güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > Çanakkale Haberleri

Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Flaş Haber
10 Ağustos 2018
Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
23 Ocak 2008 günkü gazetelerin manşetleri şöyleydi:
 
Taraf: “Kızılelma hoşaf oldu”, Referans: “Veli Küçük’e büyük operasyon”, Yeni Şafak:“Hiç bu kadar derine inilmedi”, Hürriyet: “Ergenekon’a şafak operasyonu”, Bugün: “Küçük Paşa’ya büyük baskın”, Vakit: “Derin gözaltı”, Zaman: “Ergenekon operasyonu”, Sabah:“Devlet, derin devlete karşı”, Evrensel: “Derin operasyon”, BirGün: “Ortalık güzel koktu”, Radikal: “Darbecilere operasyon”, Milliyet: “Ergenekon’da 35 gözaltı”, Posta:“Ergenekon’a darbe”...
 
Medyanın Fetullahçı, İkinci Cumhuriyetçi, Şeriatçı ve neoliberal solcu takımı ile holding medyası bu manşetlerde buluşmuşlardı. Aralarında emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu 35 kişi, “çete kurma” gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. İstanbul Emniyeti’ne egemen F tipi örgüt, grubun suikast ve bombalı eylem hazırlığında olduğunu iddia ediyordu. Zanlılar, Danıştay saldırısından, Cumhuriyet gazetesine atılan bombaya; Necip Hablemitoğlu suikastından, iki kilise rahibine yapılan saldırı olaylarına kadar sorumlu tutuluyordu. Gazeteler, operasyonun İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın Ankara'ya gelerek Başbakan Erdoğan’la görüşmesinden sonra başlatıldığını yazıyordu.
 
Soruşturmanın başında, sonradan pek ünlenecek olan Savcı Zekeriya Öz vardı. Taraf gazetesi 24 Ocak günü, “Aranan savcı bulundu” manşetiyle çıkıyor, Öz’e övgüler düzüyordu.
 
AYDINLIK’A BİR BELGE ULAŞIYOR
 
İşte tam da o günlerde daktilo ile yazılmış, dört sayfadan ibaret, “Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan bir belge Aydınlık’a ulaştı. Belgeyi hazırlayanlar, FETÖ’cülerin eline geçmemesi için bilgisayar kullanmamışlar, daktiloyu tercih etmişlerdi. 2006 tarihinde hazırlanan belgenin içeriği, Ergenekon operasyonuna ışık tutuyordu. Tertiplerin kimler tarafından kotarıldığını aydınlatıyordu.
 
Belgede 4 daire başkanı, 11 başkan yardımcısı, 32 şube müdürü, 3 başkomiser ve 3 öğretim üyesinin adları geçiyordu. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra belgenin yüzde yüze yakın doğru olduğu anlaşılacaktı.

İSTİHBARAT’IN YÜZDE 90’I
 
Belgenin başında, Başkanlığını Ramazan Akyürek’in yaptığı İstihbarat Dairesi geliyordu. İstihbarat Dairesi’nin yüzde 90’ının FETÖ’nün egemenliği altında olduğu belirtiliyor, Daire Başkan Yardımcılığı’nın, Değerlendirme, Eğitim, Organize, Teknik, Personel, A, B, C, Tekop, İdari ve Mali İşler, Bilgi İşlem, Ankara İstihbarat, İstanbul İstihbarat ve İzmir İstihbarat şube müdürlüklerinin cemaatin kontrolü altında olduğu ifade ediliyor ve isimler veriliyordu.
Belgeye göre Cemaatin etkin olduğu ikinci daire, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi’ydi. Tadoc, Mali Şube, Yüksek Teknik , Organize, Narkotik, İnsan Kaynakları şubelerinde gene FETÖ ağırlıktaydı. Terörle Mücadele ve Güvenlik daireleri de farklı değildi.

KİMLER HAZIRLAMIŞTI
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan belgeyi dönemin Emniyet Genel Müdür Vekili Dr. Necati Altıntaş, dönemin Emniyet Personel Daire Başkanı İbrahim Selvi, şu an aktif görevlerde bulunan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akdeniz ve Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir hazırlamıştı.
 
2008 yılında belgeyi hazırlayan dört Emniyet Müdürü FETÖ’nün hedef tahtası haline getirildi. Zaman ve Taraf gazetelerinde Necati Altıntaş, İbrahim Selvi ve Mehmet Akdeniz “Ergenekon’un Emniyet’teki uzantıları” olarak ilan edildi.
Necati Altıntaş 2008 yılında emekli oldu, diğerleri ise kızağa çekildiler. İbrahim Selvi, 4 Ağustos 2016 günü FETÖ iddiasıyla tutuklandı!


O İSİMLER ŞİMDİ NEREDELER
 
“İşte merkezdeki 57 Fethullahçı polis” başlığıyla 27 Ocak 2008 tarihli Aydınlık’ta yayımlanan o belgede adı geçen polis şefleri şimdi nerede?
 
Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek bugün dokuz ayrı davadan tutuklu olarak yargılanıyor. Akyürek’in rütbeleri 675 Sayılı KHK ile geri alındı.
Dönemin İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Ayhan Falakalı 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstihbarat Dairesini ele geçirmeye çalışanlar arasındaydı. 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edilen Falakalı şimdi firarda.
İstihbarat Dairesi Değerlendirme Şube Müdürü olan Recep Güven usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp daha sonra tahliye edildi. Darbe girişimi sonrasında firar etti.
İstihbarat Dairesi Eğitim Şube Müdürü Saadettin Akgüç 2017 Mayıs ayında sahte kimlikle İstanbul/Pendik’te yakalandı, şimdi tutuklu.
İstihbarat Dairesi Organize Şube Müdürü Sabri Dilmaç 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Teknik Şube Müdürü İsmail Duman FETÖ VIP dinleme davası sanığı, meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Personel Şube Müdürü Çoşkun Çakar usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp tahliye edildi. Şimdi firarda olan Çakar, Hrant Dink davasının da sanığı.
İstihbarat Dairesi C Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hrant Dink cinayeti, belgede sahtecilik ve dinleme davası gibi birçok davadan tutuklu.
İstihbarat Dairesi Tekop Şube Müdürü Yunus Yazar, yurt dışında, firari.
İstihbarat Dairesi Mali İşler Şube Müdürü Bekir Akarsu ve İstihbarat Dairesi Bilgi İşlem Şube Müdürü Hasan Çobanoğlu da meslekten ihraç edilenler arasında.
İstihbarat Dairesi Ankara İstihbarat Şube Müdürü Muharrem Durmaz, çok sayıda davanın firari sanığı. Meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi İzmir İstihbarat Şube Müdürü Hasan Ali Okan Aralık 2016’da tutuklandı.
 
KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE FARKLI MI
 
Dönemin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Ahmet Pek 2016 Şubat ayında Selam- Tevhid operasyonlarında tutuklandı, Haziran ayında tahliye edildi. Darbe girişiminden sonra yeniden tutuklandı.
 
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkan Yardımcısı Ömer Aydın, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Tadoc Müdürü Celal Bodur, Mali Şube Müdürü Osman Balcı, Yüksek Teknik Şube Müdürü Ömer Tekeli, Araştırma Şube Müdürü Hilmi Altunışık, Narkotik Şube Müdür Yardımcısı Muhterem Çakır ve İnsan Kaynakları Müdürü Nuri Uluayak da KHK ile meslekten ihraç edilenler arasında yer aldılar.
 
TERÖR VE GÜVENLİK DAİRELERİ
 
Dönemin Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcısı olan ve sözü edilen belgede adının yanına el yazısıyla ‘’En etkinlerindendir’’ denilerek not düşülen Cemal Kuloğlu darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Arge Müdürü Zeki Bulut ile Şube Müdürü Seyit Ahmet Eren de meslekten ihraç edildi.
 
Dönemin Güvenlik Dairesi Başkan Yardımcısı Zeki Gürkan, darbe girişimi sonrası tutuklanan Isparta Eski Emniyet Müdürü.
 
İki yıldan fazla Başbakanlığı döneminde Tayyip Erdoğan’ın koruma amirliğini yapan dönemin Güvenlik Dairesi Emniyet Amiri Maksut Karal, FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı, meslekten ihraç edildi.
 
“EN ETKİN ÜYELERDEN”
 
Dönemin Dışilişkiler Daire Başkanı, sözü edilen belgede adının yanına “Cemaatin en etkin üyelerindendir” notu düşülen Recep Gültekin darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Dönemin Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tokgöz de darbe girişimi sonrası tutuklandı.
 
EGM Hukuk Müşaviri Osman Karakuş, 15 Temmuz’dan sonra yurt dışına kaçtı, firari. Dışilişkiler Daire Başkan Yardımcısı Mustafa Aygün tutuklu. Dışilişkiler Dairesi Şube Müdürü Fatih İnalkaç ihraç edildi.
 
Belgede, “cemaatin Avrupa Birliği Genel Sekreterliğindeki gözü kulağı olan Emniyet Amiri” diye söz edilen Dışilişkiler Dairesi Emniyet Amiri Rahmi Kızıltoprak 2016 yılında tutuklandı. Dışilişkiler Şube Müdürü ve adının yanına “EGM’nin tüm AB projelerinden sorumlu” notu düşülen Beyhan Uğsuz ihraç edildi.
 
POLİS AKADEMİSİ
 
Dönemin Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Osman Zoroğlu 17-25 Aralık sonrası Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, daha sonra ihraç edildi. Polis Akademesi Şube Müdürü Ali Osman Elmastaş da ihraç edilenler arasında.
 
Dönemin Başkomiseri, belgede adının yanına daktilo ile “cemaatin Akademideki en etkin elemanlarındandır. Özellikle tüm yurtdışı faaliyetlerinde vardır” notu düşülen Doç. Dr. Süleyman Özeren, Hitit Üniversitesi’nden unvanları geri alınarak ihraç edildi.
 
DOÇENTLERE BAK
 
Belgede Doç. Dr. Önder Aytaç’tan şöyle söz ediliyor: “Cemaatin özellikle medyatik konularında uzman olarak lanse ettiği biridir ve çok faaldir. Babası Fethullah Gülen’in en has adamlarından olup eski İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştır.”Aytaç firari.
 
Doç. Dr. İbrahim Cerrah ve Doç. Dr. Mesut Bedri Eryılmaz da unvanları alınarak ihraç edildiler.
 
PERSONEL DAİRESİ
 
Dönemin Daire Başkan Yardımcısı Muammer Bucak, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı ve meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Şube Müdürü Osman Şişman meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Başkomiseri ve adının yanına “Murat Çetiner’in bu dairedeki özel sırdaşı ve cemaatin etkin gücü konumundadır. Atamalarda Muammer Bucak’tan önce cemaatin işlerini hazırlayan bir konuma sahiptir” notu düşülen Ersin Candemir hakkında 2016 yılında FETÖ/PDY kapsamında soruşturma açıldı, KHK ile meslekten ihraç edildi.
 
Candemir 9 Eylül 2016 günü kanserden öldü ancak 2017 yılında hakkında soruşturma açılmış. Ölmüş şahsa soruşturma açılmış!
KRİMİNAL DAİRESİ
 
Dönemin Kriminal Daire Başkan Yardımcısı ve adının yanına “Etkin bir konuma sahiptir ve istişare heyetindedir” notu düşülen 72878 sicilli Mustafa Aydın, 17-25 Aralık sonrası Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, ihraç edildi.
Kriminal Şube Müdürü ve adının yanına “Bir dönem baş imamlık yapmıştır” notu düşülen Oğuz Karakuş, 17-25 Aralık’tan sonra Kriminal Polis Laboratuvarları Daire Başkanlığı görevinden alındı, 15 Temmuz’dan sonra tutuklandı. Oğuz Karakuş, şu an firari olan Osman Karakuş’un yakın akrabası.
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlıklı belgede adları geçen Asayiş Dairesi’nin başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Eğitim Dairesi’nin başkanı, başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Bilgi İşlem Dairesi’nin başkan yardımcıları ve şube müdürleri de şimdi ya tutuklu ya da meslekten ihraç edilmiş durumdalar.
 
Bu belgenin altında imzası olan İbrahim Selvi ise yaklaşık bir yıldır Sincan Cezaevi’nde tutuklu, hakkında hazırlanacak iddianameyi bekliyor!
Hikmet Çiçek
Odatv.comYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Çanakkale Haberleri Haberleri

Başlık Tarih
 
Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu, 22 Gözaltı 26 Haziran 2019
Meteorolojiden kuvvetli rüzgar uyarısı26 Haziran 2019
Türk Hava Yolları’nın Yeni Uçağının Adı “Assos” Olsun25 Haziran 2019
Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okullarımızın Sayısı Artıyor25 Haziran 2019
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN YAZ TATİLİNDE İŞKUR’DAN SOSYAL ÇALIŞMA FIRSATI24 Haziran 2019
Çanakkale Dahil 11 İlde FETÖ Operasyonu 17 Gözaltı24 Haziran 2019
ÇANAKKALE ORGANİZE SANAYİ FİRMALARI ÜRETİMDE VE İSTİHDAMDA HIZ KESMİYOR24 Haziran 2019
Sıcak hava geliyor.24 Haziran 2019
Çam fıstığı kozalağı satılacak24 Haziran 2019
TONGUÇ BABA’YI ÖLÜMÜNÜN 59.YILINDA ÖZLEMLE ANIYORUZ24 Haziran 2019
İstanbul İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ziya Bülent Öner, Çanakkale Lisesi Mezunu24 Haziran 2019
Kıbrıs Barış Harekâtı Milli Mücadele Madalya ve Beratı Tevcih Töreni24 Haziran 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu, 24 Gözaltı24 Haziran 2019
Çanakkale Eğitim İş Sendikası'ndan Milli Eğitime Tepki 23 Haziran 2019
Fatih Refakatinde Yavuz, Çanakkale Şehitlerini Selamladı21 Haziran 2019
Yavuz sondaj gemisi Çanakkale Boğazı'nda21 Haziran 2019
Yıllar Sonra Yine Ayni İstek :ÇTSO yat ve kruvaziyer liman talebi21 Haziran 2019
Sondaj Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı21 Haziran 2019
ÇANAKKALE BAROSU’NDAN HUKUK SÖYLEŞİSİ20 Haziran 2019
Seferberlik Kaynak Planlama Sistemi (SEKAPS) Eğitimleri Verildi20 Haziran 2019
STAJYER AVUKATLAR SERTİFİKALARINI ALDI20 Haziran 2019
TRUVA MÜZESİ MÜZECİLİK ÖDÜLÜNE ADAY 19 Haziran 2019
Rus askeri gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı19 Haziran 2019
MEB YER DEĞİŞTİRMEDE YANLIŞTA ISRARA DEVAM EDİYOR18 Haziran 2019
ÇANAKKALE BAROSU TÜRKİYE KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASI'NA KATILDI18 Haziran 2019
Çanakkale 'sera yatırımı' teşviği alan kentler arasında17 Haziran 2019
Çanakkale Belediyesi Atatürk’süz 19 Mayıs hatıra pulu bastı16 Haziran 2019
Çanakkale’nin festival afişi sosyal medyayı salladı: Cilveli Truva Atı15 Haziran 2019
Çanakkale için kuvvetli yağış uyarısı15 Haziran 2019
Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş Yıldönümü Kutlanıyor15 Haziran 2019
Vali Tavlı Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu15 Haziran 2019
Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü İhale Yapacak14 Haziran 2019
ÇANAKKALE - ZONGULDAK - İZMİR: En fazla elektrik üreten ilk 3 il oldu14 Haziran 2019
ÇANAKKALE MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM ÇALIŞTAYI14 Haziran 2019
Çanakkale'de Yetmiş Altı bin Öğrenci karne Aldı14 Haziran 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu 16 Gözaltı14 Haziran 2019
Rus savaş gemileri Çanakkale’de14 Haziran 2019
Meteoroloji'den Çanakkale için son dakika sağanak yağış uyarısı 14 Haziran 2019
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan çıktı13 Haziran 2019
Bakan Albayrak’ın KOBİ ve işletmelere yönelik açıkladığı destek paketine Destek13 Haziran 2019
AKP Lapseki İl Genel Meclisi Üyeleri Vali Tavlı'yı Ziyaret etti13 Haziran 2019
HSK Başmüfettişi Adem ÇELİK, Vali Tavlı’ yı Ziyaret Etti13 Haziran 2019
İMAR BARIŞI YASASINDAN FAYDALANMAK İÇİN SON HAFTA13 Haziran 2019
Rus savaş gemisi 'Veliky Ustyug' Çanakkale Boğazı'nda12 Haziran 2019
Çanakkale Jandarma Komutanlığı Havadan Trafik Kontrolü Yaptı12 Haziran 2019
Zabıtadan Çifte Standart Midyeciye Sahil Güvenlik Sinekçiye Zabıta Bakıyormuş11 Haziran 2019
Rus devriye gemisi 'Vasily Bykov' Akdeniz'e iniyor11 Haziran 2019
Kore Gazisi İsmail Gün, Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı11 Haziran 2019
Barbaros Mahallesi'nde site içi konut icradan satılık11 Haziran 2019
Çanakkale İl Tarım ve Orman Bakanlığı Engelli İşçi Alacak11 Haziran 2019
Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Sınavları Düzenlenecek11 Haziran 2019
Hurda araçları iş makinesiyle ezerek çalan şüphelilere suçüstü11 Haziran 2019
KARANLIK KUMPASLARA KARŞI MİNE KIRIKKANAT`IN YANINDAYIZ10 Haziran 2019
SİHA Pilotları Çanakkale'de Buluştu09 Haziran 2019
Tatilciler dönüş yolunda Çanakkale'de 08 Haziran 2019
Rus gemisi Akdeniz'e iniyor07 Haziran 2019
Tatilciler dönüş yolunda06 Haziran 2019
Çanakkale tasarruf yapan Beş İl İçinde06 Haziran 2019
Vali Orhan TAVLI, Çocukların Bayram Sevincine Ortak Oldu05 Haziran 2019
Vali Tavlı, Kamu Kurum Kuruluş Temsilcileri ve Vatandaşlarla Bayramlaştı05 Haziran 2019
Çanakkale Belediyesi elektrik malzemesi satın alacak04 Haziran 2019
Meteoroloji'den gök gürültülü sağanak yağış Uyarısı 03 Haziran 2019
Çanakkale Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Engelli Yurttaşın Maaşını Kesti, KDK Çözdü02 Haziran 2019
Feribot Araç Bekleme Alanı Trafiğe Nefes Aldırdı01 Haziran 2019
Çanakkale’de bayram yoğunluğu 01 Haziran 2019
Çanakkale Adli yargıda Yaz Kararnamesi ve Tayinler31 Mayıs 2019
Çanakkale İdare Yargı'da Tayinler 31 Mayıs 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu ; 17 Gözaltı31 Mayıs 2019
İŞKUR KURSİYERLERİNDEN BALIK İŞLEME FABRİKASINA ZİYARET31 Mayıs 2019
2013 model Citroen C-Elysee icradan satılık31 Mayıs 2019
Çanakkale e-Ticaret ile Kalkınıyor ” Projesine GMKA’dan Destek31 Mayıs 2019
Ülgür Gökhan, 'Gezi Direnişini Selamlıyorum '31 Mayıs 2019
Meteoroloji'den son dakika sıcak hava uyarısı geldi!30 Mayıs 2019
ÇANAKKALE İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULUNDAN VALİLİK ZİYARETİ30 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazı'ndaki batık gemiler dalış turizmine açılıyor30 Mayıs 2019
Çanakkale Barosu Meslekdaşlarına Sahip Çıktı 29 Mayıs 2019
Çanakkale'de Bayram Öncesi Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı29 Mayıs 2019
Çanakkale Barosu'ndan Sert Açıklama29 Mayıs 2019
Göçmen Kaçakçılarına Büyük Operasyon 25 Gözaltı 29 Mayıs 2019
KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZDEN SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ZİYARETLER29 Mayıs 2019
BİREYSEL SULAMA HİBE DESTEĞİ SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI29 Mayıs 2019
Çanakkale'de Kaçak İçki Operasyonu29 Mayıs 2019
GESTAŞ Genel Müdürü TRT'de29 Mayıs 2019
Biga Cumhuriyet Başsavcısı, Çanakkale Barosu'nu Ziyaret Etti28 Mayıs 2019
Çanakkale Avustralya Konsolosu Dylan Walsh’dan Veda Ziyareti28 Mayıs 2019
Çanakkale Dahil 18 İlde TSK'da ki FETÖ Örgütlenmesine Operasyon28 Mayıs 2019
İşsizlik Maaşları Bayram Öncesi Yatıyor 28 Mayıs 2019
Gökçeada Metropoliti Kirilios Dragonis Valiliği Ziyaret Etti27 Mayıs 2019
Çanakkale Havalaanına Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü Alınacak27 Mayıs 2019
İlkokullar Taekwondo İle Tanışıyor27 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü’nden Valiliğe Ziyaret27 Mayıs 2019
Çanakkale Merkez Tenis Kulübünden Valiliğe Ziyaret26 Mayıs 2019
Rus askeri botu, Çanakkale Boğazı'nda25 Mayıs 2019
Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Sıvı bazlı otomatik sitoloji kiti satın Alacak. İhaleyi Bekliyoruz24 Mayıs 2019
Çanakkale Gençlik Müdürlüğü, Asansörlerin periyodik bakım onarım işi ihale24 Mayıs 2019
Çanakkale İl Özel İdaresi, Kazan Değiştirme İhalesi Yapıyor24 Mayıs 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu. 2 Gözaltı24 Mayıs 2019
İklim değişikliğine dikkat çekmek için Çanakkale'de Eylem24 Mayıs 2019
Vali Tavlı, Jandarma Erlerle İftarda Bir Araya Geldi24 Mayıs 2019
Ukraynalı Öğrencilerden Vali Tavlı’ya Ziyaret24 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazındaki kılavuzluk hizmetlerinin özelleştirilmesi için çalışma başlattığı iddia edildi. 24 Mayıs 2019
Çanakkaleli Eski Siyasetçinin Akrabasınında Olduğu FETÖ ABLA'lalarının Cezalarını BAM Onayladı 23 Mayıs 2019
ÇTSO KONGRE FUAR MERKEZİ’NDE ZEYTİNYAĞI ÇALIŞMA GURUBU TOPLANTISI YAPILDI23 Mayıs 2019
Güzelyalı'da dubleks konut icradan satılık23 Mayıs 2019
Çanakkale'de 2017 model Renault Clio icradan satılık23 Mayıs 2019
Vali Tavlı, Gazi Evi ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatını inceledi23 Mayıs 2019
İl Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı23 Mayıs 2019
İŞKUR’DAN ÖĞRENCİLERE DİJİTAL ORTAMDA MESLEKİ REHBERLİK23 Mayıs 2019
Çanakkale'ye Meteoroloji'den Uyarı “Çamur Yağacak”22 Mayıs 2019
Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Giyim malzemesi satın alacak, Gözler Bu İhaleye Çevrildi22 Mayıs 2019
ÇTSO BRÜKSEL’DE COSME NEWCOMERS PROJE EĞİTİMİNE KATILDI22 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü’nden Valiliğe Ziyaret22 Mayıs 2019
TCG Anamur, TCG Enez ve TCG Türkeli Gemileri, Çanakkale’de Vatandaşların Ziyaretine Açıldı22 Mayıs 2019
Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Sporcularından Valiliğe Ziyaret22 Mayıs 2019
`ÇAĞI YAKALAYACAĞIZ` DİYEN MEB, ORTA ÇAĞ`I YAKALAMAK ÜZERE!22 Mayıs 2019
Çanakkale ve Ezine eski Hakimine FETÖ'den Hapis Cezası21 Mayıs 2019
BARIŞ İÇİN PEDALLA21 Mayıs 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonuna 2 Tutuklama21 Mayıs 2019
P1210 Türkeli Çanakkale'de21 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyesi Araç Kiralayacak21 Mayıs 2019
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100.Yılında Çanakkale ATABARI Oynadı20 Mayıs 2019
BİGA ORGANİZE SANAYİ, İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ZİYARETLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI 20 Mayıs 2019
Çanakkale'de yaşayan dar gelirli 700 aileye Ramazan ayı yardımı20 Mayıs 2019
Çanakkale Eğitim-İş Sendikası'ndan Özel Okullara Tepki20 Mayıs 2019
KADIN GİRİŞİMCİ YÖNETİCİ OKULU EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI20 Mayıs 2019
2015 model Hyundai ELH ticari araç icradan satılık20 Mayıs 2019
İŞKUR, ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK YENİ PROJE DESTEKLERİNİ AÇIKLADI20 Mayıs 2019
Çanakkale'de Asker Şehit Oldu19 Mayıs 2019
Eğitim İş Sendikası 19 Mayıs ı Kutladı18 Mayıs 2019
Vali Orhan TAVLI' nın "19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" Mesajı18 Mayıs 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu 18 Mayıs 2019
Barbaros Mahallesi'nde çatı dubleks icradan satılık17 Mayıs 2019
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Alkışlar Organ Nakli Ekibine17 Mayıs 2019
19 MAYIS BİR DİRİLİŞTİR17 Mayıs 2019
MEB YÖNETİCİLİKTE TAKVİMİ DEĞİL SİSTEMİ DEĞİŞTİRMELİDİR17 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazı bu tarihlerde gemi trafiğine kapatılacak17 Mayıs 2019
İnsan Kaçakçısı Evinin Çatısında Yakalandı17 Mayıs 2019
Çanakkale'de Kaçak Sigara Operasyonu17 Mayıs 2019
Türk Deniz Kuvvetlerimiz Mavi Vatan’ın herbir köşesinde.Çanakkale'de de liman Yapacak16 Mayıs 2019
Çanakkale’de engelli gençler asker oldu16 Mayıs 2019
Rus askeri kargo gemisi Çanakkale Boğazı'nda16 Mayıs 2019
Tevfikiye Köyü Kur´an Kursuna Ziyaret Yapıldı16 Mayıs 2019
Çanakkale’de Engelliler Haftasında satranç turnuvası16 Mayıs 2019
Çanakkale Eğitim İş Sendikası'ndan Açıklama16 Mayıs 2019
Okul Sporları Yıldızlar Karate Türkiye Birinciliği Çanakkale’de Yapıldı16 Mayıs 2019
Vali Orhan TAVLI, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’ı Ziyaret Etti16 Mayıs 2019
Şehitlik Selamlandı, Çanakkale Çıkıldı15 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazı'ndan Çıkan Gemiler, su üstü hedeflerine atış yapmak için Kuzey Ege'ye açıldı.15 Mayıs 2019
Aydınlık İnşaat Şirketi'nin Konkordato Başvurusunu Mahkeme Kabul Etti15 Mayıs 2019
Köprülü Vinç Operatörü Mesleki Yeterlilik Sınavı Düzenlenecek15 Mayıs 2019
ÇTSO Servis Aracı Yeterlilik Sınavı15 Mayıs 2019
Çanakkale'de 2016 model Skoda Superb icradan satılık14 Mayıs 2019
Çanakkale Jandarma Komutanlığından Havadan Trafik Denetimi14 Mayıs 2019
Meteoroloji uyardı: Çanakkale çevreleriyle sağanak ve gök gürültülü sağanak14 Mayıs 2019
Denizkurdu tatbikatına katılan gemiler Çanakkale Boğazı’nda14 Mayıs 2019
Çanakkale SGK İl Müdürü Hilmi Ercan'dan Açıklama13 Mayıs 2019
Çanakkale'de ki Şirkete Mahkemeden Konkortoda Kararı13 Mayıs 2019
ÇANAKKALE İŞKUR MESLEK TANITIM GÜNLERİNDE İŞ VE MESLEK DANIŞMANLIĞINI ANLATIYOR13 Mayıs 2019
Meteorolojiden sağanak ve sis uyarısı13 Mayıs 2019
AFAD İftar Programı Yapıldı13 Mayıs 2019
Çanakkale Müftülüğü'nden Alo 190 Dini Danışma Hattı13 Mayıs 2019
İçdaş Basketbol Spor Kulübü Kupaları Aldı13 Mayıs 2019
Vali Tavlı'nın "Anneler Günü" Mesajı11 Mayıs 2019
Vali Tavlı, Engelliler Haftası Etkinliğinde11 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyelerinde Atatürkçü Tüm Yerel Sen Örgütleniyor 11 Mayıs 2019
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi10 Mayıs 2019
ENGELLERİ AŞMAK SOSYAL BİR HUKUK DEVLETİNİN VAZGEÇİLMEZİDİR10 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyesi İtfaiye personeline yazlık-kışlık kıyafet Alacak10 Mayıs 2019
Çanakkale Boğazı gemi geçişlerine kapatıldı10 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyesi İki İşçi Alacak 10 Mayıs 2019
Gemide rahatsızlanan personel hayatını kaybetti09 Mayıs 2019
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Yangın Söndürme Operasyonu09 Mayıs 2019
Çanakkale Dahil 26 Kentte Sahte Ehliyet Operasyonu: 156 Gözaltı09 Mayıs 2019
Çanakkale Barbaros'ta İcradan Satılık Daire09 Mayıs 2019
Çanakkaleye sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı uyarısı 09 Mayıs 2019
İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İLE 50 SATIŞ DANIŞMANI 3 AYLIK KURSA BAŞLADI08 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyesi yangından korunma malzemesi Alacak08 Mayıs 2019
TÜİK, aile istatistiklerini açıkladı. Çanakkale En Küçük Kentler Arasında08 Mayıs 2019
Çanakkale Barosu'ndan YSK'nın İptal Kararını Sert Eleştiri 07 Mayıs 2019
Cumhuriyet Başsavcısı’ndan Rektör Prof. Dr. Sedat Murat’a Ziyaret07 Mayıs 2019
İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Sınavları Düzenlenecek07 Mayıs 2019
Çanakkale'ye SARI KODLU Hava Durumu Uyarısı07 Mayıs 2019
Çanakkale Kent Konseyi Genel Kurul'a Gidiyor07 Mayıs 2019
Çanakkale Belediyesi dolgu malzemesi satın alacaktır06 Mayıs 2019
ÇANAKKALE HAVALİMANINDA UÇAK HAT BAKIM MAHALLİ KİRALAMA İHALE İLANI06 Mayıs 2019
Meteorolojiden Çanakkale'ye fırtına uyarısı04 Mayıs 2019
İŞKUR’DAN OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN İSTİHDAM ATAĞI03 Mayıs 2019
Rus askeri kargo gemisi Çanakkale Boğazı’nda03 Mayıs 2019
ÇTSO, PROJE BAŞVURUSU HAZIRLAMA KAMPINA KATILDI02 Mayıs 2019
GESTAŞ Genel Müdürü Uslu, ÇOMÜ'de 'Girişimcilik' Semineri Verdi02 Mayıs 2019
Çanakkale'de ki 1 Mayıs'a 31 Mart Dopingi, 5 Bin Yurttaş Alanda01 Mayıs 2019
Çanakkale'de Üç HDP'li ye Gözaltı01 Mayıs 2019
Meteoroloji’den Fırtına Uyarısı!01 Mayıs 2019
Çanakkale Eğitim-İş Tam Kadro 1 Mayıs'a katıldı01 Mayıs 2019
İÇDAŞ yelkencileri rüzgardan madalya topladı01 Mayıs 2019
İÇDAŞ’ın kızları potada kupaları topladı01 Mayıs 2019
Dönüş Yolculuğu Atölyesi01 Mayıs 2019
“DENİZ TUTKUMM SEYİRDE” ÇANAKKALE BOĞAZINA ULAŞTI…30 Nisan 2019
"Emperyalizme Karşı Yaşasın 1 Mayıs" 30 Nisan 2019
Çanakkale'de Gümrük Kaçağı Eşya Operasyonu30 Nisan 2019
Dumlupınar Denizaltısı Beyaz Perdede 30 Nisan 2019
Rus denizaltısı ve kurtarma gemisi Çanakkale Boğazı'nda30 Nisan 2019
ilk kruvaziyer gemi Celestyal Cruises Çanakkale'ye Geliyor29 Nisan 2019
BARO BAŞKANI AV.BÜLENT ŞARLAN, İSTANBUL TAHKİM MERKEZİ’NİN GENEL KURULU'NDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLDU. 29 Nisan 2019
2019 Yılı Orman Yangınları ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı29 Nisan 2019
ABD Savaş Gemisi Boğaz'dan Çıktı 28 Nisan 2019
Çanakkale'de Otobüs Yan Yattı 7 Asker Yaralandı28 Nisan 2019
Rus Donanmasına Bağlı Gemi Boğaz'dan Çıktı 28 Nisan 2019
Çanakkale'de KDK'ya başvurdu, nöbeti eğitimine göre düzenlendi28 Nisan 2019
Çanakkale'de Uyuşturucu Operasyonu27 Nisan 2019
KADIN GİRİŞİMCİ YÖNETİCİ OKULU EĞİTİMLERİNE ÇTSO’DA START VERİLDİ27 Nisan 2019
Çanakkale'de Ölümlerin yüzde 46'si dolaşım sistemi hastalıklarından27 Nisan 2019
' Laik Cumhuriyet'e Saldıran Kermes Derhal Kaldırılmalıdır'26 Nisan 2019
TÜBİTAK FİNALİNDE “BEN ÇANAKKALE’DE TARİH YAZIYORUM” TÜRKİYE 2. Sİ OLDU26 Nisan 2019
Türk Yıldızları Çanakkale’'de Beğeni Rekoru kırdı26 Nisan 2019
57. Alay Vefa Yürüyüşü Kapanış Programı Şehitler Abidesi’nde Yapıldı26 Nisan 2019
Çanakkale'de Kaçak Sigara Operasyonu26 Nisan 2019
Rus Denizaltısı 'Stary Oskol', Çanakkale Boğazı'nda26 Nisan 2019
DİSK'li Kadınlar Kordonda 1 Mayıs Bildirisi 25 Nisan 2019
ABD İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARET25 Nisan 2019
Çanakkale'de 1 Mayıs24 Nisan 2019
TEMEL DİNİ BİLGİLER YARIŞMASI YAPILDI24 Nisan 2019
Çanakkale’de 23 Nisan kutlamaları23 Nisan 2019
Türk Yıldızları Çanakkale Abidesi'ni selamladı22 Nisan 2019
Çanakkale Baro Başkanı Av. Şarlan 23 Nizan Bayramı'nı Kutladı22 Nisan 2019
Çanakkale'de FETÖ'cü Polislere Yapılan Operasyon22 Nisan 2019
Çanakkale'de Amatör Telsiz sınavı 22 Nisan 2019
TCSG Yaşam Çanakkale'de Bordadan İskele Yaptı22 Nisan 2019
Rus Savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'nda21 Nisan 2019
ÇTSO PROJELERE DOYMUYOR!20 Nisan 2019
Çanakkale merkezli FETÖ/PDY operasyonu: 13 tutuklama20 Nisan 2019
İngiliz savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'nda20 Nisan 2019
Devlet Hastanesi'nin Organ Nakli Ekibi İşbaşında19 Nisan 2019
23 Nisan'da Gemilerimiz Limanda Halka Açılacak 19 Nisan 2019
Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı’ dan Valiliğe Ziyaret19 Nisan 2019
Çanakkale 'ye Fırtına Uyarısı19 Nisan 2019
Çanakkale'de ki RES'ler İçin Altı Firma Teklif Verdi18 Nisan 2019
ÇTSO DIŞ TİCARET İSTİHBARAT EĞİTİMİ VERDİ18 Nisan 2019
Çanakkale ile Edremit arasındaki 122,6 kilometrelik parkurda yarışacak.18 Nisan 2019
Çanakkale için acele kamulaştırma kararı!18 Nisan 2019
Çanakkale'den Havalanan İHA, Uzunada'da Seyir halinde18 Nisan 2019
ENGELLERİ ZANAATLARIYLA AŞTILAR, KURSU BAŞARIYLA TAMAMLADILAR17 Nisan 2019
Çanakkale'de ise yüzde 10.2 azaldı17 Nisan 2019
İl Ekonomik Toplantısında “Çanakkale’deki Tarım Destekleri ve Yatırımları” Görüşüldü17 Nisan 2019
Ziraat Odaları Başkanları Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Etti17 Nisan 2019
Meteoroloji İstanbul Ve Çanakkale İçin Kırmızı Alarım Verdi16 Nisan 2019
Çanakkale 55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turuna Hazırlanıyor16 Nisan 2019
FETÖMETRE'ye Takılan Çanakkale Dahil 23 Muazzaf askere gözaltı 16 Nisan 2019
TSK'da ki FETÖ'cülere Çanakkale Dahil Operasyon, 15 Gözaltı 16 Nisan 2019
Çanakkale'de Tefeci Operasyonu 7 Gözaltı 16 Nisan 2019

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Gazeteler | Ekonomi | Künye
CH