güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > Çanakkale Haberleri

Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Flaş Haber
10 Ağustos 2018
Çanakkale eski Emniyet Müdürü Zoroğlu, Ergenekon Terbitini Hazırlayan 33 Kişilik Ekip Arasında
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
23 Ocak 2008 günkü gazetelerin manşetleri şöyleydi:
 
Taraf: “Kızılelma hoşaf oldu”, Referans: “Veli Küçük’e büyük operasyon”, Yeni Şafak:“Hiç bu kadar derine inilmedi”, Hürriyet: “Ergenekon’a şafak operasyonu”, Bugün: “Küçük Paşa’ya büyük baskın”, Vakit: “Derin gözaltı”, Zaman: “Ergenekon operasyonu”, Sabah:“Devlet, derin devlete karşı”, Evrensel: “Derin operasyon”, BirGün: “Ortalık güzel koktu”, Radikal: “Darbecilere operasyon”, Milliyet: “Ergenekon’da 35 gözaltı”, Posta:“Ergenekon’a darbe”...
 
Medyanın Fetullahçı, İkinci Cumhuriyetçi, Şeriatçı ve neoliberal solcu takımı ile holding medyası bu manşetlerde buluşmuşlardı. Aralarında emekli Tuğgeneral Veli Küçük’ün de bulunduğu 35 kişi, “çete kurma” gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. İstanbul Emniyeti’ne egemen F tipi örgüt, grubun suikast ve bombalı eylem hazırlığında olduğunu iddia ediyordu. Zanlılar, Danıştay saldırısından, Cumhuriyet gazetesine atılan bombaya; Necip Hablemitoğlu suikastından, iki kilise rahibine yapılan saldırı olaylarına kadar sorumlu tutuluyordu. Gazeteler, operasyonun İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın Ankara'ya gelerek Başbakan Erdoğan’la görüşmesinden sonra başlatıldığını yazıyordu.
 
Soruşturmanın başında, sonradan pek ünlenecek olan Savcı Zekeriya Öz vardı. Taraf gazetesi 24 Ocak günü, “Aranan savcı bulundu” manşetiyle çıkıyor, Öz’e övgüler düzüyordu.
 
AYDINLIK’A BİR BELGE ULAŞIYOR
 
İşte tam da o günlerde daktilo ile yazılmış, dört sayfadan ibaret, “Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan bir belge Aydınlık’a ulaştı. Belgeyi hazırlayanlar, FETÖ’cülerin eline geçmemesi için bilgisayar kullanmamışlar, daktiloyu tercih etmişlerdi. 2006 tarihinde hazırlanan belgenin içeriği, Ergenekon operasyonuna ışık tutuyordu. Tertiplerin kimler tarafından kotarıldığını aydınlatıyordu.
 
Belgede 4 daire başkanı, 11 başkan yardımcısı, 32 şube müdürü, 3 başkomiser ve 3 öğretim üyesinin adları geçiyordu. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra belgenin yüzde yüze yakın doğru olduğu anlaşılacaktı.

İSTİHBARAT’IN YÜZDE 90’I
 
Belgenin başında, Başkanlığını Ramazan Akyürek’in yaptığı İstihbarat Dairesi geliyordu. İstihbarat Dairesi’nin yüzde 90’ının FETÖ’nün egemenliği altında olduğu belirtiliyor, Daire Başkan Yardımcılığı’nın, Değerlendirme, Eğitim, Organize, Teknik, Personel, A, B, C, Tekop, İdari ve Mali İşler, Bilgi İşlem, Ankara İstihbarat, İstanbul İstihbarat ve İzmir İstihbarat şube müdürlüklerinin cemaatin kontrolü altında olduğu ifade ediliyor ve isimler veriliyordu.
Belgeye göre Cemaatin etkin olduğu ikinci daire, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Dairesi’ydi. Tadoc, Mali Şube, Yüksek Teknik , Organize, Narkotik, İnsan Kaynakları şubelerinde gene FETÖ ağırlıktaydı. Terörle Mücadele ve Güvenlik daireleri de farklı değildi.

KİMLER HAZIRLAMIŞTI
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlığını taşıyan belgeyi dönemin Emniyet Genel Müdür Vekili Dr. Necati Altıntaş, dönemin Emniyet Personel Daire Başkanı İbrahim Selvi, şu an aktif görevlerde bulunan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akdeniz ve Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir hazırlamıştı.
 
2008 yılında belgeyi hazırlayan dört Emniyet Müdürü FETÖ’nün hedef tahtası haline getirildi. Zaman ve Taraf gazetelerinde Necati Altıntaş, İbrahim Selvi ve Mehmet Akdeniz “Ergenekon’un Emniyet’teki uzantıları” olarak ilan edildi.
Necati Altıntaş 2008 yılında emekli oldu, diğerleri ise kızağa çekildiler. İbrahim Selvi, 4 Ağustos 2016 günü FETÖ iddiasıyla tutuklandı!


O İSİMLER ŞİMDİ NEREDELER
 
“İşte merkezdeki 57 Fethullahçı polis” başlığıyla 27 Ocak 2008 tarihli Aydınlık’ta yayımlanan o belgede adı geçen polis şefleri şimdi nerede?
 
Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek bugün dokuz ayrı davadan tutuklu olarak yargılanıyor. Akyürek’in rütbeleri 675 Sayılı KHK ile geri alındı.
Dönemin İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Ayhan Falakalı 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstihbarat Dairesini ele geçirmeye çalışanlar arasındaydı. 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edilen Falakalı şimdi firarda.
İstihbarat Dairesi Değerlendirme Şube Müdürü olan Recep Güven usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp daha sonra tahliye edildi. Darbe girişimi sonrasında firar etti.
İstihbarat Dairesi Eğitim Şube Müdürü Saadettin Akgüç 2017 Mayıs ayında sahte kimlikle İstanbul/Pendik’te yakalandı, şimdi tutuklu.
İstihbarat Dairesi Organize Şube Müdürü Sabri Dilmaç 675 Sayılı KHK ile meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Teknik Şube Müdürü İsmail Duman FETÖ VIP dinleme davası sanığı, meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi Personel Şube Müdürü Çoşkun Çakar usulsüz dinleme davasından 2015 yılında tutuklanıp tahliye edildi. Şimdi firarda olan Çakar, Hrant Dink davasının da sanığı.
İstihbarat Dairesi C Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Hrant Dink cinayeti, belgede sahtecilik ve dinleme davası gibi birçok davadan tutuklu.
İstihbarat Dairesi Tekop Şube Müdürü Yunus Yazar, yurt dışında, firari.
İstihbarat Dairesi Mali İşler Şube Müdürü Bekir Akarsu ve İstihbarat Dairesi Bilgi İşlem Şube Müdürü Hasan Çobanoğlu da meslekten ihraç edilenler arasında.
İstihbarat Dairesi Ankara İstihbarat Şube Müdürü Muharrem Durmaz, çok sayıda davanın firari sanığı. Meslekten ihraç edildi.
İstihbarat Dairesi İzmir İstihbarat Şube Müdürü Hasan Ali Okan Aralık 2016’da tutuklandı.
 
KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE FARKLI MI
 
Dönemin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Ahmet Pek 2016 Şubat ayında Selam- Tevhid operasyonlarında tutuklandı, Haziran ayında tahliye edildi. Darbe girişiminden sonra yeniden tutuklandı.
 
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkan Yardımcısı Ömer Aydın, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Tadoc Müdürü Celal Bodur, Mali Şube Müdürü Osman Balcı, Yüksek Teknik Şube Müdürü Ömer Tekeli, Araştırma Şube Müdürü Hilmi Altunışık, Narkotik Şube Müdür Yardımcısı Muhterem Çakır ve İnsan Kaynakları Müdürü Nuri Uluayak da KHK ile meslekten ihraç edilenler arasında yer aldılar.
 
TERÖR VE GÜVENLİK DAİRELERİ
 
Dönemin Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcısı olan ve sözü edilen belgede adının yanına el yazısıyla ‘’En etkinlerindendir’’ denilerek not düşülen Cemal Kuloğlu darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Aynı dairenin Arge Müdürü Zeki Bulut ile Şube Müdürü Seyit Ahmet Eren de meslekten ihraç edildi.
 
Dönemin Güvenlik Dairesi Başkan Yardımcısı Zeki Gürkan, darbe girişimi sonrası tutuklanan Isparta Eski Emniyet Müdürü.
 
İki yıldan fazla Başbakanlığı döneminde Tayyip Erdoğan’ın koruma amirliğini yapan dönemin Güvenlik Dairesi Emniyet Amiri Maksut Karal, FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı, meslekten ihraç edildi.
 
“EN ETKİN ÜYELERDEN”
 
Dönemin Dışilişkiler Daire Başkanı, sözü edilen belgede adının yanına “Cemaatin en etkin üyelerindendir” notu düşülen Recep Gültekin darbe girişimi sonrasında tutuklandı.
 
Dönemin Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tokgöz de darbe girişimi sonrası tutuklandı.
 
EGM Hukuk Müşaviri Osman Karakuş, 15 Temmuz’dan sonra yurt dışına kaçtı, firari. Dışilişkiler Daire Başkan Yardımcısı Mustafa Aygün tutuklu. Dışilişkiler Dairesi Şube Müdürü Fatih İnalkaç ihraç edildi.
 
Belgede, “cemaatin Avrupa Birliği Genel Sekreterliğindeki gözü kulağı olan Emniyet Amiri” diye söz edilen Dışilişkiler Dairesi Emniyet Amiri Rahmi Kızıltoprak 2016 yılında tutuklandı. Dışilişkiler Şube Müdürü ve adının yanına “EGM’nin tüm AB projelerinden sorumlu” notu düşülen Beyhan Uğsuz ihraç edildi.
 
POLİS AKADEMİSİ
 
Dönemin Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Osman Zoroğlu 17-25 Aralık sonrası Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, daha sonra ihraç edildi. Polis Akademesi Şube Müdürü Ali Osman Elmastaş da ihraç edilenler arasında.
 
Dönemin Başkomiseri, belgede adının yanına daktilo ile “cemaatin Akademideki en etkin elemanlarındandır. Özellikle tüm yurtdışı faaliyetlerinde vardır” notu düşülen Doç. Dr. Süleyman Özeren, Hitit Üniversitesi’nden unvanları geri alınarak ihraç edildi.
 
DOÇENTLERE BAK
 
Belgede Doç. Dr. Önder Aytaç’tan şöyle söz ediliyor: “Cemaatin özellikle medyatik konularında uzman olarak lanse ettiği biridir ve çok faaldir. Babası Fethullah Gülen’in en has adamlarından olup eski İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştır.”Aytaç firari.
 
Doç. Dr. İbrahim Cerrah ve Doç. Dr. Mesut Bedri Eryılmaz da unvanları alınarak ihraç edildiler.
 
PERSONEL DAİRESİ
 
Dönemin Daire Başkan Yardımcısı Muammer Bucak, 15 Temmuz sonrası FETÖ/PDY kapsamında tutuklandı ve meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Şube Müdürü Osman Şişman meslekten ihraç edildi.
 
Personel Dairesi Başkomiseri ve adının yanına “Murat Çetiner’in bu dairedeki özel sırdaşı ve cemaatin etkin gücü konumundadır. Atamalarda Muammer Bucak’tan önce cemaatin işlerini hazırlayan bir konuma sahiptir” notu düşülen Ersin Candemir hakkında 2016 yılında FETÖ/PDY kapsamında soruşturma açıldı, KHK ile meslekten ihraç edildi.
 
Candemir 9 Eylül 2016 günü kanserden öldü ancak 2017 yılında hakkında soruşturma açılmış. Ölmüş şahsa soruşturma açılmış!
KRİMİNAL DAİRESİ
 
Dönemin Kriminal Daire Başkan Yardımcısı ve adının yanına “Etkin bir konuma sahiptir ve istişare heyetindedir” notu düşülen 72878 sicilli Mustafa Aydın, 17-25 Aralık sonrası Kayseri Emniyet Müdürlüğü görevinden alındı, ihraç edildi.
Kriminal Şube Müdürü ve adının yanına “Bir dönem baş imamlık yapmıştır” notu düşülen Oğuz Karakuş, 17-25 Aralık’tan sonra Kriminal Polis Laboratuvarları Daire Başkanlığı görevinden alındı, 15 Temmuz’dan sonra tutuklandı. Oğuz Karakuş, şu an firari olan Osman Karakuş’un yakın akrabası.
 
“Emniyetteki F Tipi Örgütlenmenin Etkin Elemanları” başlıklı belgede adları geçen Asayiş Dairesi’nin başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Eğitim Dairesi’nin başkanı, başkan yardımcısı ve şube müdürleri, Bilgi İşlem Dairesi’nin başkan yardımcıları ve şube müdürleri de şimdi ya tutuklu ya da meslekten ihraç edilmiş durumdalar.
 
Bu belgenin altında imzası olan İbrahim Selvi ise yaklaşık bir yıldır Sincan Cezaevi’nde tutuklu, hakkında hazırlanacak iddianameyi bekliyor!
Hikmet Çiçek
Odatv.comYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Çanakkale Haberleri Haberleri

Başlık Tarih
 
Çanakkale Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetlerinin Araçlarına Takip Sistemi22 Şubat 2019
ÇTSO, KOSGEB TEMSİLCİLİK OFİSİ KURDU22 Şubat 2019
Çanakkale Boğazı'ndaki yoğun sis azaldı, trafik açıldı22 Şubat 2019
Meteoroloji uyardı: kar yağışı bekleniyor22 Şubat 2019
TDD EĞİTİMDE21 Şubat 2019
Deepsea Metro-1 Çanakkale Boğazı açıklarında21 Şubat 2019
Meteorolojiden Çanakkale ye yağış uyarısı21 Şubat 2019
Devlet Hastanesinde Kansere Karşı Yeni yöntem21 Şubat 2019
Kutlu İnşaat'tan Açıklama ' Sıva Çatlaklarını Bina Çatlağı Olarak Sunmak Doğru Değil'21 Şubat 2019
Çanakkale Boğazı transit gemi geçişlerine açıldı21 Şubat 2019
Çanakkale'ye Uyarı , Prof. Dr. Doğan Perinçek ilçe ilçe saydı: 7’lik deprem kapıda21 Şubat 2019
Çanakkale Valiliğinden Deprem Hakkında Açıklama!21 Şubat 2019
Çanakkale depremi hakkında önemli uyarı!20 Şubat 2019
Dün Gece Deprem Fırtınasını Duymadık Diyenler....5.5 Ve 5.1 Ayvacık20 Şubat 2019
Diyarbakır’dan Çanakkale’ye Biz Anadoluyuz20 Şubat 2019
Çanakkale Boğazı'ndaki yoğun sis20 Şubat 2019
Çanakkale Boğazı transit gemi geçişlerine kapatıldı20 Şubat 2019
Devlet Hastanesi Gebe Okulu hafta sonu eşli grup eğitimleri başladı20 Şubat 2019
Çanakkale'de Verem Eğitimleri Yapıldı20 Şubat 2019
ÇTSO DUBAİ’DE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ GERÇEKLEŞTİRDİ20 Şubat 2019
Rus Savaş Gemileri Çanakkale Boğazı'nda19 Şubat 2019
ABD savaş gemisi Çanakkale Boğazı'nda19 Şubat 2019
“Gençler Boğaz’ı 80 kuruşa geçiyorsunuz. Hadi yine iyisiniz”18 Şubat 2019
Eğitim-İş Sendikası Devrim Yasalarına Sahip Çıkmak İçin Ankara'da18 Şubat 2019
Hafta Sonu Sıcaklıklar 10 derece düşecek. Kar Geliyor18 Şubat 2019
Türk Hava Kurumu 94.Kuruluş Yıldönümünü Kutladı18 Şubat 2019
Biga Organize Sanayi Bölgesi Yönetiminden Valiliğe Ziyaret18 Şubat 2019
ÇTSO, SGK VE İŞKUR İŞBİRLİĞİNDE DESTEK VE TEŞVİKLER TOPLANTISI DÜZENLENDİ15 Şubat 2019
ÇTSO, EMLAK DANIŞMANI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI DÜZENLEDİ15 Şubat 2019
Çanakkale'de Emekçilerden Eylem15 Şubat 2019
ÇTSO’DAN DUBAİ’YE YENİ İHRACAT HAMLESİ!15 Şubat 2019
Çanakkale beyaza büründü! Sürücülere kritik uyarı15 Şubat 2019
ÇTSO, COSME EASME AVRUPA İŞLETMELER AĞI TOPLANTISINA KATILDI 15 Şubat 2019
Çanakkale'de 879 riskli bina yıkıldı!15 Şubat 2019
ÇTSO ŞUBAT 2019 OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI14 Şubat 2019
GESTAŞ’ın 5 gemisi bakım için tersanede14 Şubat 2019
Analig Masa Tenisi Müsabakaları Çanakkale’de Yapılacak13 Şubat 2019
Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği Karşılaşmaları Başladı13 Şubat 2019
Futsal Genç Erkekler Ve Kızlar İl Birinciliği Karşılaşmaları Sona Erdi13 Şubat 2019
ZAYTUNG Gibi ! Çanakkale Belediyespor'un Yeni Başkanı AKP'li.12 Şubat 2019
Renk kodlu ilk meteorolojik uyarı Çanakkale'de yapıldı12 Şubat 2019
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİNİ CNREXPO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA GÖTÜRDÜ.12 Şubat 2019
Çanakkale'de İki Komiser Yardımcısına FETÖ'den Gözaltı12 Şubat 2019
Jeotermal Kaynak Arama ve İşletme Sahası İhaleleri12 Şubat 2019
43 Daimi İşçi Alınacak 11 Şubat 2019
Çanakkale'ye Fırtına Uyarısı11 Şubat 2019
19 Mayıs'ın 100. Yılında Türk Gençliği Görev Başında !09 Şubat 2019
CIA Ajanı Çanakkale’de FETÖCÜ ÇAGİAD'ta Kimlerle Toplantı Yaptı ? 09 Şubat 2019
ÇASİAD 2018'i DEĞERLENDİRDİ.09 Şubat 2019
Baro Başkanı Avukat Bülent Şarlan'dan Feyzioğlu'na Destek08 Şubat 2019
Çanakkale SGK ve İŞKUR İl Müdürleri ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı'nı Ziyaret Etti07 Şubat 2019
Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinden Vali Orhan TAVLI’ya Ziyaret07 Şubat 2019
Rus askeri gemileri Çanakkale Boğazı'nda07 Şubat 2019
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI'NA ZİYARET07 Şubat 2019
"Nüfusa göre en fazla iş yeri açılışı Çanakkale'de gerçekleşti"07 Şubat 2019
"Yaya Öncelikli Trafik" Önce Yayalar05 Şubat 2019
ÇANAKKALE BAROSU STAJYER AVUKATLARLA YENİ YILIN İLK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ05 Şubat 2019
ÇANAKKALE BAROSU’NDAN HAMİYET- FERUDUN SÖZEN SEVGİ EVLERİ ÇOCUK YUVASI’NA ZİYARET05 Şubat 2019
İŞKUR VE SGK İL MÜDÜRLÜKLERİ ODA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR05 Şubat 2019
EGE BÖLGESİ’NDE KUVVETLİ FIRTINA BEKLENİYOR05 Şubat 2019
Sarıçay'da Temizlik Çalışmaları Gerçekleştiriliyor04 Şubat 2019
Tüfe Çanakkale'de Yüzde 1.44 Arttı04 Şubat 2019
Vali Orhan TAVLI, Dardanel Üretim Tesislerini Ziyaret Etti04 Şubat 2019
Çanakkale İskelesinde Araç yoğunluğu 03 Şubat 2019
Çanakkale Boğazı’nda kuru yük gemisinde arıza02 Şubat 2019
Çanakkale SGK'den Yapılandırma Açıklaması01 Şubat 2019
Çanakkale EMITT’te Troya’yı Unutturmadı 01 Şubat 2019
İŞKUR ve SGK MÜSİAD ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ01 Şubat 2019
DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN PLASTİK POŞETLERİN ÜCRETLENDİRİLMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER BAŞLADI01 Şubat 2019
ÇANAKKALE İŞKUR DARDANEL ÖNENTAŞ İŞBİRLİĞİ İLE İŞ BAŞI EĞİTİM KURSLARI DEVAM EDİYOR31 Ocak 2019
Çanakkale'de Gören Hayran Kaldı31 Ocak 2019
Barbaros Mahallesi Muhtarı Şaban Şahin, Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Etti31 Ocak 2019
Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Orhan TAVLI Başkanlığında Yapıldı31 Ocak 2019
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Çanakkale Şubesinden Valiliğe Ziyaret31 Ocak 2019
Devlet Hastanesi'nde Sünnet Öncesinde Araç İle Gezinti30 Ocak 2019
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI30 Ocak 2019
l Koordinasyon Kurul Toplantısı Vali Orhan TAVLI, Başkanlığında Yapıldı28 Ocak 2019
ABD savaş gemisi Çanakkale Boğazı’nda28 Ocak 2019
26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlanıyor28 Ocak 2019
Çanakkale’de Termal Turizm28 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı'nda Gemi Trafik Akışı Normale Döndü28 Ocak 2019
ANTALYA ÇANAKKALELİLER DERNEĞİ’NDEN ÇANAKKALE ZİYARETLERİ28 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı transit gemi geçişlerine kapatıldı28 Ocak 2019
Çanakkale'ye Uyarı Çamur ve Toz Yağacak25 Ocak 2019
ÇTSO'na Basın İlan Kurumu'ndan Ziyaret25 Ocak 2019
Çanakkale Valiliği Seçim Koordinasyon Merkezi kuruldu25 Ocak 2019
Meteoroloji uyardı: Çanakkale25 Ocak 2019
Çanakkale'de FETÖ'nün 'kripto mahrem yapılanması' operasyonunda 6 gözaltı25 Ocak 2019
Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odasından Ziyaret24 Ocak 2019
Rus askeri kargo gemisi, Çanakkale Boğazı'nda24 Ocak 2019
Çanakkale Şehitleri’nin anısına saygısızlık! Danışman olarak internet ve arama motorları mı kullanıldı?24 Ocak 2019
Antalya Çanakkaleliler Derneğinden Valiliğe Ziyaret23 Ocak 2019
Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi’nden Vali Orhan TAVLI’ya Ziyaret23 Ocak 2019
Çanakkale'de Aranan Muvazzaf FETÖCÜ Astsubay, Hücre Evinde Yakalandı 23 Ocak 2019
KEPEZ BELEDİYESİ İLE BELEDİYE-İŞ SENDİKASI TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALADI23 Ocak 2019
ÇTSO YÖNETİM KURULU 6 NO’LU MESLEK GRUBU ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ23 Ocak 2019
Meteoroloji uyardı! lodos fırtınası ve sağanak!23 Ocak 2019
Rus askeri gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı22 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı'ndan çıkış yolcu gemisi sayısı, 5 yılda 768’den 54’e indi22 Ocak 2019
ÇTSO'dan Çanakkale Belediyesine Ziyaret22 Ocak 2019
Avustralya ve Yeni Zelanda Heyetleri Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Ettiler22 Ocak 2019
Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Etti22 Ocak 2019
Çanakkale Havalimanına Özel Güvenlik Elemanı Alınacak22 Ocak 2019
Çanakkale'de Kamu Kurumlarına Geçici 500 Kişi Alacak21 Ocak 2019
Gemlik'te İki Kardeşi Öldüren Katil Zanlısı Çanakkale'de Yakalandı21 Ocak 2019
ABD savaş gemisi Çanakkale Boğazı'nda19 Ocak 2019
Kadınlara konut satışında şampiyonluk Balıkesir ve Çanakkale'de!18 Ocak 2019
Vali Orhan TAVLI, Eceabat İlçesi Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi17 Ocak 2019
Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Alan Formatör Öğretmenler Vali Orhan TAVLI’yı Ziyaret Etti17 Ocak 2019
Kuzey Ege Havzasında Su Yönetimi17 Ocak 2019
SES'ten Çanakkale'de İmza Kampanyası17 Ocak 2019
Çanakkale’de uyuşturucu operasyonu17 Ocak 2019
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve GMKA’dan Çanakkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Destek16 Ocak 2019
TEİAŞ, Çanakkale’de kamulaştırma yapacak!16 Ocak 2019
Çanakkale'de İHA eğitimi15 Ocak 2019
Çanakkale Havaalanını Aralık ayında 8.077 Yolcu Kullanmış15 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı hayalet ağlardan temizlendi15 Ocak 2019
Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketini Arıyouz15 Ocak 2019
Çanakkale Dahil 5 İlde ByLock operasyonunda 9 gözaltı15 Ocak 2019
Hayvanseverler Deve Güreşleri Düzenleyen Ülgür Gökhan'a Karşı Ayakta: Yıl 2019 Hala Deve Güreşleri14 Ocak 2019
Çanakkaleli Eski Siyasetçinin Akrabasına FETÖ ABLA'sı Olmaktan Dolayı Verilen Hapis Cezasının Gerekçeli Kararı11 Ocak 2019
2019 YILININ İLK KOMİTE BAŞKANLARI TOPLANTISI ÇTSO’DA YAPILDI11 Ocak 2019
Çanakkale'de Sendika Üyesi Memura Verilen Disiplin Cezası Danıştay'dan Döndü11 Ocak 2019
112 Acil'den GESTAŞ'a Teşekkür11 Ocak 2019
Meteoroloji uyardı! Çok kuvvetli geliyor11 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı'nın rengi değişti10 Ocak 2019
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Ali Osman Yıldız, Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldı10 Ocak 2019
Çanakkale AVM'de Kira Şikayetleri Artıyor10 Ocak 2019
Çanakkale'ye kuvvetli yağış ve fırtına uyarısı!09 Ocak 2019
Yeni Zelanda'nın Ankara Büyükelçisi Hinton, Çanakkale'de09 Ocak 2019
Çanakkale Dahil 18 İlde TSK'ya FETÖ Operasyonu 34 gözaltı09 Ocak 2019
Çanakkale'de Liman Yapan TCG Turgutreis'e Şehit ve Gazı Aileleri Ziyaret 09 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı'nda yük gemisinde yangın!08 Ocak 2019
Çanakkale'ye Fırtına Uyarısı08 Ocak 2019
Rus askeri gemisi Çanakkale Boğazı'nda08 Ocak 2019
Meteorolojik Uyarı! Çanakkale'de Ziraai Don Uyarısı08 Ocak 2019
Çanakkale'de kar yağışlarıyla birlikte internette lastik zinciri ve antifriz satışları artı08 Ocak 2019
Gemide kalp krizi geçiren makine personeli öldü08 Ocak 2019
FETÖCÜ hainlerin yalanlarına yanıt; şanlı bayrağımız ve Turgut Reis fırkateynimiz Çanakkale'de Alargada08 Ocak 2019
Rus savaş gemisi ‘Caesar Kunikov’ Çanakkale Boğazı’nda07 Ocak 2019
ORGAN BAĞIŞINDA TÜRKİYE 1.SİYİZ07 Ocak 2019
Çanakkale'de Seçim Sürecinde Yürüyüş ve Toplanma Alanları Açıklandı07 Ocak 2019
ÇTSO'ndan Müjde...07 Ocak 2019
Çanakkale Boğazı'nda ki Gemide Rus Kaptan Ölü Bulindu07 Ocak 2019
ABD'nin çıkartma gemisi Çanakkale BoğazındaKaradeniz'e doğru ilerliyor06 Ocak 2019
ABD Savaş Nakliye Gemisi Boğaz'dan Çıktı 06 Ocak 2019
Çanakkale'de Kar Yağışı etkili oluyor05 Ocak 2019
Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan İşyerlerinde İşsizlik Sigortası Primi İşveren Payı Teşvikinden Yararlanılmasına İlişkin Usul 04 Ocak 2019
Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Sınav Başvuruları 04 Ocak 2019
Çanakkale’de okullara 1 gün kar tatili!03 Ocak 2019
Çanakkale'de üst yapı çalışmaları03 Ocak 2019
Büyülü Prenses'in Gövdesi, Çanakkale Boğazı'nda02 Ocak 2019
2019 Yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi Artırım Oranı %15,9 02 Ocak 2019
Davudoğllu Yandaşı Haksöz Dergisi Çanakkale Milli Eğitimi Üzerinden Bakana Vurdu01 Ocak 2019
Çanakkale-İstanbul uçak seferleri 6 aydır yapılmıyor01 Ocak 2019
Çanakkale Denizi Terkedilmiş Av Araçlarından Temizleniyor01 Ocak 2019
Çanakkale Milli Eğitim Müdüründen Toplatılan Kitap Açıklaması01 Ocak 2019
Meteoroloji'den Çanakkale'ye kar uyarısı31 Aralık 2018
Atatürk'e Ağır Hakaretler İçiren Çanakkale Milli Eğitim müdürlüğü tarafından Dağıtılan kitap hakkında soruşturma31 Aralık 2018
Çanakkale'ye kar geliyor! Sıcaklık -4'e düşecek!30 Aralık 2018
Çanakkale'de uyuşturucu operasyonu28 Aralık 2018
Pazarda alışveriş yaparken vurulan kadın hastanede öldü28 Aralık 2018
Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut, Valiliği Ziyaret Etti27 Aralık 2018
İdare Mahkemesi Başkanı'ndan Çanakkale Barosuna ziyaret27 Aralık 2018
5 katlı lüks yat Çanakkale Boğazı’ndan çıktı 27 Aralık 2018
2019 Yılı Asgari Ücret Tespit Komisyonu Kararı27 Aralık 2018
Çanakkale Dahil Fetöden üç gözaltı27 Aralık 2018
ÇANAKKALE EĞİTİM VİZYONU 2023 PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI26 Aralık 2018
Üç Rus Savaş Gemisi Boğaz'dan Çıktı26 Aralık 2018
Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) Kursu…26 Aralık 2018
Vali Tatlıdan ÇTSO na ziyaret26 Aralık 2018
Çanakkale Dans Akademi Dönem Sonu Gecesi25 Aralık 2018
Rus Savaş Gemisi Boğaz'ran Çıktı 25 Aralık 2018
Çanakkale Cumhuriyet eski Başsavcısı Yargıtay 20.Daire Başkanı 24 Aralık 2018
Dr. Timur Adak Gitti, Yerine Dr. Alp Akça Geldi Hastalar Kuyrukta. Bu Düzen Değişmeli 24 Aralık 2018
Çanakkale'de dünya devlerine gemi üretiyorlar24 Aralık 2018
Dikkat ! Çanakkale'ye Kar ve Fırtına Uyarısı24 Aralık 2018
ÇTSO YÖNETİMİNDEN TOBB BAŞKANINA ZİYARET22 Aralık 2018
Çanakkale genelinde halı sahalar yaptırılacak. İHALE İLANI21 Aralık 2018
ÇTSO MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI21 Aralık 2018
"Ameliyathane Hemşireliği" Sertifikasyon programı yapıldı21 Aralık 2018
ÇTSO YÖNETİM KURULU “SİNERJİ TOPLANTILARI” KAPSAMINDA 5 NO’LU MESLEK GRUBU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ21 Aralık 2018
Çanakkale Dahil 10 İlde FETÖ'ye Operasyon: 20 Gözaltı21 Aralık 2018
Deniz Kuvvetleri Komutanı Özbal, Çanakkale’de SİHA’ları denetledi 21 Aralık 2018
Pazarda Alışveriş Yapan Kadının Başından Vuran Tutuklandı19 Aralık 2018
Çanakkale Dahil 5 ilde 'usulsüz sağlık raporu' operasyonu: 33 gözaltı19 Aralık 2018
Vali Orhan TAVLI, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini Ziyaret Etti18 Aralık 2018
Rus Askeri Kargo Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı18 Aralık 2018
ÇTSO, UR-GE PROJESİ YURT DIŞI PAZARLAMA FAALİYETİ KAPSAMINDA DUBAİ’YE ÖN ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ18 Aralık 2018
Dikkat! Çanakkale'ye Kar Geliyor18 Aralık 2018
Güreş Aday Hakem Kursu Açılıyor18 Aralık 2018
Yeniçiftlik Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yılmaz Beyaz, Mevlana’nın Vuslat Yıl Dönümü Anma Etkinliklerinde Çanakkale´yi temsil etti.18 Aralık 2018
Dikkat ! Çanakkale'ye Poyraz Fırtınası Uyarısı18 Aralık 2018
Meteorolojiden Çanakkale'ye kuvvetli yağış ve karla karışık yağmur uyarısı18 Aralık 2018
GESTAŞ’tan yangın tatbikatı18 Aralık 2018
Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Gebe Okulu 2. Dönem mezunlarını verdi 17 Aralık 2018
Çanakkale Eğitim İş Atatürkçü Öğretmenleri FETÖCÜ Diye Açığa Aldıran Müfettiş, FETÖ'den Meslekten İhraç Edildi17 Aralık 2018
Çanakkale'de muvazzafların da bulunduğu 20 kişiye FETÖ'den gözaltı17 Aralık 2018
Çanakkale Otizmle Mücadele Derneğinden Ziyaret15 Aralık 2018
Çanakkale Troas Motosiklet Kulübünden Ziyaret15 Aralık 2018
Vali Orhan TAVLI, Yol Kontrol Noktalarında İncelemelerde Bulundu15 Aralık 2018
Çanakkale'de FETÖCÜ Diye Açığa Alınan 15 Solcu Öğretmene Mahkeme de Takipsizlik vardı. Sıra Solcu Öğretmenlerde:15 Aralık 2018
ÇTSO, ÇELİK KAYNAKÇI VE METAL SAÇ İŞLEMECİ MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI DÜZENLEDİ15 Aralık 2018
Trafik afiş yarışması sonuçlandı15 Aralık 2018
Rus mayın tarama gemisi Akdeniz'e iniyor15 Aralık 2018
TKİ ÇAN LİNYİT İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİ PERSONEL ALACAK15 Aralık 2018
Çanakkale'de hafta sonu kuvvetli yağış etkili olacak15 Aralık 2018
Çanakkale'de Eğitim-Sen ve Eğitim-İş üyeleri hakkında karar14 Aralık 2018
Yeni Yaş Sebze Ve Meyve Hali Açılıyor…14 Aralık 2018
ÇANAKKALE OBEZİTE OKULU 2. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ!14 Aralık 2018
Çanakkale'de Astsubaya FETÖ Gözaltısı. Toplam 9 Gözaltı13 Aralık 2018
2018 Yılının Son Komite Başkanları Toplantısı Çtso’da Yapıldı13 Aralık 2018
Bulgaristan Savaş Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Çıktı13 Aralık 2018
AYDINLIK İNŞAAT HAFRİYAT KONKORDATO BAŞVURUSU YAPTI13 Aralık 2018
ÇTSO TRAVEL TURKEY İZMİR FUARINDA YERİNİ ALDI13 Aralık 2018
ÇTSO MECLİSİ TROYA MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ13 Aralık 2018
Çanakkale Muharebelerinde Batan Gemiler12 Aralık 2018
Çanakkale Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı12 Aralık 2018
Gestcardlı öğrenciye Boğaz'ı geçmek çok kolay11 Aralık 2018
TDD İnsan Hakları Söyleşisi Düzenledi11 Aralık 2018
Çanakkale Barosu'ndan İnsan Hakları Günü Açıklaması10 Aralık 2018
ÇTSO Roma’da Düzenlenen Genel Sekreterler Bilgilendirme Toplantısına Katıldı10 Aralık 2018
İŞKUR TOPLUM YARARINA PROGRAM İLE ÇANAKKALE’ DE KAMU KURUMLARINA GEÇİCİ 700 KİŞİ ALACAK10 Aralık 2018
Yeni Elektronik Tebligat Yönetmeliği Resmi Gazete’de Yayımlandı10 Aralık 2018
Son Dakika... Çanakkale için kritik uyarı!09 Aralık 2018
Çanakkale Yeni yıla müzikli merhaba 09 Aralık 2018
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar Çanakkale’de08 Aralık 2018
Hayallerini 'sanal gerçeklik sınıfı'yla hayata geçirecekler08 Aralık 2018
Küçükler Satranç İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi07 Aralık 2018
Gelibolu Avcılık ve Atıcılık Kulübü Mersin’den Başarı İle Döndü07 Aralık 2018
ÇTSO Yönetim Kurulu “Sinerji Toplantıları” 07 Aralık 2018
116 JANDARMA ALBAY ALAY KOMUTANI ÜNAL HAYAL ÇTSO YÖNETİM KURULUNA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU07 Aralık 2018
Çanakkale'de halk otobüsü yandı07 Aralık 2018
İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı07 Aralık 2018
Çanakkale'de Elektrik Kesintisi06 Aralık 2018
ÇTSO, Avrupa İşletmeler Ağı 2018 Yılı Türkiye Ulusal Toplantısına Katıldı06 Aralık 2018
Çanakkale Dahil, Dört Kentte gümrük kaçağı alkol ve sigara operasyonu06 Aralık 2018
“3. DÜNYA TURİZM VE KÜLTÜR KONFERANSI”06 Aralık 2018
Varlık Barışında Süreler 6 Ay Uzatıldı06 Aralık 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Görevden alındı 05 Aralık 2018
Çanakkale'ye Poyraz Fırtınası Uyarısı05 Aralık 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Ali Osman YILDIZ Kasım Ayı SAMEKS Verileri Hakkında Değerlendirmeler de Bulundu05 Aralık 2018
2018 VERİMLİLİK YERİNDE DEĞERLENDİRMESİ GERÇEKLEŞTİ05 Aralık 2018
2019 Yılı Hac Önkayıtları Başlıyor05 Aralık 2018
Bölgesel Kontak Lens Toplantılarının 6.’sı Bugün Çanakkalede Gerçekleştirilecek05 Aralık 2018
Çanakkale Havalimanı Müdürü Yaşasın Şahbaz’dan Ziyaret05 Aralık 2018
Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinin Yeni Yönetiminden Ziyaret05 Aralık 2018
Çanakkale Bir Kruvaziyer gemi geldi.04 Aralık 2018
TÜİK’İN ENFLASYON RAKAMLARI DÜŞÜYOR, HALKIN ENFLASYONU YÜKSELİYOR04 Aralık 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı YILDIZ: Paranın Gücünü, Ülkenin Üretim Gücü Belirler 03 Aralık 2018

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Künye
CH