güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

FETHULLAHÇILAR ‘KAVURMACI’ İÇİN ATATÜRK’E SALDIRIYOR!
09 Mayıs 2017
Çağlar Ezikoğlu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
     Birkaç gündür arka arkaya Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e edilen hakaretleri ve iftiraları okuyoruz. Tabi aslında herkesin merak ettiği ve akıllara takılan soru geliyor aklımıza; bu hakaretlerin arkasında kim var ve neden son günlerde bunlar yeniden kamuoyunda gündem oldu? Cevabı çok uzakta aramaya gerek yok, İstanbul’un Kadir Abi’sinin pek kıymetli! damadı Fethullahçı Ömer Faruk Kavurmacı’nın sağlık sebepleri gösterilerek tahliye edilmesi ile birlikte kopan fırtınaların dinmesi için Fethullahçı örgütün yeni bir hamlesi ile karşı karşıyayız sadece. Belki soranlarınız olacaktır, sabah akşam FETÖ ile mücadele ediliyor,
KHK’lar ile binlerce insan kamu görevlerinden atılıyor, nasıl Fethullahçılar böylesine rahatlıkla bu ülkenin kurucusuna dil uzatabiliyor diye. Lakin bu dalgayı başlatan Mustafa Armağan adındaki tescilli Fethullahçı’nın özgeçmişini biraz kurcalamak bu sorunun da cevabını rahatlıkla bulmamızı sağlayacaktır. Öncelikle kimdir bu Mustafa Armağan denilen müptezel Fethullahçı?
        Tarihçiliğinin kerameti kendinden menkul olan bu ismin esas bilinilirliğini sağlayan husus Fethullah Gülen Cemaati’nin yayın organı olan Zaman Gazetesi’nde 1995 yılında köşe yazarlığına başlaması ile gerçekleşti.
         Mustafa Armağan adındaki bu zat Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığını Cemaat medyasında uzun yıllar sürdürmüş ve bu yönde nice yazılar yayınlar ve sosyal medyadan mesajlar yayınlamıştı. Bu kayıtları incelemek isteyenler internet arşivlerinden kolaylıkla Armağan’ın nefret söylemlerine ulaşabilirler. Armağan’ın Atatürk üzerine olan nefreti özellikle AKP iktidarı döneminde kendisine kol kanat gerilmesini de sağlamıştı. Ama burada ilginç olan bir husus var; bugün Zaman gazetesinin bütün yazarları içeride iken ve AKP iktidarı için FETÖ soruşturmalarının miladı 17-25 Aralık 2013 tarihi iken, Mustafa Armağan denen şahıs Ekim 2015’e kadar Zaman Gazetesi’nde yazılarına devam etmiştir. Ne kadar ilginç değil mi, Zaman Gazetesi AKP iktidarına savaş açmasından ve neredeyse bu savaşın başlamasından 2 yıl geçmesine rağmen Mustafa Armağan adlı Fethullahçı Zaman Gazetesi’nde yazmaya devam etmiş.
       Peki neler yazmış bu tescilli Fethullahçı? 17-25 Aralık tarihinden kısa bir süre evveline gidelim, dershane krizinin baş gösterdiği günlere. 18 Ekim 2013 tarihinde Twitter hesabından dershaneleri övücü mesajlar atan Armağan bu krizle alakalı demiş ki; ‘Dersaneler Tevhid-i Tedrisat Kanununa göre kapatılacakmış. MEB buna cevap versin, yoksa Tevhid-i Tedrisat’ı kaldırma kampanyası açalım’. Dershane konusundaki tutumu çok net bu Fethullahçı’nın. Peki ya 17-25 Aralık sonrası. Tarih 15 Ocak 2014. Zaman gazetesi 15 Ocak 2014'te "Aydınlar ve siyasetçiler Başbakan'ı aklıselime davet etti" başlıklı bir haber yayımladı. Haber'deki "aydın"lardan biri olan Mustafa Armağan, Erdoğan'ın Cemaat'e yönelik çıkışlarına tepki göstererek şunları söyledi[1]: "Zaman zaman dışarıdan yardım da alan bir cinayet şebekesi ve eli kanlı örgüt olarak on yıllarca Sünni İslam âlemine darbe üstüne darbe indirmiş bulunan Haşhaşilerin yaptıklarını Hizmet Hareketi mensuplarına yakıştırmak anakronizme düşmek bir yana, hakkaniyetle bağdaşmamaktadır.” Tescilli Fethullahçının macerası burada da bitmiyor. Armağan 14 Aralık 2014 tarihinde bu sefer hem Facebook hem de Twitter hesabından Zaman Gazetesi’ne yönelik yapılan baskını ve gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınmasını sert bir şekilde eleştiriyor ve kınıyor. Diyeceksiniz ki ‘yahu bu kadar olay olmuş, 2 yıl boyunca Cemaat-AKP kavgasında Cemaatten yana yer alan Armağan’a Zaman Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra neden dokunulmuyor?
      Cevabı basit, yine kendisinin 24 Ağustos 2014 tarihli Zaman Gazetesi’ndeki yazısına bakalım[2]; “…Çeyrek asırdır tanıdığım Ahmet Davutoğlu Türkiye için bir şanstır. Düşünme kapasitesi, bilgi birikimi ve coğrafyası ve tarihinden sorumlu gerçek aydın profiliyle farklı ve parlak bir zihindir. Bu köşeyi ilgilendiren boyutuyla konuşursam kendisiyle tarih ve kültür alanlarında tabularla yüzleşme ve Batı’yla hesaplaşma adına Cemil Meriç’lerin, Kemal Tahir’lerin, İdris Küçükömer’lerin, Said Nursi’lerin, Necip Fazıl’ların açtıkları parantezi kapatma şansını yakalayabileceğimiz bir öncüdür.” 
    Dışişleri Bakanı iken yanındaki kurmaylarının birçoğu FETÖ’den tutuklu olan müstafi Başbakan Davutoğlu ile yakınlığı bu tescilli Fethullahçı Mustafa Armağan’ın FETÖ’den dolayı hiçbir tehlike yaşamamasını ve Ekim 2015’den sonra Davutoğlu’cu yazarların hüküm sürdüğü Yeni Şafak gazetesine geçmesini ve o gazetenin TV kanalı olan TvNet’de program yapmasını sağlayacaktı.
      Ve her ne hikmetse Mustafa Armağan adlı bu tescilli Fethullahçı kamuoyunda damat Kavurmacı’nın tahliyesine tepkiler artmışken ve ülkenin gündemine oturmuşken programına çıkardığı iki müptezelle birlikte Atatürk’e ağır hakaret ve iftiralar atarak ülke gündeminin değişmesini sağlamış yani vazifesini başarıyla ifa etmiştir. Bugün ise, bu vazifenin bayrağını Nur Cemaati’nin Okuyucular grubundan olan Hasan Akar adlı kripto Fethullahçı almış gözüküyor. Kripto diyoruz zira özellikle darbe sonrası Fethullah Gülen’e hakaretler eden Hasan Akar’ın gerçek yüzünün bir Fethullah Gülen karşıtı olmadığını da arşivler bize gösteriyor.
       Eylül 2012’de hapiste olan Cübbeli Ahmet Hoca’yı ziyarete giden Akar bu görüşmeyi şöyle anlatıyor[3]; Seni ziyaret eden seninle alakalı ve sana muhabbeti olan senin cemaatine ihvanlarına nokta-i nazar vermen gerekiyor. Bu olayı bahane edip bir sürü sebep arayan fırsat kollayan fitne fesatçılara fitnelerine fırsat vermemek adına ihvanlara böyle bir düşman hedef göstermemek lazım, sizin cemaatinize bağlı size çok muhabbeti olan bazı kişilerin ağzında ve sosyal medyada Fethullah Gülen Hoca efendiye karşı çok olumsuz ve bir Müslüman’a yakışmayacak sözler duydum” dedim. “KESİNLİKLE YOK ÖYLE BİR ŞEY BEN BU KONUDA ÇOK İKAZ EDİYORUM. FETHULLAH GÜLEN HOCAEFENDİ HAKKINDA KESİNLİKLE OLUMSUZ BİR İFADEM VE DÜŞÜNCEM YOKTUR VE İZİNDE VERMEM BEN BU KONUYU LALEGÜL FM’DE VE ARİFAN DERGİSİNDE DE SÖYLEDİM” dedi. Bende “hocam demek ki yeterli olmuyor ikazlarınız şu anda İsmailağa cemaatine mensup olduğunu ifade eden kişilerin ağızlarında ve sosyal medyada başınıza gelen bu olayı Fethullah Gülen hoca efendi cemaati tezgâhladı diye yazılıyor çiziliyor. Sizin bu konuyu daha yüksek sesle ve keskin çizgilerle yanlış anlaşılmalara ve yorumlamalara meydan vermeyecek şekilde ifade etmeniz gerekmektedir.” dedim. 2-3 gün önce tüm ülkenin ve hatta AKP’li seçmen tabanının bile ciddi tepkisini çeken Fethullahçı damat Kavurmacı’nın tahliyesi birden bire peydahlanan bu tartışmalar ışığında önemini yitirmeye başlıyor. Şimdi soru oldukça basit; ‘Fethullahçı oldukları ve 172-5 Aralık’tan sonra bile bu örgütün yanında yer aldıkları aşikar olan bu tescilli Fethullahçılara dur diyecek bir güç, bunları durdurabilecek yürekli devlet adamları, hukuk insanları bu ülkede yok mudur?
   Eğer yok diyorsa iktidar, artık ’15 Temmuz’u şöyle durdurduk, böyle engelledik’ gibi masalları anlatmasın, zira Fethullahçı örgüt hala bu şekilde gözünüzün içine baka baka ülke gündemini istediği gibi yönlendirebiliyor. Aberystwyth Üniversitesi, Uluslararası Siyaset DepartmanıYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
Erdener Can'ın Dostları Tam Kadro İdi19 Şubat 2018
Bu İkili Sicak Denizlere Yelken Açacak19 Şubat 2018
Erdener Can'ın Acılı Gününde CHP'lilerde Vardı19 Şubat 2018
Muzaffer Kutlu, Erdener Can'ın Yanındaydı19 Şubat 2018
Murat Tek ve Cesur Tokgöz Erdener Can'ı Yalnız Bırakmadı19 Şubat 2018
Erdinç Bezgen ve Ayhan Engin Cenazede Buluştu19 Şubat 2018
Çanakkale Baro Başkanı Av. Şarlan, Meslektaşının Acılı Gününde Yalnız Bırakmadı19 Şubat 2018
Çanakkale'nin İki Genç İşadamı Yeni Projeler İçin Biraraya Geldi19 Şubat 2018
Gökhan Bayram: Güç Birliği Çalışmaları Aralıksız Sürüyor19 Şubat 2018
Çanakkale Barosu Avukatlarından Erdener Can'ın Acı Günü18 Şubat 2018
Çanakkale'nin Tanınmış İşadamı Kemal Özkan Yazı Erken Getirdi18 Şubat 2018
Çanakkale'de 14 Plakalı Kamyon Paradigması18 Şubat 2018
AK Kadınlar Gözlerini Kepez’e Dikti17 Şubat 2018
Adnan Öncü Turizm Yatırımları Hızla İlerliyor 17 Şubat 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Yıldız Sınır Kapısını Zorladı 17 Şubat 2018
Yemekler Ünal Ömercioğlu'ndan17 Şubat 2018
Kepez'de Altınok Türe Yeni Atakta17 Şubat 2018
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Yıldız'dan Kilis'ten Çanakkale Belediyesi'ne Gönderme16 Şubat 2018
Avukat Erdener Can Dostları ile Buluştu16 Şubat 2018
Muzaffer Kutlu Yeni Trende Uyum Sağladı16 Şubat 2018
Yakup Pullukçu Yeraltı Zenginliklerine Sahip Çıktı15 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Dahiliye Servisi Buluştu14 Şubat 2018
Çanakkale Memur-Sen Başkanı Özen'den Emekçi Işık'a Teşekkür14 Şubat 2018
Diyanet-Sen Çanakkale Şube Başkanı "Üç" Dedi14 Şubat 2018
AK Parti İl Yöneticisi Gürsel Polat, Genç Ömer Candan'la Sohbette 14 Şubat 2018
Bizim İçin Tek Aşk ATATÜRK'tür14 Şubat 2018
Memur Sen Başkanı Evliya Çelebi Gibi 13 Şubat 2018
Çanakkale'nin Yakından Tanıdığı Makedonya Devlet Bakanı Kahil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti 13 Şubat 2018
Eren Türe Ticaret Çıtası Yükseltti13 Şubat 2018
CHP'li Muharrem Erkek'i Kutlayan AK Partili Kıraç'a, Partilisinden Tepki Geldi12 Şubat 2018
Avukat Kaan Tonka Haftanın Yorgunu10 Şubat 2018
Muhtarlara Çaylar Turan Tümay'dan09 Şubat 2018
Özgür Erkan ve Hikmet Özgen Bozcaada'da ki Paskalya Bayramına Hazır08 Şubat 2018
Biliyoruz Seni Fetösever Selahaddin.... 08 Şubat 2018
FETÖ'nün Evlerinde Yetiş Sonra FETÖ İle Mücadele Ediyormuş; YERSEN!08 Şubat 2018
Memur sen Başkanı Özen, Koltuk için değil Hizmet için Çalışıyorum 07 Şubat 2018
Efsane İşadamı Kemal Özkan Yürüyüşte07 Şubat 2018
Lapsekili Hasan Engin'e Yeni Rakip Küçük Evran06 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Güvenlikçileri İş Başında06 Şubat 2018
Ali Osman Yıldız İşyerini Biga'ya Taşıyacak06 Şubat 2018
Emekçi Çayçı Ercan dan Avukat Güner'e Açık Çağrı 05 Şubat 2018
Başhekim Dr. İlker Çömez'in Yoğun Temposu Bitmiyor05 Şubat 2018
Kutlu ve Pullukçu ; Verilen Sözlerin Tutulmamasından Dertli05 Şubat 2018
Serhat Soydan ;Bütün Canlıları Eşit Derecede Seviyorum05 Şubat 2018
Holdingleşme Sürecine Giren Hasan Engin'in Keyfi Yerinde05 Şubat 2018
Lodos fırtınası Rüçhan Özer'i Endişelendirdi 03 Şubat 2018
Hacı Murat Saruhan Latin Amerika Yolcusu03 Şubat 2018
Lapseki’li Hasan Engin'in Holdingleşme Sürecinde 03 Şubat 2018
Çanakkale Sağlık Sen den Memur Sen e Destek03 Şubat 2018
Çanakkale'nin Turizm Sektörü Adayı da Kutlama Partisine Katıldı03 Şubat 2018
Erdinç Bezgen Yönetime Giren Ay İçin Parti Verdi03 Şubat 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Memur Sen Etkinliğinde 03 Şubat 2018
Çanakkale Siyasetinin Yeni İkilisi 03 Şubat 2018
Çanakkale Memur Sen Etkinliğinde Sunum Yapan Açıkgöz Gözdoldurdu03 Şubat 2018
Çanakkale İş Kur Müdürü de Memur Sen e Destek Verdi02 Şubat 2018
Çanakkale İl Sağlık Müdürü de Memur Sen'in Etkinliğine Katıldı 02 Şubat 2018
Sefahattin Çiloğlu Rejime Başladım Adaylık Çıtasını Yükseltecek 02 Şubat 2018
Mehmet Kutlu Siyasete Isınıyor02 Şubat 2018
Murat Yahya Sezgin İ Yoğun Tempo Acıktırdı02 Şubat 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Yorgunluk Attı02 Şubat 2018
Mehmet Özkurnaz Köylülerimle Birlikte Olduğum İçin Kent Merkezinde Değildim02 Şubat 2018
Cahit Yıldırım'ı Emeklilik Durduramadı02 Şubat 2018
Adnan Öncü Turizm Sektörüne Girecek 02 Şubat 2018
Avukat Tuğrul Kalkan Bebeğini Bırakıp Turan'ın Programına Katıldı02 Şubat 2018
Metin Aslan Bülent Turan ın Programında 02 Şubat 2018
Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Keman Eşliğinde Çiftçilerin Sorunlarını Düşündü02 Şubat 2018
Çay Servisi Eyüp Yılmaz Başkan'dan02 Şubat 2018
Babacanoğlu Keman Dinletisine Katıldı01 Şubat 2018
Rüçhan Özer İki Murat Arasında Ne Tuttu ?01 Şubat 2018
Mehmet Kutlu Şehitler Mevlitinde 01 Şubat 2018
Orman Emekçileri Bülent Turan ile Buluştu 01 Şubat 2018
Lapseki Belediyesi'nin Kadın Zabıtaları da Ağaç Dikimine Katıldı 01 Şubat 2018
Engin ve Yılmaz İkilisi Düşman Çatlattı 01 Şubat 2018
Abdurrahman Kuzu Eski Formunu Yakalamak Üzere01 Şubat 2018
Bülent Turan Ayağının Tozu İle Çanakkale'de Esnaf Ziyaretinde01 Şubat 2018
Lapseki’nin Gençleri Gece Nöbetinde01 Şubat 2018
İşadamı Rüçhan Özer'i Grip Vurdu 01 Şubat 2018
Uzman Dr. Levent Polis 29 Yıl Sonra Emekli Oldu31 Ocak 2018
Kutlu Kardeşler Arasında İşlerde Devir Teslim 31 Ocak 2018
Çanakkale Barosu'nun Genç Avukatı Atakan Güler Objektiflerden Kaçtı31 Ocak 2018
Lapseki’nin Ayrılmaz İkilisi31 Ocak 2018
Yoğun Tempo ve Stres Avukat Kaan Tonka'yı Hastanelik Etti31 Ocak 2018
Biga Siyasetini Yeni Dönem Sallayacak Üçlü30 Ocak 2018
Çanakkale'de Kayıp Olan Sevimli Köpek Bulundu30 Ocak 2018
Çanakkale SGK nin Emekçisi Kaza Yaptı. Çocuğu hastaneye kaldırıldı 29 Ocak 2018
CHP’de yasak aşk skandalı29 Ocak 2018
Lapseki'nin Yalnız Kovboyu Yeni Yatırımlar Peşinde29 Ocak 2018
Beyin Cerrahi Opt. Dr. Korkut Çerçioğlu'nun Hemşire Eşi, "Hasret Bitecek"29 Ocak 2018
Saruhan Ailesi'nin En Genç Üyesi de Ticarete Atıldı29 Ocak 2018
Lapseki'ye Yeni İşyeri Açılıyor29 Ocak 2018
Kutlu Ailesi Uzun Süre Sonra Birlikte29 Ocak 2018
Listelerde FETÖ Sicilli İsimler İstifa Edecek29 Ocak 2018
Avukat Dayanışması28 Ocak 2018
İşadamı Gürsel Polat'tan Çağ Kebabı Ziyafeti28 Ocak 2018
İbrahim Evran ve Gürşen Aktif Siyasette28 Ocak 2018
Memur sen Başkanı'nın Aracı Bozuldu28 Ocak 2018
Lapseki’nin Farklı Mekanı Engin Simit Sarayı 28 Ocak 2018
Esra Kurt'ta Mesai Kavramı Yok27 Ocak 2018
Çanakkale'nin İki Usta Siyasetçisi Buluştu 27 Ocak 2018
MÜSİAD Başkanı Yeni Yatırımlar Peşinde27 Ocak 2018
Çanlı Esnaflardan Bülent Turan'a Teşekkür 27 Ocak 2018
Bülent Turan Sade Yurttaş Gibi Kırmızı Işıkta Bekliyor26 Ocak 2018
Avukat Kaan Tonka'dan Kepez’e Vefa26 Ocak 2018
Lapsekili Hasan Engin Hayırlı Kısmet Peşinde 26 Ocak 2018
Bülent Turan Yeni İmajını Değiştirecek mi? 26 Ocak 2018
Alper Altınok'tan 9.Evlilik Yıldönümünde Süpriz Parti24 Ocak 2018
Halil Ertuğrul Kaçamak Yaparken Yakalandı24 Ocak 2018
Ayhan Başaran;"Hedefimiz Çanakkale'de Tarihi Seçim Zaferi "24 Ocak 2018
Dr. Okur İle Eğitimci Mehmet Çetin Ada Yolcusu mu ?24 Ocak 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcı Dr. Adak Koltuğu Doldurdu23 Ocak 2018
Bozcaada'da Hastalanan 2 Yaşında ki Çocuk Fırtınaya Rağmen Anakara ya ulaştı22 Ocak 2018
Çanakkale Barosunun Genç Avukatı Atakan Güler Duruşma Yorgunu 22 Ocak 2018
Çanakkale'de ki Son Siyasi Gelişmeleri İki Arkadaş Değerlendirdi 22 Ocak 2018
Manken Tuğba Özay Çanakkale'de Mahsur Kaldı 22 Ocak 2018
Deneyimli İsim Gürsel Polat Listede 22 Ocak 2018
AK Parti İl Başkanı Kongrede Delegenin Yüzde 50 Oyunu Aldı21 Ocak 2018
Hacı Murat Saruhan Aktif Politikayı Bıraktı21 Ocak 2018
Avukat Kaan Tonka Tebrikleri Kabul Ediyor21 Ocak 2018
Murat Yahya Sezgin'e ilk kutlama Erdinç Bezgen'den21 Ocak 2018
Halil Ertuğrul Sevgilisi ile Yakalandı 21 Ocak 2018
FIS FIS Kod Adlı Kripto FETÖCÜ Yine Sahnede 21 Ocak 2018
Çanakkale AK Parti'de FETÖ Mücadelesini Kesintisiz Sürdüren İki İsim21 Ocak 2018
Çanakkale AK Parti'de İkinci Liste mi Çıkıyor ?20 Ocak 2018
Erdinç Bezgen'den Yeşim Karadağ'a Tam Destek 20 Ocak 2018
Lapseki Muhtarlar Derneği Başkanı Çanakkale'de 19 Ocak 2018
Erdinç Bezgen Özkurnaz'ın Siyasi Geleceği Parlak 19 Ocak 2018
Alper Altınok'un Karne Heyecanı !19 Ocak 2018
Çanakkale'de Memur-Sen Başkanı'ndan Çanakkale'de Sahte Doktor Uyarısı19 Ocak 2018
Erdinç Bezgen "Kaan Tonka'nın Siyasi Duruşu Taktire Değer "18 Ocak 2018
Misafirlerine Çaylar Muzaffer Kutlu'dan18 Ocak 2018
İbrahim Evran Uzun Süre Sonra Yeniden Sahada18 Ocak 2018
Çanakkale Valiliği’nde ki Üç Müdürün Tayini mi Çıktı? 18 Ocak 2018
Kutlu Çifti Yeni Yılda Yeni Yatırımlar Peşinde18 Ocak 2018
Ali Osman Yıldız'dan Herkes Spor Yapmalı Çağrısı 18 Ocak 2018
Muzaffer Kutlu'dan Kızına Gecikmiş Yılbaşı Hediyesi14 Ocak 2018
Mehmet Özkurnaz Sessizliğini Koruyor14 Ocak 2018
Başkan Balkan Hastaneye Kaldırıldı12 Ocak 2018
Çanakkale SGK'nin Efsane Emekçisi 12 Ocak 2018
Hangi AKP'linin Yasak Aşkı FETÖ'den Tutuklu ? 10 Ocak 2018
Hangi KRİPTO Üst Düzey CHP'li İle Uzun Bir Görüşme Yaptı 08 Ocak 2018
CHP'nin Sıra Neferi Etili'den İbrahim Partisinin Kongresinde08 Ocak 2018
Avukat Güneş Pehlivan Partisinin Kongresine Katıldı08 Ocak 2018
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit İl Kongresi'nde de Boy Gösterdi08 Ocak 2018
Muzaffer Kutlu'nun Yeni İş Yeri Faaliyete Geçti 07 Ocak 2018
CHP'nin En Genç İl Delegesinin Konuşması Sırasında Sözle Sataşan Gökhan yine Demokrasi Şampiyonu07 Ocak 2018
Biga CHP'de Dengeler Değişiyor: Efsane Minik Sabri Yeniden Aktif Siyasette07 Ocak 2018
Devrimci Yol'dan CHP'ye Bitmeyen Mücadele07 Ocak 2018
CHP'nin Genç İsimleri İl Kongresine Katıldı07 Ocak 2018
Çanakkale CHP İl Kongresinin Başkan Balkan ve Gökhan'ın tartışması ile başladı07 Ocak 2018
Çanakkale Anadolu Hastanesi'nin Acil Servisinin Nöbetçi ve Çalışkan Güzeli06 Ocak 2018
Çanakkale 112'nin Çalışkan Hekimi Kentten Ayrılıyor05 Ocak 2018
Dr. Azem Ülkü 24 Saat Faal05 Ocak 2018
Çanakkale'nin Efsane Diş Hekimi Güzel Yeniden İşbaşı yaptı05 Ocak 2018
Lapseki Muhtarlar Derneği Başkanı Seçim Startını Verdi 03 Ocak 2018
Armatör Özer ile Avukat Tonka Yeni Projelere Yelken Açtılar03 Ocak 2018
Bülent Turan; Yeni Yıla Yeni İmaj İle Girdi02 Ocak 2018
Çanakkale Barosunun Devrimci Avukatı Baydar 2018 Yılını Selamladı31 Aralık 2017
CHP'nin Efsane Meclis Üyesinden Yeni Yıl Mesajı31 Aralık 2017
CHP Çanakkale Belediye Meclis üyesi Berkay Güzel'den Yeni Yıl Kutlaması31 Aralık 2017
CHP YDK Üyesi Serdar Soydan'dan Yeni Yıl Mesajı 31 Aralık 2017
Küçükkuyu'da Yeni Seçilen CHP Belde Yönetimini Başkan Balkan Ziyaret Etti30 Aralık 2017
Memur Sen Başkanı Özen Çanakkale'de Elini Sıkmadığımız Sağlık Emekçisi Kalmayacak29 Aralık 2017
Dr. Ferhan Okur Mesai Sonrasında Kağıt Oynayarak Sters Atıyor29 Aralık 2017
Dr. Özden Baygül Mesai Çıkışında Dinlencede29 Aralık 2017
Çanakkale Kordonunda Yılbaşı İçin Kırmızılar Satışta29 Aralık 2017
İşadamı Muzaffer Kutlu Yoğun İş Temposundan yorgun düştü29 Aralık 2017
CHP Çan İlçe Başkanı Avukat Ümran Aydın, Çanakkale'de İllegal Örgütün İki Numaralı Destekçisi Kime Dedi ?28 Aralık 2017
İYİ PARTİ Gökçeada İlçe Başkanı Atandı27 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Çalışan Doktorların Bebek Sevinci21 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin başarılı mr Teknisyeni20 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığına Dr Nazır Çoban Yeniden Atandı20 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Yeni Başhekim Yardımcısı Dr.Atak Hızlı Başladı20 Aralık 2017
Çanakkale Mehter Derneği Yoğun Talepten Şikayetçi 19 Aralık 2017
Çanakkaleli Sağlıkçılar Akşam Yorgunluğunu Atıyor18 Aralık 2017
Eski Dostlar Çanakkale'de Buluştu18 Aralık 2017
Emekçi Çayçı Ercan Avukat Güner'i Sözünü Tutmaya Çağırdı16 Aralık 2017
Çanakkale'nin Tanınmış işadamı Kutlu Yeni inşaatını Teslim Etti 16 Aralık 2017
Çanakkaleli Bedensel Engelli Sporcu Masa Tenisi'nde Türkiye İkincisi Oldu16 Aralık 2017
Teşekkürler Çanakkale 43102 !15 Aralık 2017
Aile Boyu Atamalar YERSEN Liyakat 14 Aralık 2017
Çanakkale'nin ATATÜRKÇÜ Hekimİ Dr.Levent Polis Kentten Ayrılıyor14 Aralık 2017
Bir Dükkandan Bir Başkan Bir Başkan Yardımcısı ve Bir Müdür Çıktı14 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığına Başarılı Hekim Dr. Timur Adak Getirildi14 Aralık 2017
Çanakkale Sağlık Müdürlüğü'nün ÇKYS'ya Düşen 4 Yeni Başkanı14 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin ÇKYS'ya Düşen Yeni Başhekim Yardımcıları14 Aralık 2017
CHP Merkez İlçe Kongresi'nde; Remzi Yiğit DEFTER ve DÜRME Derken Ne Demek İstedi?13 Aralık 2017
Kepezli İşadamı Eren Türe'den Eşine Doğum günü sürprizi 12 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Görünmez Kahramanları11 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Özel Kalemi Hep Yoğun11 Aralık 2017
İnşaat Mühendisi Tatar; Her Platformda İşi İle İlgili11 Aralık 2017
Çanakkale Barosunun Genç ve Çevreci Avukatı" Çevre Mücadelesinin Rantını Yiyenlere Yüklendi 11 Aralık 2017
Musaköy Muhtarı da CHP Kongresine Katıldı 11 Aralık 2017
CHP'nin Genç kuşak Siyasetçisi Örgüt Kongresinde11 Aralık 2017
CHP Küçükkuyu Örgütü Kongrelerde Tam Kadro11 Aralık 2017
CHP'nin Efsane İsmi Korhan Şen Kongrede10 Aralık 2017
CHP'li Muzaffer Özgen'in İlkeli Duruşu Beğeni topladı 10 Aralık 2017
CHP'nin Emekçileri Partilerinin Kongresine Katıldı10 Aralık 2017
CHP Çanakkale Merkez İlçe Kongresinde FETÖCÜ'leri Alkışlayanlar Delege Yazılıyorsa Bitmiştir Bu İş10 Aralık 2017
CHP'nin Emekli Devrimcisi İşleyen Mücadeleye Devam10 Aralık 2017
CHP'nin Genç ve başarılı Meclis üyesi Güzel İlçe kongresinde 10 Aralık 2017
Çanakkale'nin Devrimci Avukatı Baydar CHP Kongresinde10 Aralık 2017
CHP'nin Efsane İsmi Merkez İlçe Kongresinde 10 Aralık 2017
Çanakkale'nin Marjinal İmamı Kış Gecelerinde İbadete Başladı 09 Aralık 2017
Dr. Kenan Eliuz'u Sert Poyraz Bile Engelleyemedi09 Aralık 2017
Kepezli İşadamı Eren Türe Yeni Yatırımlar için Yunanistan’da09 Aralık 2017
Kepez AK Parti'nin Yeni Medya Tanıtım Merkezi 09 Aralık 2017
Ataşehir Belediye Başkanı Alındı; Gözler Ülgür Gökhan'a Çevrildi08 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekiminin Özel Kalem Çalışanları Hep Güleryüzlü08 Aralık 2017
Nurkan Şanda Nostalji Yaptı08 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin ; "Çağdaş Güzin Ablası" Dr. Nazır Çoban08 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Bir İlk Daha: Ramatoloji Uzmanı Göreve Başladı08 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Acili Güleryüzlü Hekimlere Emanet07 Aralık 2017
Dr. Hakan Çetin Yeni Hastanede Ayni Yoğunlukta07 Aralık 2017
Bozcaadalı Dimitri Tenados Çanakkale'de 07 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin başarılı Güvenlik Şefi Rahatsızlandı07 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başhekim Yardımcısı Dr. Çoban Tempoyu Düşürmüyor07 Aralık 2017
CHP'nin Efsane İsmini Ezine Örgütü Bağrına Bastı07 Aralık 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Emekçi Hekimi Dr. Timur Atak'ın Vertigo İle Başı Dertte06 Aralık 2017
Avukat Erdener Can; Umre Dönüşünde 1000 Kişilik Yemek Veriyor04 Aralık 2017
Çanakkale'de ; Selanik’ten Anadolu’ya Atatürk ve Cumhuriyet03 Aralık 2017
Erdener Can Umre'den Döndü02 Aralık 2017
Alper Altınok'un Zor Günleri02 Aralık 2017
Murat Saruhan; Gökçeada'nın Genç Başkanını Kutladı02 Aralık 2017
Beyin Cerrahı Operatör Dr. Korkut Çerçioğlu Kısa Süreliğine Çanakkale'de02 Aralık 2017
Çanakkale'de Orhan Mert "biyomek" Gravur Sergisi01 Aralık 2017
CHP YDK Üyesi Soydan Çalışmalara Devam Ediyor01 Aralık 2017
Bal Kumpası için Kullanılan Garsoniyerler Boş Kaldı30 Kasım 2017
Karamanlı Rum Ortodoks Bir Askerin Çanakkale Seferberlik Hatıraları30 Kasım 2017
Dr. Levent Polis'in Annesi Ameliyat oldu 30 Kasım 2017
Çanakkale'de Atatürk ve Erdoğan'a Hakaret !30 Kasım 2017
Çan, Yenice ve Kalkım'ın Siyasi Kulislerİ Çanakkale'ye Taşındı29 Kasım 2017
Çanakkale LGBTİ İnisiyatifi’nden sahil temizliği29 Kasım 2017
Çanakkale Siyasetinin Yeni Üçlüsü28 Kasım 2017
FETÖ'cülerden Muhalif Doktorlara "BAL TUZAĞI"27 Kasım 2017
Gökçeada'nın Spor ve Siyaset Emekçisi26 Kasım 2017
Lapseki Ovası Muhtardan Sorulur26 Kasım 2017
Yoğun İş Temposu Volkan Uslu'yu Yorgun Düşürdü25 Kasım 2017
Gökçeada'nın Yeni İlçe Başkanı Ayağının Tozu İle Lapseki'de25 Kasım 2017
Saruhan ve Özer İkilisi Sicak Sulara Yelken Açacak25 Kasım 2017
Lapseki Belediyesi'nin Bayan Zabıtaları Gözdoldurdu25 Kasım 2017
Dr. Hasan Naci Efendi Mesai Sonrasında Eczanede24 Kasım 2017
Çanakkaleliler Sağlıkta Eski Devlet Hastanesi'nden Vazgeçmiyor24 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı KBB'cisi Özağaç; İstanbul Yolunda24 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Ayrılmaz Hekimleri 24 Kasım 2017
Adnan Öncü Zeytin Ticaretinde İddialı23 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Uzman Hekim Dr. Levent Polis'e 24 Saat Yetmiyor23 Kasım 2017
Çanakkale LGBTİ+ Dayanışma Çağrısı23 Kasım 2017
Çanakkale'de Sanat Müziği Korosu Yeni Dönem Öncesinde Moral Depoladı22 Kasım 2017
MHP'li Recep Cahit Özer Vefat etti 22 Kasım 2017
Çanakkale'nin Başarılı Beyin Cerrahi Dr Eliuz'u Kar Yağışı Vurdu21 Kasım 2017

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660