane Başkanı İsmail Özay; "Başkanlığa HAYIR" dedi16 Ocak 2017
Çanakkale'de Belediye Meclis Üyesine Yumruklu Saldırı İddiası14 Ocak 2017
Çanakkale'de Dolarla UMRE Turuna Tepki14 Ocak 2017
Çanakkale AKP'de ŞOK Gelişme 13 Ocak 2017
CHP Çanakkale Örgütü;"CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet A.K.P. Milletvekilleri tarafından darp edildi"12 Ocak 2017
Ülgür Gökhan'a Çanakkale'de ki LGBTİ'lerden Destek11 Ocak 2017
CHP'li Ahmet Küçük Sert Çıktı:"Yurtsever Cumhuriyetçiler yangından kurtulma derdinde,birileri hazır ışık varken saç tarayacak ayna derdinde"11 Ocak 2017
AKP'li Bayramiç Belediye Başkanı Nereye Koşuyor ?07 Ocak 2017
Ülgür Gökhan'dan ; AKP'li İsmail Sessiz'e "İnsanları Kışkırtma"05 Ocak 2017
Altınok, Minik Yüreklere Dokundu05 Ocak 2017
SÖYLEM VE EYLEM05 Ocak 2017
Ülgür Gökhan; ÇTSO Seçimlerine de El Atmış (!)05 Ocak 2017
Sabri Akıncı Sert Çıktı İsmail Işık geri adım attı.04 Ocak 2017
AKP'li Yeşim Karadağ’a FETÖ ŞOKU !!!!04 Ocak 2017
Çanakkale'nin TERZİ FİKRİ'si İsmail Özay Kentte Döndü VİDEO04 Ocak 2017
AKP'nin kritik ismi Berat Albayrak'ı mı eleştirdi03 Ocak 2017
Çanakkale'de ki MHP'lilerden DEMOKRAT Gazetesi'ne Ziyaret02 Ocak 2017
Reina Saldırısında Ölenlere Sevinmek Öldürenler Kadar Vicdansızlıktır01 Ocak 2017
Rıdvan Uz Türklerin Gün Yanırgan Bayramı Kutlu olsun 31 Aralık 2016
Muhtarları Ziyaret Eden Ülgür Gökhan'a; Hayko Bağdat'tan,"Sende Mi Başkan"30 Aralık 2016

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Video Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660