Web interstitial Scroll Ad 300x250 Imageplus Beta Masthead (970x250) Beta InPage Beta Pageskin (Alpha)
  güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > Çanakkale Haberleri

Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Flaş Haber
10 Ağustos 2018
Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
23 Ocak 2008 günkü gazetelerin manşetleri şöyleydi:
 
Taraf: “Kızılelma hoşaf oldu”, Referans: “Veli Küçük’e büyük operasyon”, Yeni Şafak:“Hiç bu kadar derine inilmedi”, Hürriyet: “Ergenekon’a şafak operasyonu”, Bugün: “Küçük Paşa’ya büyük baskın”, Vakit: “Derin gözaltı”, Zaman: “Ergenekon operasyonu”, Sabah:“Devlet, derin devlete karşı”, Evrensel: “Derin operasyon”, BirGün: “Ortalık güzel koktu”, Radikal: “Darbecilere operasyon”, Milliyet: “Ergenekon’da 35 gözaltı”, Posta:“Ergenekon’a darbe”...
 
Medyanın Fetullahçı, İkinci Cumhuriyetçi, Şeriatçı ve neoliberal solcu takımı ile holding medyası bu manşetlerde buluşmuşlardı. Aralarında emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu 35 kişi, “çete kurma” gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. İstanbul Emniyeti’ne egemen F tipi örgüt, grubun suikast ve bombalı eylem hazırlığında olduğunu iddia ediyordu. Zanlılar, Danıştay saldırısından, Cumhuriyet gazetesine atılan bombaya; Necip Hablemitoğlu suikastından, iki kilise rahibine yapılan saldırı olaylarına kadar sorumlu tutuluyordu. Gazeteler, operasyonun İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın Ankara'ya gelerek Başbakan Erdoğan’la görüşmesinden sonra başlatıldığını yazıyordu.
 
Soruşturmanın başında, sonradan pek ünlenecek olan Savcı Zekeriya Öz vardı. Taraf gazetesi 24 Ocak günü, “Aranan savcı bulundu” manşetiyle çıkıyor, Öz’e övgüler düzüyordu.
 
AYDINLIK’A BİR BELGE ULAŞIYOR
 
İşte tam da o günlerde daktilo ile yazılmış, dört sayfadan ibaret, “Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan bir belge Aydınlık’a ulaştı. Belgeyi hazırlayanlar, FETÖ’cülerin eline geçmemesi için bilgisayar kullanmamışlar, daktiloyu tercih etmişlerdi. 2006 tarihinde hazırlanan belgenin içeriği, Ergenekon operasyonuna ışık tutuyordu. Tertiplerin kimler tarafından kotarıldığını aydınlatıyordu.
 
Belgede 4 daire başkanı, 11 başkan yardımcısı, 32 şube müdürü, 3 başkomiser ve 3 öğretim üyesinin adları geçiyordu. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra belgenin yüzde yüze yakın doğru olduğu anlaşılacaktı.

İSTİHBARAT’IN YÜZDE 90’I
 
Belgenin başında, Başkanlığını Ramazan Akyürek’in yaptığı İstihbarat Dairesi geliyordu. İstihbarat Dairesi’nin yüzde 90’ının FETÖ’nün egemenliği altında olduğu belirtiliyor, Daire Başkan Yardımcılığı’nın, Değerlendirme, Eğitim, Organize, Teknik, Personel, A, B, C, Tekop, İdari ve Mali İşler, Bilgi İşlem, Ankara İstihbarat, İstanbul İstihbarat ve İzmir İstihbarat şube müdürlüklerinin cemaatin kontrolü altında olduğu ifade ediliyor ve isimler veriliyordu.
Belgeye göre Cemaatin etkin olduğu ikinci daire, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi’ydi. Tadoc, Mali Şube, Yüksek Teknik , Organize, Narkotik, İnsan Kaynakları şubelerinde gene FETÖ ağırlıktaydı. Terörle Mücadele ve Güvenlik daireleri de farklı değildi.

KİMLER HAZIRLAMIŞTI
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan belgeyi dönemin Emniyet Genel Müdür Vekili Dr. Necati Altıntaş, dönemin Emniyet Personel Daire Başkanı İbrahim Selvi, şu an aktif görevlerde bulunan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akdeniz ve Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir hazırlamıştı.
 
2008 yılında belgeyi hazırlayan dört Emniyet Müdürü FETÖ’nün hedef tahtası haline getirildi. Zaman ve Taraf gazetelerinde Necati Altıntaş, İbrahim Selvi ve Mehmet Akdeniz “Ergenekon’un Emniyet’teki uzantıları” olarak ilan edildi.
Necati Altıntaş 2008 yılında emekli oldu, diğerleri ise kızağa çekildiler. İbrahim Selvi, 4 Ağustos 2016 günü FETÖ iddiasıyla tutuklandı!


O İSİMLER ŞİMDİ NEREDELER
 
“İşte merkezdeki 57 Fethullahçı polis” başlığıyla 27 Ocak 2008 tarihli Aydınlık’ta yayımlanan o belgede adı geçen polis şefleri şimdi nerede?
 
Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek bugün dokuz ayrı davadan tutuklu olarak yargılanıyor. Akyürek’in rütbeleri 675 Sayılı KHK ile geri alındı.
Dönemin İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Ayhan Falakalı 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstihbarat Dairesini ele geçirmeye çalışanlar arasındaydı. 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edilen Falakalı şimdi firarda.
İstihbarat Dairesi Değerlendirme Şube Müdürü olan Recep Güven usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp daha sonra tahliye edildi. Darbe girişimi sonrasında firar etti.
İstihbarat Dairesi Eğitim Şube Müdürü Saadettin Akgüç 2017 Mayıs ayında sahte kimlikle İstanbul/Pendik’te yakalandı, şimdi tutuklu.
İstihbarat Dairesi Organize Şube Müdürü Sabri Dilmaç 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Teknik Şube Müdürü İsmail Duman FETÖ VIP dinleme davası sanığı, meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Personel Şube Müdürü Çoşkun Çakar usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp tahliye edildi. Şimdi firarda olan Çakar, Hrant Dink davasının da sanığı.
İstihbarat Dairesi C Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hrant Dink cinayeti, belgede sahtecilik ve dinleme davası gibi birçok davadan tutuklu.
İstihbarat Dairesi Tekop Şube Müdürü Yunus Yazar, yurt dışında, firari.
İstihbarat Dairesi Mali İşler Şube Müdürü Bekir Akarsu ve İstihbarat Dairesi Bilgi İşlem Şube Müdürü Hasan Çobanoğlu da meslekten ihraç edilenler arasında.
İstihbarat Dairesi Ankara İstihbarat Şube Müdürü Muharrem Durmaz, çok sayıda davanın firari sanığı. Meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi İzmir İstihbarat Şube Müdürü Hasan Ali Okan Aralık 2016’da tutuklandı.
 
KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE FARKLI MI
 
Dönemin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Ahmet Pek 2016 Şubat ayında Selam- Tevhid operasyonlarında tutuklandı, Haziran ayında tahliye edildi. Darbe girişiminden sonra yeniden tutuklandı.
 
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkan Yardımcısı Ömer Aydın, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Tadoc Müdürü Celal Bodur, Mali Şube Müdürü Osman Balcı, Yüksek Teknik Şube Müdürü Ömer Tekeli, Araştırma Şube Müdürü Hilmi Altunışık, Narkotik Şube Müdür Yardımcısı Muhterem Çakır ve İnsan Kaynakları Müdürü Nuri Uluayak da KHK ile meslekten ihraç edilenler arasında yer aldılar.
 
TERÖR VE GÜVENLİK DAİRELERİ
 
Dönemin Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcısı olan ve sözü edilen belgede adının yanına el yazısıyla ‘’En etkinlerindendir’’ denilerek not düşülen Cemal Kuloğlu darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Arge Müdürü Zeki Bulut ile Şube Müdürü Seyit Ahmet Eren de meslekten ihraç edildi.
 
Dönemin Güvenlik Dairesi Başkan Yardımcısı Zeki Gürkan, darbe girişimi sonrası tutuklanan Isparta Eski Emniyet Müdürü.
 
İki yıldan fazla Başbakanlığı döneminde Tayyip Erdoğan’ın koruma amirliğini yapan dönemin Güvenlik Dairesi Emniyet Amiri Maksut Karal, FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı, meslekten ihraç edildi.
 
“EN ETKİN ÜYELERDEN”
 
Dönemin Dışilişkiler Daire Başkanı, sözü edilen belgede adının yanına “Cemaatin en etkin üyelerindendir” notu düşülen Recep Gültekin darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Dönemin Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tokgöz de darbe girişimi sonrası tutuklandı.
 
EGM Hukuk Müşaviri Osman Karakuş, 15 Temmuz’dan sonra yurt dışına kaçtı, firari. Dışilişkiler Daire Başkan Yardımcısı Mustafa Aygün tutuklu. Dışilişkiler Dairesi Şube Müdürü Fatih İnalkaç ihraç edildi.
 
Belgede, “cemaatin Avrupa Birliği Genel Sekreterliğindeki gözü kulağı olan Emniyet Amiri” diye söz edilen Dışilişkiler Dairesi Emniyet Amiri Rahmi Kızıltoprak 2016 yılında tutuklandı. Dışilişkiler Şube Müdürü ve adının yanına “EGM’nin tüm AB projelerinden sorumlu” notu düşülen Beyhan Uğsuz ihraç edildi.
 
POLİS AKADEMİSİ
 
Dönemin Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Osman Zoroğlu 17-25 Aralık sonrası Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, daha sonra ihraç edildi. Polis Akademesi Şube Müdürü Ali Osman Elmastaş da ihraç edilenler arasında.
 
Dönemin Başkomiseri, belgede adının yanına daktilo ile “cemaatin Akademideki en etkin elemanlarındandır. Özellikle tüm yurtdışı faaliyetlerinde vardır” notu düşülen Doç. Dr. Süleyman Özeren, Hitit Üniversitesi’nden unvanları geri alınarak ihraç edildi.
 
DOÇENTLERE BAK
 
Belgede Doç. Dr. Önder Aytaç’tan şöyle söz ediliyor: “Cemaatin özellikle medyatik konularında uzman olarak lanse ettiği biridir ve çok faaldir. Babası Fethullah Gülen’in en has adamlarından olup eski İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştır.”Aytaç firari.
 
Doç. Dr. İbrahim Cerrah ve Doç. Dr. Mesut Bedri Eryılmaz da unvanları alınarak ihraç edildiler.
 
PERSONEL DAİRESİ
 
Dönemin Daire Başkan Yardımcısı Muammer Bucak, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı ve meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Şube Müdürü Osman Şişman meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Başkomiseri ve adının yanına “Murat Çetiner’in bu dairedeki özel sırdaşı ve cemaatin etkin gücü konumundadır. Atamalarda Muammer Bucak’tan önce cemaatin işlerini hazırlayan bir konuma sahiptir” notu düşülen Ersin Candemir hakkında 2016 yılında FETÖ/PDY kapsamında soruşturma açıldı, KHK ile meslekten ihraç edildi.
 
Candemir 9 Eylül 2016 günü kanserden öldü ancak 2017 yılında hakkında soruşturma açılmış. Ölmüş şahsa soruşturma açılmış!
KRİMİNAL DAİRESİ
 
Dönemin Kriminal Daire Başkan Yardımcısı ve adının yanına “Etkin bir konuma sahiptir ve istişare heyetindedir” notu düşülen 72878 sicilli Mustafa Aydın, 17-25 Aralık sonrası Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, ihraç edildi.
Kriminal Şube Müdürü ve adının yanına “Bir dönem baş imamlık yapmıştır” notu düşülen Oğuz Karakuş, 17-25 Aralık’tan sonra Kriminal Polis Laboratuvarları Daire Başkanlığı görevinden alındı, 15 Temmuz’dan sonra tutuklandı. Oğuz Karakuş, şu an firari olan Osman Karakuş’un yakın akrabası.
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlıklı belgede adları geçen Asayiş Dairesi’nin başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Eğitim Dairesi’nin başkanı, başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Bilgi İşlem Dairesi’nin başkan yardımcıları ve şube müdürleri de şimdi ya tutuklu ya da meslekten ihraç edilmiş durumdalar.
 
Bu belgenin altında imzası olan İbrahim Selvi ise yaklaşık bir yıldır Sincan Cezaevi’nde tutuklu, hakkında hazırlanacak iddianameyi bekliyor!
Hikmet Çiçek
Odatv.comYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Çanakkale Haberleri Haberleri

Başlık Tarih
 
Gestcardlı öğrenciye Boğaz'ı geçmek çok kolay11 Aralık 2018
TDD İnsan Hakları Söyleşisi Düzenledi11 Aralık 2018
Çanakkale Barosu'ndan İnsan Hakları Günü Açıklaması10 Aralık 2018
ÇTSO Roma’da Düzenlenen Genel Sekreterler Bilgilendirme Toplantısına Katıldı10 Aralık 2018
İŞKUR TOPLUM YARARINA PROGRAM İLE ÇANAKKALE’ DE KAMU KURUMLARINA GEÇİCİ 700 KİŞİ ALACAK10 Aralık 2018
Yeni Elektronik Tebligat Yönetmeliği Resmi Gazete’de Yayımlandı10 Aralık 2018
Son Dakika... Çanakkale için kritik uyarı!09 Aralık 2018
Çanakkale Yeni yıla müzikli merhaba 09 Aralık 2018
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar Çanakkale’de08 Aralık 2018
Hayallerini 'sanal gerçeklik sınıfı'yla hayata geçirecekler08 Aralık 2018
Küçükler Satranç İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi07 Aralık 2018
Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Kulübü Mersin’den Başarı İle Döndü07 Aralık 2018
ÇTSO Yönetim Kurulu “Sinerji Toplantıları” 07 Aralık 2018
116 JANDARMA ALBAY ALAY KOMUTANI ÜNAL HAYAL ÇTSO YÖNETİM KURULUNA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU07 Aralık 2018
Çanakkale'de halk otobüsü yandı07 Aralık 2018
İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı07 Aralık 2018
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi06 Aralık 2018
ÇTSO, Avrupa İşletmeler Ağı 2018 Yılı Türkiye Ulusal Toplantısına Katıldı06 Aralık 2018
Çanakkale Dahil, Dört Kentte gümrük kaçağı alkol ve sigara operasyonu06 Aralık 2018
“3. DÜNYA TURİZM VE KÜLTÜR KONFERANSI”06 Aralık 2018
Varlık Barışında Süreler 6 Ay Uzatıldı06 Aralık 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Görevden alındı 05 Aralık 2018
Çanakkale'ye Poyraz Fırtınası Uyarısı05 Aralık 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Ali Osman YILDIZ Kasım Ayı SAMEKS Verileri Hakkında Değerlendirmeler de Bulundu05 Aralık 2018
2018 VERİMLİLİK YERİNDE DEĞERLENDİRMESİ GERÇEKLEŞTİ05 Aralık 2018
2019 Yılı Hac Önkayıtları Başlıyor05 Aralık 2018
Bölgesel Kontak Lens Toplantılarının 6.’sı Bugün Çanakkalede Gerçekleştirilecek05 Aralık 2018
Çanakkale Havalimanı Müdürü Yaşasın Şahbaz’dan Ziyaret05 Aralık 2018
Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinin Yeni Yönetiminden Ziyaret05 Aralık 2018
Çanakkale Bir Kruvaziyer gemi geldi.04 Aralık 2018
TÜİK’İN ENFLASYON RAKAMLARI DÜŞÜYOR, HALKIN ENFLASYONU YÜKSELİYOR04 Aralık 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı YILDIZ: Paranın Gücünü, Ülkenin Üretim Gücü Belirler 03 Aralık 2018
"Engelli yolcularla iletişim03 Aralık 2018
1998/4 Tertip Erler, 116. Jandarma Eğitim Komutanlığında Yemin Etti03 Aralık 2018
Mesudiye Zırhlısı şehitlerimizi anma töreni 03 Aralık 2018
Hava sıcaklıkları artacak01 Aralık 2018
BARO BAŞKANI AV. BÜLENT ŞARLAN YARGI REFORMU STRATEJİSİ TOPLANTISI İÇİN ANKARA’DAYDI01 Aralık 2018
Çanakkale'de suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı30 Kasım 2018
Üretimden Tüketime Kooperatifçilik Konuşulacak30 Kasım 2018
Çanakkale'den Kar Manzaraları30 Kasım 2018
Çanakkale'ye Beyaz Örtü 30 Kasım 2018
Çanakkale'de ki Fırtına Balkondaki Yatağı Uçurdu. Faciadan kılpayı ......29 Kasım 2018
Çanakkale’de şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiliyor.29 Kasım 2018
HASTANE PERSONELİNE İŞARET DİLİ EĞİTİMİ29 Kasım 2018
Yarına dikkat! Şemsiyenizi almadan çıkmayın. Karla Karışık Yağmur .29 Kasım 2018
Çanakkale'de sahte para operasyonu29 Kasım 2018
Kumkale Köyü Muhtarı Fikret Kanlı, Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Etti28 Kasım 2018
Çanakkale Avustralya Konsolosu Dylan Walsh Valiliği Ziyaret Etti28 Kasım 2018
Bursa Asker Alma Bölge Başkanı Albay Seyit Mehmet Fırat, Valiliği Ziyaret Etti28 Kasım 2018
Çanakkale Tenis Kulübü Başkanı Özgür Kaşkaya Valiliği Ziyaret Etti28 Kasım 2018
Çanakkale'de Troymun Rüzgarı27 Kasım 2018
12 NOLU MESLEK GRUBU ÜYELERİ YEMEKLİ TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ27 Kasım 2018
Okullar Arası Kros İl Birinciliği Sona Erdi26 Kasım 2018
Çanakkale Barosu'da Kadına Şiddete Hayır dedi26 Kasım 2018
Sağlık Sen Kadın Komisyonu Şiddete Hayır 25 Kasım 2018
FETÖ'den ihraç edilen asker sahte içkiden tutuklandı.Çanakkale'de Piyasaya sürmüşler25 Kasım 2018
Çanakkale'de Hamsi Bollaştı 25 Kasım 2018
Çanakkaleli Kadınlar Meydanlarda25 Kasım 2018
ÇTSO'dan Emlak Danışmanlığı Sınavı25 Kasım 2018
25 Kasım da KADINLAR Yürüyor...23 Kasım 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde yine Doktora Saldırı23 Kasım 2018
TÜRSAB Dijital Doğrulama Sistemi Devreye Girdi23 Kasım 2018
Çanakkale Dahil, 6 ilde mahrem operasyonunda 19 kişiden 12'si gözaltına alındı23 Kasım 2018
Bebeğini darbettiği öne sürülen baba tutuklandı23 Kasım 2018
Gestaş’tan Öğretmenler Günü’ne özel video23 Kasım 2018
Dünyanın en büyük inşaat gemisi Çanakkale Boğazı'nda23 Kasım 2018
Bedeli Türk Parası Olarak Belirlemek Amacıyla Düzenlenen Kâğıtlarda Damga Vergisi Uygulaması Hk.23 Kasım 2018
Minikler Daha Duyarlı!23 Kasım 2018
Okul Sporları Basketbol Müsabakaları Devam Ediyor23 Kasım 2018
Çanakkale, Türkiye Teknoloji Buluşmalarına Ev Sahipliği Yaptı22 Kasım 2018
ÇTSO Yönetim kurulu toplantısı 22 Kasım 2018
KOAH Gününde Etkinlik22 Kasım 2018
“Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği” 21 Kasım 2018
Çanakkale'de Öldürülen Ebe, Görev Yaptığı Hastaneden Törenle Uğurlandı21 Kasım 2018
6183 Sayılı Kanunun 48/A Maddesine İlişkin Tecil ve Taksitlendirme İşlemleri21 Kasım 2018
Emeklilik İşlemleri Konulu Genelge Hakkında20 Kasım 2018
Çanakkale'de Boşanmak İsteyen Ebe Eşini Öldürdü20 Kasım 2018
Çanakkale Bölgesi Bugünkü Hristiyanlığın Doğduğu Topraklardır19 Kasım 2018
İŞKUR’DAN İŞ’TE ANNE PROJESİ KAPSAMINDA ANNELERE İŞ KULUBÜ EĞİTİMİ19 Kasım 2018
20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ MESAJI19 Kasım 2018
Varlık Barışından Yararlanmak İsteyenlerin Kasım Ayı Sonuna Kadar Yapmaları Gereken İşlemler19 Kasım 2018
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi19 Kasım 2018
Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı19 Kasım 2018
2018 Troya Yılı Bu Kez Çin’de Tanıtıldı19 Kasım 2018
Sami Yavaş'tan Açıklama18 Kasım 2018
CHP'li Kardelen'Doktor Eşi ve Doktor Annesi Olarak Acil Serviste Görevli Doktora Sözlü Şiddeti Kınıyorum 18 Kasım 2018
Genç Bir Kadın Doktor sözlü Taciz Ediliyor, İl Sağlık Müdüründen TIK yok18 Kasım 2018
ÇANAKKALELİ TURİZMCİLER UÇAK SEFERLERİNİN TEKRAR BAŞLAMASINI İSTİYOR!18 Kasım 2018
Sözlü Tacize Uğrayan Doktor' Bizi Tehdit Edenleri Afetmiyorum'17 Kasım 2018
Çanakkale Devlet Hastanesinin Başhekimi Uzman Dr.Tali' Meslektaşımızın Yanındayız'17 Kasım 2018
Çanakkale Belediyesine İşçi Alınacak17 Kasım 2018
Çanakkale'de Kepez ve Yüksek Kesimlerde Sulu Kar yağışı 17 Kasım 2018
Türkiye Teknoloji Buluşmaları 22 Kasım Perşembe ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde Düzenlenecek16 Kasım 2018
Çanakkale Belediyesinin okul temizlik çalışmaları16 Kasım 2018
Çanakkale Sağlık Sen 'Top Artık Yöneticilerde'15 Kasım 2018
GELECEK TEKNOLOJİDE TEKNOLOJİ MESLEK LİSEMDE15 Kasım 2018
2. EL Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik Sınavları Başvuruları Başladı15 Kasım 2018
Metal Sektörüne Yönelik Mesleki Yeterlilik Sınavları Düzenlemek Üzere Talep Toplanmasına Başlandı14 Kasım 2018
Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelikte Yapılan Değişiklikler14 Kasım 2018
OBEZİTE OKULU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR!13 Kasım 2018
Çelik Kaynakçı Mesleki Yeterlilik sınavları 13 Kasım 2018
SPORLA TROYA: CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU’NA ÇANAKKALE ETABI EKLENDİ13 Kasım 2018
Çanakkale Devlet Hastanesine Yeni Uzman Hekim13 Kasım 2018
Savcılık düğmeye bastı… Çanakkale’de FETÖ’nün TSK’daki yapılanmasına yönelik Çok sayıda gözaltı13 Kasım 2018
ÇTSO İKİNCİ KEZ MOTORLU KARA TAŞITLARI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI DÜZENLEDİ12 Kasım 2018
Çanakkaleliler Bu Gece Ay Yerine Venüs'ü Gördüler12 Kasım 2018
ÇTSO KUSİ Kapsamında, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve ÇOMÜ İşbirliğinde Üye Ziyaretleri Yaptı12 Kasım 2018
Çanakkale'de Deniz Ürünleri Operasyonu12 Kasım 2018
Çanakkale'de su Kesintisi12 Kasım 2018
MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğuna 36 Meslek Daha İlave Edildi12 Kasım 2018
TCMB Tarafından İhracat Bedellerinin Yurda Getirilmesine İlişkin Usul ve Esasları Düzenleyene Genelge12 Kasım 2018
LPG Gemisi Boğaz'dan Çıktı 11 Kasım 2018
TCG Işın Eceabat Sahilinde 11 Kasım 2018
Çan ve Yenice’nin Mahalle ve Köy Muhtarları, 1915 Çanakkale Köprüsünde11 Kasım 2018
DİYANET DEĞİL HAKARET İŞLERİ BAŞKANLIĞI!10 Kasım 2018
ÇANAKKALE BAROSU’NDAN "CMK UYGULAMALARI" KONULU SEMİNER10 Kasım 2018
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde MBRD toplantısı gerçekleştirildi10 Kasım 2018
Çanakkale Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı10 Kasım 2018
Çanakkale`de 10 Kasım Atatürk`ü Anma Töreni10 Kasım 2018
Restorasyonu Tamamlanan Anadolu Hamidiye Tabyaları Ziyarete Açıldı09 Kasım 2018
İŞKUR, Engelli İstihdamına Yönelik Desteklerine Devam Ediyor09 Kasım 2018
ÇTSO YÖNETİM KURULU, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR CEYLAN’I ZİYARET ETTİ09 Kasım 2018
Dikkat! Çanakkale'de Yol çalışması09 Kasım 2018
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan çıktı09 Kasım 2018
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI KOMİTE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI.08 Kasım 2018
Çanakkale Belediyesi işçi Alacak 08 Kasım 2018
Çanakkale’de: LGBTİ+ Temel Kavramlar Atölyesi07 Kasım 2018
ÖZDE MADENCİLİK HAKKINDA GEÇİCİ MÜHLET KARARI VERİLDİ 07 Kasım 2018
11 ilde FETÖ operasyonu: 13 askere gözaltı. Çanakkale'de de Gözaltı07 Kasım 2018
Çanakkale'de ki RES için YEKA yarışması açıldı07 Kasım 2018
ÇTSO VE İL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ EMLAK SEKTÖRÜNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ 06 Kasım 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Ali Osman YILDIZ: İran’a Uygulanan Ambargo Bölge Barışını ve İstikrarını Tehlikeye Atıyor06 Kasım 2018
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan çıktı06 Kasım 2018
Çanakkale Savaşının İlk Şehitleri Rahmetle ve Minnetle Anıldı05 Kasım 2018
EVİM OKULUM, OKULUM EVİM PROJESİ İLE AİLELERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ05 Kasım 2018
ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ VOLEYBOL TURNUVASI05 Kasım 2018
Çanakkale Lions Kulübünden Valiliğe Ziyaret05 Kasım 2018
Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Görevinden Gitti-Geldi04 Kasım 2018
19 Kaçak Yakalandı 04 Kasım 2018
Diyanet Sen Şube Başkanı Sefahattin Çiloğlu'ndan demokrasi Dersi'Zirvede Bıraktı'03 Kasım 2018
ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNDE YER ALAN PARSELLERE UYGULANACAK TEŞVİK ORANI ARTTIRILDI 03 Kasım 2018
Çanakkale'de Devrimci 68 Kuşağının Haklılığı Bir Kez Daha Ortaya çıktı. 3 NATO Askeri gözaltında 02 Kasım 2018
Yanlış Yerde Arama Yapılıyor02 Kasım 2018
CHP Parti Müfetttişleri Çanakkale Barosu'nu Ziyaret Ettiler02 Kasım 2018
Çanakkaleliler İçin Süleyman Kamçı Demek, 2004 Yılında Kar Altında 10 Gün Elektrik Kesintisi Demek02 Kasım 2018
ÇTSO Ticaret Bakanlığı Tarafından Düzenlenen 5. Kümelenme Konferansına Katıldı02 Kasım 2018
Rus askeri kurtarma gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı02 Kasım 2018
Çanakkale Barosu Amiral Uça'yı Ziyaret01 Kasım 2018
GETAT Açıldı 01 Kasım 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Ali Osman Yıldız, Ekim Ayı SAMEKS Verileri Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu. 01 Kasım 2018
ALMAN SAVAŞ GEMİSİ, ÇANAKKALE BOĞAZI'NDAN ÇIKTI01 Kasım 2018
Şahbaz, Çanakkale Havalimanı müdürü oldu01 Kasım 2018
GMKA’dan Bölge Firmalarına “Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbaratı” Eğitimi 01 Kasım 2018
Kırlangıçlar Okuyor Kitap Toplama Kampanyası01 Kasım 2018
Çanakkale Valiliği İzinsiz Ateşli Silah Kullananlar Hakkında Yasal işlem Yapılacak 01 Kasım 2018
Çanakkele Boğazı'nda Yoğun Sis Feribot Trafiğini Durdurdu 01 Kasım 2018
Çanakkale'de boylarından büyük kılıç balığı yakaladılar31 Ekim 2018
Genç MÜSİAD Başkanları “Gençler” için Türkiye’nin Geleceği için bir araya geliyor31 Ekim 2018
12'si muvazzaf 17 şüpheliye FETÖ gözaltısı. Çanakkale'de Bir Gözaltı31 Ekim 2018
Çanakkale'de Trafik Kazasında Yaralanan Hemşire Vefat etti 30 Ekim 2018
Çoğunluğu aktif görevde olan 20 Subaya gözaltı.Çanakkale'den de Bir Gözaltı30 Ekim 2018
Havaalanı Müdürü Mustafa Eroğlu’nun yeni görev yeri Ankara30 Ekim 2018
Uluslararası Halk Dansları Toplulukları Çanakkale'de30 Ekim 2018
ÜRÜN GÜVENLİĞİ HAFTASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI 30 Ekim 2018
Çanakkale'de 15 Bin Yurttaş Mustafa Kemal'in askerleriyiz Sloganları ile yürüdü 29 Ekim 2018
Çanakkale'de “Uluslararası Troya Halk Oyunları Festivali”29 Ekim 2018
Çanakkaleli Karateciler Gururlandırdı29 Ekim 2018
Turgut Reis Ortaokulu Sıfır Atık Projesiyle de Fark Yaratıyor29 Ekim 2018
Vali Orhan TAVLI, Cumhuriyet Bayramında Tebrikatı Kabul Etti29 Ekim 2018
Çanakkale’de 29 Ekim coşkusu29 Ekim 2018
Çanakkale Baro Başkanı Avukat Şarlan'dan, 29 Ekim Bayramı Mesajı 28 Ekim 2018
Sayısal Loto'da büyük ikramiye Çanakkale'ye!28 Ekim 2018
ÇANAKKALE BİSİKLET PLATFORMU’NDAN CUMHURİYET TURU28 Ekim 2018
Meteoroloji açıkladı: Sıcaklıklar artıyor27 Ekim 2018
TCG Akın Çanakkale Boğazı’na intikal halinde...27 Ekim 2018
Gestaş’tan 29 Ekim videosu27 Ekim 2018
Başımız sağolsun 27 Ekim 2018
Çanakkale'de 35 göçmen yakalandı27 Ekim 2018
ÇANSPOR-ÇANAKKALESPOR FK27 Ekim 2018
39 İlin Valisi Değişti, Vali Tavlı Koltuğunu Konudu, Eski Vali Çınar Merkeze Alındı27 Ekim 2018
Çanakkale'de tecavüzden hükümlü penisini kesti26 Ekim 2018
ÇTSO Enflasyonla Topyekün Mücadele Programına Destek Veren Üyelerini Ziyaret Etti26 Ekim 2018
Bizim için ÖNEMLİSİNİZ…26 Ekim 2018
Çanakkale Adliyesinde İcra Kâtibi Kadın Avukata Fiziksel Saldırıda Bulundu26 Ekim 2018
GMKA’ya Proje Başvuru Süreci Devam Ediyor26 Ekim 2018
ÇTSO ANTALYA 9.YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARINDA ÜYELERİNİ TEMSİL ETTİ26 Ekim 2018
Çanakkale Boğazı'nda Dolunay manzarası25 Ekim 2018
Vali Orhan TAVLI’dan Dünya Şampiyonuna Ziyaret25 Ekim 2018
Vali Orhan TAVLI, Kıbrıs Mücahit Komutanlar Derneğini Ağırladı25 Ekim 2018
Çanakkale Rus Askeri Tanker Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan çıktı 25 Ekim 2018
Çanakkale'de Hava Sıcaklığı Düşmeye Devam Ediyor 25 Ekim 2018
Çanakkale 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı açıklandı25 Ekim 2018
ANNE OTELİNDEN 10 AYDA 300 ANNE FAYDALANDI24 Ekim 2018
Çanakkale Barosu'ndan Vali Tavlı'ya Ziyaret23 Ekim 2018
Çanakkale'de Sosyal Konutlar Kentsel Yenileme Projesi23 Ekim 2018
Çanakkale'de Fener Alayı - Havai Fişek Gösterisi23 Ekim 2018
Romanya savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı23 Ekim 2018
Çanakkale Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ÜRÜN GÜVENLİĞİ HAFTASI23 Ekim 2018
BİNA SORUMLULARINA VE KAT MALİKLERİNE DUYURU23 Ekim 2018
Hava Sicaklığı 8 Derece Düşüyor23 Ekim 2018
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası Konser Verdi22 Ekim 2018
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir ALPARSLAN, Çanakkale’de22 Ekim 2018
Çanakkale'de 29 Ekimde Şevval Şam Konseri22 Ekim 2018
"Keşif" Çanakkale'de seyirciyle buluştu22 Ekim 2018
Eş değiştirme partisine operasyon: 16 Gözaltı19 Ekim 2018
2018 TROYA Yılında,Güney Kore Cumhuriyetinden Çanakkale’ye Büyük İlgi19 Ekim 2018
Kıbrıs Gazisi Er Ali Örnek, Son Yolculuğuna Dualarla Uğurlandı19 Ekim 2018
Çanakkale Meydan Taksiciler Derneğinden Valiliğe Ziyaret19 Ekim 2018
Haydülen de haydülen, Karadağların sandalı da sandalı19 Ekim 2018
Çanakkale Boğazı'nda arıza yapan gemi sürüklenmeye başladı18 Ekim 2018
FETÖMETRE'yi Hedef Alan İsimler; Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı'na Yapılan İtiraflarda Ortaya Çıktı 18 Ekim 2018
O doktor, hemşireyi ‘mesai saatleri için’ darp etmiş18 Ekim 2018
Rus askeri gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı18 Ekim 2018
İŞKUR ÜNİVERSİTE MEZUNLARININ DENEYİM KAZANMALARINI DESTEKLİYOR18 Ekim 2018
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcısı Çanakkale'de Hastahanede Yaşamını Yitirdi 18 Ekim 2018
Rus donanmasına bağlı Savaş Gemisi Boğaz'dan Çıktı 17 Ekim 2018
Dr. Kenan Eliuz'un Babası Vefat etti 17 Ekim 2018
Kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor16 Ekim 2018
Çanakkale Merkez Spor İhalesi Sonuçlandı 16 Ekim 2018
Çanakkale domatesinde lezzet mevsimi16 Ekim 2018
Metal Sektörü Mesleki Yeterlilik Sınav Başvuruları16 Ekim 2018
"Startup Weekend Güney Marmara 2'de Ödüller Sahibini Buldu"16 Ekim 2018
İŞKUR MEGİP TOPLANTISI ÇTSO KONGRE FUAR MERKEZİNDE YAPILDI15 Ekim 2018
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi15 Ekim 2018
Enflasyonla Mücadele Programı "İndirim Kampanyası" 15 Ekim 2018
Amatör Spor Haftası Basketbol Turnuvası Sona Erdi15 Ekim 2018
Çanakkale Belediyesi'ne 45 İşçi Alınacak15 Ekim 2018
Amatör Spor Haftası Atletizm Yarışmaları Rekor Katılım ile Sona Erdi15 Ekim 2018
ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDAN 'ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELE PROGRAMI'NA DESTEK15 Ekim 2018
ÇTSO UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA BRC GLOBAL TEKNİK STANDARDI EĞİTİMİ VERDİ15 Ekim 2018
161. Filo Komutanlığına Bağlı F16 Uçakları Çanakkale Semalarında 13 Ekim 2018
ÇTSO YÖNETİMİ BANKALARLA YAŞANAN SORUNLARLA İLGİLİ MASA KURDU13 Ekim 2018
DENİZCİ İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELLERİ ÇALIŞTAYI’NIN İKİNCİSİ ÇANAKKALE’DE GERÇEKLEŞTİ13 Ekim 2018
ÇANAKKALE İŞKUR’UN İŞ KULÜBÜ EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİLERLE DEVAM EDİYOR12 Ekim 2018
ÇTSO YÖNETİM KURULU KURUM ZİYARETLERİNDE BULUNDU12 Ekim 2018
Bulgar mayın avcısı, Çanakkale Boğazı'ndan çıktı11 Ekim 2018
ÇANAKKALE İŞKUR, SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASINA “İSTİHDAM TEŞVİKLERİ” KONULU SUNUM YAPTI11 Ekim 2018
DENİZCİ İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELLERİ ÇALIŞTAYI’NIN İKİNCİSİ ÇANAKKALE'DE11 Ekim 2018
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi11 Ekim 2018
Bangladeş Kurtuluş Savaşı İşleri Bakanı Huq Çanakkale'de11 Ekim 2018
Çanakkale Boğazı'nda uçak kazası tatbikatı11 Ekim 2018
Çanakkale İstanbul Uçuşları İptal Oluyor11 Ekim 2018
Rus Savaş Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıkarken, Rus Askerleri de Saygı Duruşunda Bulundu10 Ekim 2018
Çanakkale'de de Gözaltı. Aktif görevde olan Albay dahil 14 kişiye FETÖ'den gözaltı10 Ekim 2018
Dikkat! Çanakkale'de Denize Düşen Uçak Tatbikatı Yapılacak10 Ekim 2018
ÇTSO GIDA UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI TEMEL EĞİTİMİ VERİLDİ10 Ekim 2018
ÇTSO Söyleşileri-V M.Serdar Kuzuloğlu Katılımı İle Devam Etti09 Ekim 2018
BAJA TROIA TURKEY’DE MUHTEŞEM FİNAL09 Ekim 2018
OPET’TEN 2018 TROİA YILINDA ARKEO-KÖY’E BÜYÜK DESTEK09 Ekim 2018
Amatör Spor Haftası Yürüyüş Korteji ve Açılış Töreniyle Başladı09 Ekim 2018

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Ekonomi | Ekonomi | Foto Galeri | Künye
CH