güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

FETHULLAHÇILAR ‘KAVURMACI’ İÇİN ATATÜRK’E SALDIRIYOR!
09 Mayıs 2017
Çağlar Ezikoğlu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
     Birkaç gündür arka arkaya Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e edilen hakaretleri ve iftiraları okuyoruz. Tabi aslında herkesin merak ettiği ve akıllara takılan soru geliyor aklımıza; bu hakaretlerin arkasında kim var ve neden son günlerde bunlar yeniden kamuoyunda gündem oldu? Cevabı çok uzakta aramaya gerek yok, İstanbul’un Kadir Abi’sinin pek kıymetli! damadı Fethullahçı Ömer Faruk Kavurmacı’nın sağlık sebepleri gösterilerek tahliye edilmesi ile birlikte kopan fırtınaların dinmesi için Fethullahçı örgütün yeni bir hamlesi ile karşı karşıyayız sadece. Belki soranlarınız olacaktır, sabah akşam FETÖ ile mücadele ediliyor,
KHK’lar ile binlerce insan kamu görevlerinden atılıyor, nasıl Fethullahçılar böylesine rahatlıkla bu ülkenin kurucusuna dil uzatabiliyor diye. Lakin bu dalgayı başlatan Mustafa Armağan adındaki tescilli Fethullahçı’nın özgeçmişini biraz kurcalamak bu sorunun da cevabını rahatlıkla bulmamızı sağlayacaktır. Öncelikle kimdir bu Mustafa Armağan denilen müptezel Fethullahçı?
        Tarihçiliğinin kerameti kendinden menkul olan bu ismin esas bilinilirliğini sağlayan husus Fethullah Gülen Cemaati’nin yayın organı olan Zaman Gazetesi’nde 1995 yılında köşe yazarlığına başlaması ile gerçekleşti.
         Mustafa Armağan adındaki bu zat Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığını Cemaat medyasında uzun yıllar sürdürmüş ve bu yönde nice yazılar yayınlar ve sosyal medyadan mesajlar yayınlamıştı. Bu kayıtları incelemek isteyenler internet arşivlerinden kolaylıkla Armağan’ın nefret söylemlerine ulaşabilirler. Armağan’ın Atatürk üzerine olan nefreti özellikle AKP iktidarı döneminde kendisine kol kanat gerilmesini de sağlamıştı. Ama burada ilginç olan bir husus var; bugün Zaman gazetesinin bütün yazarları içeride iken ve AKP iktidarı için FETÖ soruşturmalarının miladı 17-25 Aralık 2013 tarihi iken, Mustafa Armağan denen şahıs Ekim 2015’e kadar Zaman Gazetesi’nde yazılarına devam etmiştir. Ne kadar ilginç değil mi, Zaman Gazetesi AKP iktidarına savaş açmasından ve neredeyse bu savaşın başlamasından 2 yıl geçmesine rağmen Mustafa Armağan adlı Fethullahçı Zaman Gazetesi’nde yazmaya devam etmiş.
       Peki neler yazmış bu tescilli Fethullahçı? 17-25 Aralık tarihinden kısa bir süre evveline gidelim, dershane krizinin baş gösterdiği günlere. 18 Ekim 2013 tarihinde Twitter hesabından dershaneleri övücü mesajlar atan Armağan bu krizle alakalı demiş ki; ‘Dersaneler Tevhid-i Tedrisat Kanununa göre kapatılacakmış. MEB buna cevap versin, yoksa Tevhid-i Tedrisat’ı kaldırma kampanyası açalım’. Dershane konusundaki tutumu çok net bu Fethullahçı’nın. Peki ya 17-25 Aralık sonrası. Tarih 15 Ocak 2014. Zaman gazetesi 15 Ocak 2014'te "Aydınlar ve siyasetçiler Başbakan'ı aklıselime davet etti" başlıklı bir haber yayımladı. Haber'deki "aydın"lardan biri olan Mustafa Armağan, Erdoğan'ın Cemaat'e yönelik çıkışlarına tepki göstererek şunları söyledi[1]: "Zaman zaman dışarıdan yardım da alan bir cinayet şebekesi ve eli kanlı örgüt olarak on yıllarca Sünni İslam âlemine darbe üstüne darbe indirmiş bulunan Haşhaşilerin yaptıklarını Hizmet Hareketi mensuplarına yakıştırmak anakronizme düşmek bir yana, hakkaniyetle bağdaşmamaktadır.” Tescilli Fethullahçının macerası burada da bitmiyor. Armağan 14 Aralık 2014 tarihinde bu sefer hem Facebook hem de Twitter hesabından Zaman Gazetesi’ne yönelik yapılan baskını ve gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınmasını sert bir şekilde eleştiriyor ve kınıyor. Diyeceksiniz ki ‘yahu bu kadar olay olmuş, 2 yıl boyunca Cemaat-AKP kavgasında Cemaatten yana yer alan Armağan’a Zaman Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra neden dokunulmuyor?
      Cevabı basit, yine kendisinin 24 Ağustos 2014 tarihli Zaman Gazetesi’ndeki yazısına bakalım[2]; “…Çeyrek asırdır tanıdığım Ahmet Davutoğlu Türkiye için bir şanstır. Düşünme kapasitesi, bilgi birikimi ve coğrafyası ve tarihinden sorumlu gerçek aydın profiliyle farklı ve parlak bir zihindir. Bu köşeyi ilgilendiren boyutuyla konuşursam kendisiyle tarih ve kültür alanlarında tabularla yüzleşme ve Batı’yla hesaplaşma adına Cemil Meriç’lerin, Kemal Tahir’lerin, İdris Küçükömer’lerin, Said Nursi’lerin, Necip Fazıl’ların açtıkları parantezi kapatma şansını yakalayabileceğimiz bir öncüdür.” 
    Dışişleri Bakanı iken yanındaki kurmaylarının birçoğu FETÖ’den tutuklu olan müstafi Başbakan Davutoğlu ile yakınlığı bu tescilli Fethullahçı Mustafa Armağan’ın FETÖ’den dolayı hiçbir tehlike yaşamamasını ve Ekim 2015’den sonra Davutoğlu’cu yazarların hüküm sürdüğü Yeni Şafak gazetesine geçmesini ve o gazetenin TV kanalı olan TvNet’de program yapmasını sağlayacaktı.
      Ve her ne hikmetse Mustafa Armağan adlı bu tescilli Fethullahçı kamuoyunda damat Kavurmacı’nın tahliyesine tepkiler artmışken ve ülkenin gündemine oturmuşken programına çıkardığı iki müptezelle birlikte Atatürk’e ağır hakaret ve iftiralar atarak ülke gündeminin değişmesini sağlamış yani vazifesini başarıyla ifa etmiştir. Bugün ise, bu vazifenin bayrağını Nur Cemaati’nin Okuyucular grubundan olan Hasan Akar adlı kripto Fethullahçı almış gözüküyor. Kripto diyoruz zira özellikle darbe sonrası Fethullah Gülen’e hakaretler eden Hasan Akar’ın gerçek yüzünün bir Fethullah Gülen karşıtı olmadığını da arşivler bize gösteriyor.
       Eylül 2012’de hapiste olan Cübbeli Ahmet Hoca’yı ziyarete giden Akar bu görüşmeyi şöyle anlatıyor[3]; Seni ziyaret eden seninle alakalı ve sana muhabbeti olan senin cemaatine ihvanlarına nokta-i nazar vermen gerekiyor. Bu olayı bahane edip bir sürü sebep arayan fırsat kollayan fitne fesatçılara fitnelerine fırsat vermemek adına ihvanlara böyle bir düşman hedef göstermemek lazım, sizin cemaatinize bağlı size çok muhabbeti olan bazı kişilerin ağzında ve sosyal medyada Fethullah Gülen Hoca efendiye karşı çok olumsuz ve bir Müslüman’a yakışmayacak sözler duydum” dedim. “KESİNLİKLE YOK ÖYLE BİR ŞEY BEN BU KONUDA ÇOK İKAZ EDİYORUM. FETHULLAH GÜLEN HOCAEFENDİ HAKKINDA KESİNLİKLE OLUMSUZ BİR İFADEM VE DÜŞÜNCEM YOKTUR VE İZİNDE VERMEM BEN BU KONUYU LALEGÜL FM’DE VE ARİFAN DERGİSİNDE DE SÖYLEDİM” dedi. Bende “hocam demek ki yeterli olmuyor ikazlarınız şu anda İsmailağa cemaatine mensup olduğunu ifade eden kişilerin ağızlarında ve sosyal medyada başınıza gelen bu olayı Fethullah Gülen hoca efendi cemaati tezgâhladı diye yazılıyor çiziliyor. Sizin bu konuyu daha yüksek sesle ve keskin çizgilerle yanlış anlaşılmalara ve yorumlamalara meydan vermeyecek şekilde ifade etmeniz gerekmektedir.” dedim. 2-3 gün önce tüm ülkenin ve hatta AKP’li seçmen tabanının bile ciddi tepkisini çeken Fethullahçı damat Kavurmacı’nın tahliyesi birden bire peydahlanan bu tartışmalar ışığında önemini yitirmeye başlıyor. Şimdi soru oldukça basit; ‘Fethullahçı oldukları ve 172-5 Aralık’tan sonra bile bu örgütün yanında yer aldıkları aşikar olan bu tescilli Fethullahçılara dur diyecek bir güç, bunları durdurabilecek yürekli devlet adamları, hukuk insanları bu ülkede yok mudur?
   Eğer yok diyorsa iktidar, artık ’15 Temmuz’u şöyle durdurduk, böyle engelledik’ gibi masalları anlatmasın, zira Fethullahçı örgüt hala bu şekilde gözünüzün içine baka baka ülke gündemini istediği gibi yönlendirebiliyor. Aberystwyth Üniversitesi, Uluslararası Siyaset DepartmanıYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
Gilan ve Dobruçan'lı Türk Öğrencilerin Ziyareti Kosova'da ki Türk Gazetelerinde20 Kasım 2017
Gilan'dan Gelen Türk Öğretmenler Atatürk'ün İran Şahı İle Kahve İçtiği Mekanı Ziyaret Etti19 Kasım 2017
Doburçan'lı Türk Öğrenciler: "Ulu Önder Atatürk'ün Yolundayız"18 Kasım 2017
Prejova'dan Çanakkale'ye 25 Yıl Sonra Buluştular18 Kasım 2017
Doburça'lı Türk Öğrencilerin Çanakkale Ziyaretleri Sürüyor17 Kasım 2017
Yeni Mamuşa Belediye Başkanı Çanakkale'ye Öğrencilerimizi Yollamaktan Onur duyarız.15 Kasım 2017
Makedonya Devlet Bakanı THP Genel Başkanı Prof.Dr. Adnan Kahil Çanakkale'ye Gelecek14 Kasım 2017
Makedonya Türk hareket partisi Milletvekili ile Çanakkale Projesi14 Kasım 2017
Kosova Devlet Bakanı Yağcılar'a Demokrat Gazetesi'nden Ziyaret 14 Kasım 2017
Çanakkale 112'nin Çalışkan Hekimi12 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Hekimi Eftal Yıldırım Ekibi ileTaşındı11 Kasım 2017
Kepez'e Yeni Açılan Türe Gayrimenkule Ziyaret11 Kasım 2017
Çanakkale Siyasi Kulisleri Level Atladı ;VAT69'dan KIYI AVM'ye11 Kasım 2017
Erdener Can Yeniden Siyaseti mi Dönüyor?10 Kasım 2017
Çanakkale'de ATATÜRK'ün Öğretmeni; ATA'mızın Anma Yürüyüşünde10 Kasım 2017
Çanakkale Gecelerinin Değişmez İkilisi10 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Güzel ve Yoğun Güvenlikçileri 10 Kasım 2017
Özlem Bitti ; Avukat Güner ile Emekçi Ercan Buluştu09 Kasım 2017
CHP'li Belediye Meclis Üyeleri Kordonda Zafer Yürüyüşünde09 Kasım 2017
Dr. Levent Polis Evde Sağlık Hizmetlerinin Taşınması İle Yakından İlgilendi09 Kasım 2017
Çanakkale'de SOROS’un ÇOCUKLARI Tedirgin09 Kasım 2017
Mehmet Özkurnaz Uzun Zaman Sonra Kordonda 08 Kasım 2017
Dr.Ferhan Okur Boş Zamanlarında Yat Turu Düzenliyor08 Kasım 2017
Beyin Cerrahi Dr Kenan Eliuz; Rahatsızlanan Babasınında Hekimliğini de Yapıyor08 Kasım 2017
Çanakkaleli Başarılı Avukat Çiftin Öğle Molası08 Kasım 2017
1 yılda Açılamayan Devlet Hastanesi 1 Ayda Açıldı06 Kasım 2017
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu 2500 kişilik Yurdu Bitirdi 06 Kasım 2017
Çanakkale'de 500 Çay ısmarlayan Avukat Güner Nerede? 06 Kasım 2017
Çanakkale'nin Devrimci Avukatı Baydar Yeni Yaşını Kutladı06 Kasım 2017
Çanakkale Yeni Devlet Hastanesi’ne Hasta Akışı Ayni Hızda 05 Kasım 2017
Fatih Camii Müezzininin Acı Günü04 Kasım 2017
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu Aracını Yeniledi04 Kasım 2017
"Kepez’in Belde olarak kalmasında tek sorumlusu CHP Milletvekili Muharrem Erkek'tir" 04 Kasım 2017
Gökçeada'da İlçe Sağlık Müdürü ile Memur Sen Temsilcisi Buluştu04 Kasım 2017
Gökçeada Devlet Hastanesi’nin Eczacısı Sendikasının Kahvaltısına Katıldı04 Kasım 2017
Çanakkale Sağlık Sen Gökçeada Devlet Hastanesini Ziyaret etti 03 Kasım 2017
Çanakkale'de ASKON Ölü mü doğdu?03 Kasım 2017
Çanakkale TEB'in Güler yüzlü Müşteri Temsilcisi 03 Kasım 2017
Çanakkale Diyanet-Sen Başkanına Ödül 03 Kasım 2017
Gelibolu İlçe Başkanı Gözütok Çanakkale'de 02 Kasım 2017
Eski Dostlar Altınok ve Saruhan Uzun Aradan Sonra Buluştu02 Kasım 2017
Rüçhan Özer'in Temposu Düştü02 Kasım 2017
ÇANAKKALE BAROSU YÖNETİM KURULU, STAJYER AVUKATLAR İLE BİRARAYA GELDİ02 Kasım 2017
Çanakkale Evde Sağlık Hizmetleri Taşınıyor01 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi KBB'nin Başarılı Veri Elemanı01 Kasım 2017
Çanakkale Siyasi Kulislerinin Ayrılmaz İkilisi01 Kasım 2017
Beyin Cerrahi Dr Kenan Eliuz Günün Yorgunluğunu Attı31 Ekim 2017
Çanakkale'nin İşadamları Yemekte Buluştu 31 Ekim 2017
Kepez İlçe Olmaya Hazır; Kepez'e Yeni İşyeri Türe-Altınok Gayrimenkul Açıldı31 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’de Fenalaşan Hastaya Dr.Timur Adak'tan İlk Müdahale 31 Ekim 2017
Alper Altınok Günün Yorgunu30 Ekim 2017
Saruhan Motorlu Araçlar Şirketi; Müşteri Temsilcisi Arıyor 30 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başarılı Hemşireleri30 Ekim 2017
Çanakkale Sağlık Sen Başkanı İş Yeri Ziyaretlerine Başladı30 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Emekçi Dr. Adak'I Unuttular30 Ekim 2017
CHP'nin Genç Belediye Meclis Üyesi Güzel Oğlu İle Cumhuriyet Bayramı Ekinliklerine Katıldı30 Ekim 2017
CHP'nin Deneyimli İsmi Özgen Son Dönemde Yeniden Aktif Siyasette30 Ekim 2017
Çanakkale Sokakları "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz "sloganları ile inledi29 Ekim 2017
Çanakkale'nin Marjinal İmamı, İşadamları Muzaffer Kutlu ve Başaran Buluştu28 Ekim 2017
Bir Çanakkale Klasiği: Yaya Geçidini İşgal Eden Araç28 Ekim 2017
CHP'nin Kemalist ve Tutarlı İsmi 29 Ekim Törenlerinde28 Ekim 2017
Av.Tülay Ömercioğlu'na Hakarete Mülkiye Müfettişi28 Ekim 2017
CHP'nin Beyefendi İsmi Özkan Örnek Başkanvekilliği28 Ekim 2017
Çanakkale'nin Halef Selef Müftüleri Buluştu 27 Ekim 2017
Çanakkale Sağlık Sistemi Yeni Değişimlere Gebe27 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başhekim Yardımcısı Dr. Çoban Yine Formunda27 Ekim 2017
Çanakkale'nin Efsane Müftüsü Çanakkale'de 27 Ekim 2017
Çanakkale AK Parti Belediye Meclis Üyesi İstifa Etti25 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Ayrılmaz Dörtlüsü25 Ekim 2017
Dalaman'da yakalanan PKK'lı terörist ile Çanakkaleli akrabası tutuklandı.25 Ekim 2017
Dr. Levent Polis Yeni Hastanenin Eksikleri için Çalışma Temposunu Yükseltti25 Ekim 2017
Kosova Devlet Bakanı ve KDTP Genel Başkanı'ndan; Bülent Turan'a Teşekkür Telefonu25 Ekim 2017
Çanakkale'de ki Akrabası ile Dalaman'da yakalanan PKK'lı terörist adliyeye sevk edildi.25 Ekim 2017
Çanakkale'de HAKİM NESRİN KAYA İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ25 Ekim 2017
Çanakkale Dahil 12 ilde yeni nesil 112 acil merkezi için Aselsanla sözleşme imzalandı..25 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Yeni Binasında İlk Bebek Heyecanı25 Ekim 2017
Türe İnşaat Kepez'de Yeni Yatırımlara Hazır24 Ekim 2017
Şair ve Ozanlardan Gestaş Gemisinde Şiir Ziyafeti24 Ekim 2017
TURİZMİN DUAYEN İSMİ ÇANAKKALELİ BARANER’E 50.YIL ONUR ÖDÜLÜ24 Ekim 2017
Miras Semboller “Çanakkale”23 Ekim 2017
Çanakkale Barosu'nun Başarılı Avukat Güler Kordonda21 Ekim 2017
Çanakkale'de Hangi Hastanelerin Başhekimleri Değişecek?21 Ekim 2017
Uysal market 20. şubesini Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde açtı..21 Ekim 2017
Alper Altınok Rüçhan Özer ile UMRE'ye Gitme Kararı Aldı20 Ekim 2017
Çanakkale Bölgesi Hakemi Ali Şansalan'a Süper Ligde Görev19 Ekim 2017
Nazan Öğretmen İtalya Gezisi Sonrası Çanakkale Kordonunda 19 Ekim 2017
Avukat Tülay Ömercioğlu "Düzeyli Siyasete Devam Edeceğiz"19 Ekim 2017
AKP Genel Başkan Başdanışmanı Şaban Dişli görevinden istifa etti19 Ekim 2017
Çanakkale domatesi 10 günde 3 kat zamlandı19 Ekim 2017
SOROSCU Kavala Gözaltında; Kavala Çanakkale'de bir Çok Ayrıştırıcı Projenin Sponsoru idi19 Ekim 2017
Çanakkale Diyanet-Sen Başkanı; Müftülere Nikah Yetkisi Veren Yasayı Destekledi18 Ekim 2017
Çanakkale Müftüsü Gökce Gelibolu'da18 Ekim 2017
Kongre İlanı18 Ekim 2017
CHP Çanakkale Örgütü'nün Genç İsimleri Çalışmaya Devam Ediyor18 Ekim 2017
Nedim Hanım Kız Lisesi'nin Başarılı Öğretmeni Dinlenmede17 Ekim 2017
Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Kaya; Köylülerin Sorunlarını Dinliyor17 Ekim 2017
CHP Çanakkale Örgütünün Kemalist Kanadının Önemli İsmi Küçük Çanakkale'de17 Ekim 2017
Rüçhan Özer Umre Yolcusu17 Ekim 2017
Çanakkale'nin Güzel ve Genç İşkadını Yeni Projeler Peşinde16 Ekim 2017
Çanakkale'de Siyasi Kulisler Gecelere Taştı16 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı KBB'cisi Özağaç16 Ekim 2017
Çanakkale Belediyesi Görünür Belediyeler Arasına Girmiş AMA YURTTAŞ GÖREMİYOR16 Ekim 2017
ÇASİAD EV SAHİPLİĞİNDE FEDERASYON TOPLANTISI YAPILDI16 Ekim 2017
Diyarbakırlı öğrenciler Çanakkale'de tekneyle boğaz turu yaptı16 Ekim 2017
Topluma Destek Derneği'nden Anlamlı Etkinlik16 Ekim 2017
Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü’nde Son Viraj15 Ekim 2017
Muzaffer Kutlu Haftasonu Tatilinde 15 Ekim 2017
Çanakkale'de Barışın İmamı İle Adem Yılmaz Pazar Etkinliğinde15 Ekim 2017
CHP'li Muzaffer Özgen Aktif Siyaset Sonrası Dinlenme Modundu15 Ekim 2017
Gelibolu'da Mavi Çizgi Sanat Atölyesi ikinci sergisini Açtı15 Ekim 2017
Çanakkale: CHP İl Başkanı’ndan Kılıçdaroğlu’na rest15 Ekim 2017
Çanakkale Deftarlığı Ekipleri Kordonda Denetimde14 Ekim 2017
Ülgür Gökhan Demokrasi Kelebeğidir; Muhalif Olan Herkesi Ezmeye Çalışır14 Ekim 2017
Çanakkale'de Amatör Spor Haftası Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı14 Ekim 2017
Çanakkale Belediye Başkan Vekili Özkan, İtfaiye personelini tebrik etti14 Ekim 2017
Çanakkale'de Leon Cafe'nin İşletmecisi Apostolis Poli12 Ekim 2017
Arkadaşlarına 500 Çay Ismarlayan Avukat Güner; Kentdışında12 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde ki Kumpasçılar Açığa Alınacak mı?12 Ekim 2017
Çanakkale Bisiklet Platformu Bisiklet Turlarına Devam Ediyor11 Ekim 2017
Çanakkale SGK'de Çay Molası11 Ekim 2017
CHP Merkez İlçe Başkanlığına Aday Olan Telat Koç'tan ATATÜRK'süz Açıklama11 Ekim 2017
Çanakkale'de Ezilenlerin Avukatından 500 Kişiye Çay 10 Ekim 2017
FETÖCÜ Hüseyin Özdemir'in Tartışmalı Sevki ile ilgili Soruşturma Çanakkale KHB Tarafından Niye Geç Açıldı?10 Ekim 2017
Avustralya Çanakkale Konsolosu Dylan Walsh‏:"Çanakkaleli Gençlere Avustralya'da ki Eğitim Olanakları"10 Ekim 2017
Kosova Sağlık Bakan Yardımcısı'nda Bülent Turan'a Teşekkür 07 Ekim 2017
Ülgür Gökhan, "Engin Kandemir’in Kent Konseyi Başkanlığı Görevini Bırakmalı"05 Ekim 2017
Dr. Nazır Çoban'dan Mesai Arkadaşlarına Baklava Ziyareti04 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Acil Servisinin Gülen Yüzlü Hekimi02 Ekim 2017
Çanakkale Kamu Hastaneleri Genel Sekreterligi Fiili olarak son buldu30 Eylül 2017
Hangi AKP'linin Yasak Aşkı FETÖ'den Tutuklu 30 Eylül 2017
Haydi Partiye DSP ve AKP Maceraları Gösterime Giriyor30 Eylül 2017
Çanakkale Kulislerinde Ülkücülük Sohbeti29 Eylül 2017
Boncukcu Uzun Süre Sonra Yeniden Kulislerde29 Eylül 2017
Avukat Sebahattin Güner ;"Ezilenlerin Avukatıyım"29 Eylül 2017
Dr. Nazır Çoban'dan Mesai Arkadaşlarına Köfte Ziyareti29 Eylül 2017
Çanakkale’de yapılacak olan Balkan Kros Şampiyonası Ertelendi28 Eylül 2017
CHP'li Dr. Celal Karakaş'a Partililerden Tepki26 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Özel Güvenlikçileri Sürekli Tetikte26 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Hekimi Dr. Adak Öğle Tatilinde de Çalışıyor26 Eylül 2017
Emekçi Çaycı Ercan ;LBGT'ler Barışın Kentinin Rengidir25 Eylül 2017
CHP'li Hanifi Araz Yeniden Siyasete mi Isınıyor?25 Eylül 2017
CHP'li Hamza Karagöz Nostalji Yaptı25 Eylül 2017
İl Genel Meclisi Üyesi Turan Tümay Gözünü Çanakkale'ye mi Dikti?25 Eylül 2017
CHP Merkez İlçe Başkanı Dr. Celal Karakaş Ticari Taksi Satın Aldı25 Eylül 2017
Vekillik Maaşını Alan CHP'li Özgen den Yemek Ziyafeti25 Eylül 2017
CHP'nin Ağır Topu Etileden İbrahim Mahalle Seçimlerinde 25 Eylül 2017
Maskeli Beşler firarda 24 Eylül 2017
Çanakkale'de İki Genç Kıza Taciz İddiası23 Eylül 2017
68'den 2017 Yılına Baydar'ların Yoldaşlığı ve Devrim Yürüyüşü Sürüyor23 Eylül 2017
CHP'li Ömer Ar Ve Akkarpat Karakaş'a Seslendi"sandık nerede ?23 Eylül 2017
CHP'li Üyelerden Karakaş a Tepki" Sandık Nerede"23 Eylül 2017
Birisi Orta Avrupa'dan Diğeri Hac'tan Geldi ve Özlem Bitti21 Eylül 2017
Yoga Vidya Çanakkale yeni yerinde sezona hazır !21 Eylül 2017
Akademisyen Doç.Dr. Sayılır Çanakkale'de21 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu : Hacı Murat Saruhan'ı Ziyaret Etti21 Eylül 2017
Çanakkale'den Selanik’e Pedal Çevirdiler20 Eylül 2017
Kemal Özkan Hem Başarılı İşadamı Hemde Başarılı Siyasetçi19 Eylül 2017
Hangi İslamcı İşadamı Kuma Aldı ?19 Eylül 2017
İlkokul Arkadaşlarını işe Alan Bürokrat Kim?19 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu Barışın İmamı İle Yan Yana17 Eylül 2017
CHP'nin Gülen Yüzlü Avukatı Parti Seçiminde 17 Eylül 2017
CHP'li Özden Çetin Sandıklar Açılmadan Sonuçları Açıkladı17 Eylül 2017
CHP nin Emekçisi Ömer Ar'a Oturacak Yer Kalmadı17 Eylül 2017
CHP'li Etili'den İbrahim İsmet Paşa'da Ağırlığını Koydu17 Eylül 2017
Emin Önder Şeytanın bacağını Kıracağız17 Eylül 2017
CHP'nin Efsane İsmi Emin Barın Seçimde 17 Eylül 2017
Muzaffer Özgen'e Çağrı Yaptılar17 Eylül 2017
CHP'li Küçük; "Derlenip Toplanmasın Bayraklar Bu Kavga Hürriyet Kavgası"16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit'in Seçimlere Aktif Müdahalesi Tepki Çekti 16 Eylül 2017
CHP'li Hikmet Özgen Partisinin Seçim Sonuçlarını Endişeli Gözler ile İzledi16 Eylül 2017
CHP'nin Emektarı Etiliden İbrahim Partisinin Seçimlerini Yakından İzledi16 Eylül 2017
CHP'li Özgen Yıllar Sonra Belediye Başkan Vekili 16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit Esenler'de Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
CHP'li Halil Ertuğrul Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
Çanakkale'de Ev Sahibi Evine Zarar Veren Kiracıdan Şikayetçi Oldu15 Eylül 2017
Peşmergeye Teslim Olan Çanakkaleli İŞİD'çiler var mı ?14 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu; Mehmet Çetin 'e Terapi Yapıyor13 Eylül 2017
Lapseki’li İşadamları Evran ve Engin Boğaz Turunda 13 Eylül 2017
Çanakkale BERCESTE'nin Acı Günü13 Eylül 2017
Bülent Turan a Gökçeada da Zangoç Niko'dan Hoşgeldin 12 Eylül 2017
Çanakkale Memur Sen Başkanı Çıta mı Yükseltti12 Eylül 2017
Gıda Tarım İl Müdürü Bitmeyen Dosyaları Gemiye Getirdi12 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Organ Nakli Ekibi Cenevre'den Döndü11 Eylül 2017
Porche yi Alıp Fırça Yiyen Kim ?10 Eylül 2017
Gestaş Ailesi Yaza Veda Pikniğinde Buluştu10 Eylül 2017
Bülent Turan ile Dr.Kenan Eliuz Arasında ki Sicak Sohbet09 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu ve Bülent Turan Kordonda08 Eylül 2017
Murat Saruhan Hacı Murat Saruhan Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Parsak Baba Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale CHP'de Bütün Gözler Mahalle Seçimlerine Kilitlendi08 Eylül 2017
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Kent İçi Trafiğe Çözüm Buldu06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Doktorlar ; Yoğunluk Arasında Mola da06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir'de Göreve Başladı06 Eylül 2017
FETÖ'nün Tıp Dergilerine ÇOMÜ Tıp Fakültesi'nden Makale Yazan Oldu Mu?06 Eylül 2017
Remzi Yiğit'in Adalet Kurultayı'nda Adaletli Dondurma Dağıtımı Taktir Topladı04 Eylül 2017
CHP Çanakkale Örgütü'nün Bayramlaşma Törenine ATAMA Belediye Başkan Yardımcısı Ünüvar Niye Katılmadı?04 Eylül 2017
CHP'nin Bayramlaşmasında Baba-Oğul Karagözler Bayramlaştı01 Eylül 2017
CHP YDK Üyesi Soydan; CHP'li Gençlerle Bayramlaştı01 Eylül 2017
Ahmet Hakan'dan Muzaffer Kutlu'ya Bayram Hediyesi31 Ağustos 2017
Kordonda Kurban Bayramını Bekleyen Üçlü30 Ağustos 2017
Heykeltıraş Ahmet Hakan Çanakkale'de Yeni Projeler Peşinde 30 Ağustos 2017
Çanakkale Barosu'nun Devrimci Avukatı Baydar; Adaları Kuşattı30 Ağustos 2017
Tezcan: Bülent Turan'ın bölgesindeyiz. Gelsin burada ne yaptığımızı görsün."27 Ağustos 2017
Çanakkale Toplum Ruh Sağlığı Etkinliğine Hemşire Güner Çerçioğlu'da Katıldı26 Ağustos 2017
Hüseyin Babacanoğlu kongre öncesinde partilerle birlikte24 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir Yolunda23 Ağustos 2017
CHP Merkez İlçe Başkanı Çanakkale Ziraat Odası Ziyaretine Neden Katılmadı?23 Ağustos 2017
Lapsekililer Akçay'da Buluştu23 Ağustos 2017
Çanakkale CHP'de Rebiye Ünüvar Krizi Büyüyor23 Ağustos 2017
CHP Çanakkale'de Belediye Ekibi'nden 7 Kişi Disipline Yollandı; Gökhan Rest Çekti22 Ağustos 2017
Çanakkale Orman Bölge Müdür Yardımcısına Yeni Görev 21 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış'ın Acı Günü21 Ağustos 2017
AREL Mühendislik'in Küçük Ortağı Haftaya Erken Başladı21 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu Uzunca Aradan Sonra Kordonunda 20 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Uçmaya Hazırlanıyor 19 Ağustos 2017
Çanakkale Kordonu Bu İkiliden Sorulur18 Ağustos 2017
Dr. Kenan Eliuz "Nerede Gençlik "18 Ağustos 2017
Çanakkale'de FETÖ Mücadelesi'nde Gözler Yenice'ye Çevrildi17 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Sevgili Kavgası17 Ağustos 2017
Çift BYLOKCU Var Ama FETÖCÜ Değil12 Ağustos 2017
Çanakkale Gecelerinin Ayrılmaz İkilisi11 Ağustos 2017
Cumhuriyet, Nuray Mert’i kovdu09 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde CEMAAT'in Salı Toplantılarına Katılan Doktorlar Tövbe Ettiniz mi?08 Ağustos 2017
İbrahim Evran Konuklarını Lapseki'de Ağırlıyor07 Ağustos 2017
Akademisyen Öztürk; Tatilden Döndü; Lapseki'de Bülent Turan'ın Mevlitine Katıldı04 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu ve Yıldız Bülent Turan'ın Mevlit'inde Buluştu04 Ağustos 2017
FETÖ'nün İl İmamı İle Kitap Yaz Koltuğu Kap; Sonra FETÖ İle Mücadeleye Devam ZAYTUNG GİBİ03 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Baba Oldu25 Temmuz 2017
Arıburnu İlköğretim Okulu Müdürü Kalp krizi geçirdi; Yoğun Bakımda 23 Temmuz 2017
CEMAATÇİlere Bir Tokat Daha !22 Temmuz 2017
Alper Altınok İl Genel Meclisi Üyelerimizi Delege Seçiminde Göremedik22 Temmuz 2017
Çanakkale İl Genel Meclisi Üyeleri Çok Çalıştı ; İspanya-Güney Kore ve Portekiz'e Gidiyorlar21 Temmuz 2017
Dr.Levent Polis'in Annesi Rahatsızlandı18 Temmuz 2017
Murat Saruhan Hac Öncesi Demokrasi Nöbetine Katıldı17 Temmuz 2017
Ahmet Çiçek Demokrasi Nöbeti Yorgunu16 Temmuz 2017
Başsavcı açıkladı... 102 bin kişilik ByLock listesi geldi16 Temmuz 2017
15 Temmuz Logosunda F ve G Algısı 14 Temmuz 2017
Muzaffer Kutlu Ankara'ya Neden Gitti?13 Temmuz 2017
Çanakkale'de FETÖ Operasyonu 6 Gözaltı12 Temmuz 2017
FETÖCÜ Ol ! 3 Yılda Doçent Kadrosu; 2 Yılda Profesörlük Kadrosunu Kap11 Temmuz 2017
Çanakkale Barosu'nun Başarılı Avukatı Adnan Güler'de ADALET İçin Yürüdü10 Temmuz 2017
Musaköy'ün Jön Muhtarı Köy Hayırlarını Kaçırmıyor09 Temmuz 2017
Sahil Kafenin Emekçisi Ercan’ı Yoğun Tempo Bunalttı09 Temmuz 2017
Maskeli Beşler Düğünde09 Temmuz 2017
Çanakkale'da Sağlık Alanında Çifte Görev Devri Bitiyor07 Temmuz 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’de İmza Polemiği06 Temmuz 2017
Gökçeada'dalı Ayhan Kıraç ın Yoğun İş Temposunu Sicak Bile Engellemiyor04 Temmuz 2017
GESTAŞ'ta Usülsüzlük Açıklaması Yapan Kemal Pazarbaşı; GESTAŞ'tan Zamanında Ne İstedi ?03 Temmuz 2017
Çanakkale'nin Devrimci Avukatı Çöl Sicaklarına Meydan okuyor 02 Temmuz 2017
Maskeli Beşler Denizde 02 Temmuz 2017

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660