güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

FETHULLAHÇILAR ‘KAVURMACI’ İÇİN ATATÜRK’E SALDIRIYOR!
09 Mayıs 2017
Çağlar Ezikoğlu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
     Birkaç gündür arka arkaya Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e edilen hakaretleri ve iftiraları okuyoruz. Tabi aslında herkesin merak ettiği ve akıllara takılan soru geliyor aklımıza; bu hakaretlerin arkasında kim var ve neden son günlerde bunlar yeniden kamuoyunda gündem oldu? Cevabı çok uzakta aramaya gerek yok, İstanbul’un Kadir Abi’sinin pek kıymetli! damadı Fethullahçı Ömer Faruk Kavurmacı’nın sağlık sebepleri gösterilerek tahliye edilmesi ile birlikte kopan fırtınaların dinmesi için Fethullahçı örgütün yeni bir hamlesi ile karşı karşıyayız sadece. Belki soranlarınız olacaktır, sabah akşam FETÖ ile mücadele ediliyor,
KHK’lar ile binlerce insan kamu görevlerinden atılıyor, nasıl Fethullahçılar böylesine rahatlıkla bu ülkenin kurucusuna dil uzatabiliyor diye. Lakin bu dalgayı başlatan Mustafa Armağan adındaki tescilli Fethullahçı’nın özgeçmişini biraz kurcalamak bu sorunun da cevabını rahatlıkla bulmamızı sağlayacaktır. Öncelikle kimdir bu Mustafa Armağan denilen müptezel Fethullahçı?
        Tarihçiliğinin kerameti kendinden menkul olan bu ismin esas bilinilirliğini sağlayan husus Fethullah Gülen Cemaati’nin yayın organı olan Zaman Gazetesi’nde 1995 yılında köşe yazarlığına başlaması ile gerçekleşti.
         Mustafa Armağan adındaki bu zat Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığını Cemaat medyasında uzun yıllar sürdürmüş ve bu yönde nice yazılar yayınlar ve sosyal medyadan mesajlar yayınlamıştı. Bu kayıtları incelemek isteyenler internet arşivlerinden kolaylıkla Armağan’ın nefret söylemlerine ulaşabilirler. Armağan’ın Atatürk üzerine olan nefreti özellikle AKP iktidarı döneminde kendisine kol kanat gerilmesini de sağlamıştı. Ama burada ilginç olan bir husus var; bugün Zaman gazetesinin bütün yazarları içeride iken ve AKP iktidarı için FETÖ soruşturmalarının miladı 17-25 Aralık 2013 tarihi iken, Mustafa Armağan denen şahıs Ekim 2015’e kadar Zaman Gazetesi’nde yazılarına devam etmiştir. Ne kadar ilginç değil mi, Zaman Gazetesi AKP iktidarına savaş açmasından ve neredeyse bu savaşın başlamasından 2 yıl geçmesine rağmen Mustafa Armağan adlı Fethullahçı Zaman Gazetesi’nde yazmaya devam etmiş.
       Peki neler yazmış bu tescilli Fethullahçı? 17-25 Aralık tarihinden kısa bir süre evveline gidelim, dershane krizinin baş gösterdiği günlere. 18 Ekim 2013 tarihinde Twitter hesabından dershaneleri övücü mesajlar atan Armağan bu krizle alakalı demiş ki; ‘Dersaneler Tevhid-i Tedrisat Kanununa göre kapatılacakmış. MEB buna cevap versin, yoksa Tevhid-i Tedrisat’ı kaldırma kampanyası açalım’. Dershane konusundaki tutumu çok net bu Fethullahçı’nın. Peki ya 17-25 Aralık sonrası. Tarih 15 Ocak 2014. Zaman gazetesi 15 Ocak 2014'te "Aydınlar ve siyasetçiler Başbakan'ı aklıselime davet etti" başlıklı bir haber yayımladı. Haber'deki "aydın"lardan biri olan Mustafa Armağan, Erdoğan'ın Cemaat'e yönelik çıkışlarına tepki göstererek şunları söyledi[1]: "Zaman zaman dışarıdan yardım da alan bir cinayet şebekesi ve eli kanlı örgüt olarak on yıllarca Sünni İslam âlemine darbe üstüne darbe indirmiş bulunan Haşhaşilerin yaptıklarını Hizmet Hareketi mensuplarına yakıştırmak anakronizme düşmek bir yana, hakkaniyetle bağdaşmamaktadır.” Tescilli Fethullahçının macerası burada da bitmiyor. Armağan 14 Aralık 2014 tarihinde bu sefer hem Facebook hem de Twitter hesabından Zaman Gazetesi’ne yönelik yapılan baskını ve gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınmasını sert bir şekilde eleştiriyor ve kınıyor. Diyeceksiniz ki ‘yahu bu kadar olay olmuş, 2 yıl boyunca Cemaat-AKP kavgasında Cemaatten yana yer alan Armağan’a Zaman Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra neden dokunulmuyor?
      Cevabı basit, yine kendisinin 24 Ağustos 2014 tarihli Zaman Gazetesi’ndeki yazısına bakalım[2]; “…Çeyrek asırdır tanıdığım Ahmet Davutoğlu Türkiye için bir şanstır. Düşünme kapasitesi, bilgi birikimi ve coğrafyası ve tarihinden sorumlu gerçek aydın profiliyle farklı ve parlak bir zihindir. Bu köşeyi ilgilendiren boyutuyla konuşursam kendisiyle tarih ve kültür alanlarında tabularla yüzleşme ve Batı’yla hesaplaşma adına Cemil Meriç’lerin, Kemal Tahir’lerin, İdris Küçükömer’lerin, Said Nursi’lerin, Necip Fazıl’ların açtıkları parantezi kapatma şansını yakalayabileceğimiz bir öncüdür.” 
    Dışişleri Bakanı iken yanındaki kurmaylarının birçoğu FETÖ’den tutuklu olan müstafi Başbakan Davutoğlu ile yakınlığı bu tescilli Fethullahçı Mustafa Armağan’ın FETÖ’den dolayı hiçbir tehlike yaşamamasını ve Ekim 2015’den sonra Davutoğlu’cu yazarların hüküm sürdüğü Yeni Şafak gazetesine geçmesini ve o gazetenin TV kanalı olan TvNet’de program yapmasını sağlayacaktı.
      Ve her ne hikmetse Mustafa Armağan adlı bu tescilli Fethullahçı kamuoyunda damat Kavurmacı’nın tahliyesine tepkiler artmışken ve ülkenin gündemine oturmuşken programına çıkardığı iki müptezelle birlikte Atatürk’e ağır hakaret ve iftiralar atarak ülke gündeminin değişmesini sağlamış yani vazifesini başarıyla ifa etmiştir. Bugün ise, bu vazifenin bayrağını Nur Cemaati’nin Okuyucular grubundan olan Hasan Akar adlı kripto Fethullahçı almış gözüküyor. Kripto diyoruz zira özellikle darbe sonrası Fethullah Gülen’e hakaretler eden Hasan Akar’ın gerçek yüzünün bir Fethullah Gülen karşıtı olmadığını da arşivler bize gösteriyor.
       Eylül 2012’de hapiste olan Cübbeli Ahmet Hoca’yı ziyarete giden Akar bu görüşmeyi şöyle anlatıyor[3]; Seni ziyaret eden seninle alakalı ve sana muhabbeti olan senin cemaatine ihvanlarına nokta-i nazar vermen gerekiyor. Bu olayı bahane edip bir sürü sebep arayan fırsat kollayan fitne fesatçılara fitnelerine fırsat vermemek adına ihvanlara böyle bir düşman hedef göstermemek lazım, sizin cemaatinize bağlı size çok muhabbeti olan bazı kişilerin ağzında ve sosyal medyada Fethullah Gülen Hoca efendiye karşı çok olumsuz ve bir Müslüman’a yakışmayacak sözler duydum” dedim. “KESİNLİKLE YOK ÖYLE BİR ŞEY BEN BU KONUDA ÇOK İKAZ EDİYORUM. FETHULLAH GÜLEN HOCAEFENDİ HAKKINDA KESİNLİKLE OLUMSUZ BİR İFADEM VE DÜŞÜNCEM YOKTUR VE İZİNDE VERMEM BEN BU KONUYU LALEGÜL FM’DE VE ARİFAN DERGİSİNDE DE SÖYLEDİM” dedi. Bende “hocam demek ki yeterli olmuyor ikazlarınız şu anda İsmailağa cemaatine mensup olduğunu ifade eden kişilerin ağızlarında ve sosyal medyada başınıza gelen bu olayı Fethullah Gülen hoca efendi cemaati tezgâhladı diye yazılıyor çiziliyor. Sizin bu konuyu daha yüksek sesle ve keskin çizgilerle yanlış anlaşılmalara ve yorumlamalara meydan vermeyecek şekilde ifade etmeniz gerekmektedir.” dedim. 2-3 gün önce tüm ülkenin ve hatta AKP’li seçmen tabanının bile ciddi tepkisini çeken Fethullahçı damat Kavurmacı’nın tahliyesi birden bire peydahlanan bu tartışmalar ışığında önemini yitirmeye başlıyor. Şimdi soru oldukça basit; ‘Fethullahçı oldukları ve 172-5 Aralık’tan sonra bile bu örgütün yanında yer aldıkları aşikar olan bu tescilli Fethullahçılara dur diyecek bir güç, bunları durdurabilecek yürekli devlet adamları, hukuk insanları bu ülkede yok mudur?
   Eğer yok diyorsa iktidar, artık ’15 Temmuz’u şöyle durdurduk, böyle engelledik’ gibi masalları anlatmasın, zira Fethullahçı örgüt hala bu şekilde gözünüzün içine baka baka ülke gündemini istediği gibi yönlendirebiliyor. Aberystwyth Üniversitesi, Uluslararası Siyaset DepartmanıYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
Çanakkale'den Selanik’e Pedal Çevirdiler20 Eylül 2017
Kemal Özkan Hem Başarılı İşadamı Hemde Başarılı Siyasetçi19 Eylül 2017
Hangi İslamcı İşadamı Kuma Aldı ?19 Eylül 2017
İlkokul Arkadaşlarını işe Alan Bürokrat Kim?19 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu Barışın İmamı İle Yan Yana17 Eylül 2017
CHP'nin Gülen Yüzlü Avukatı Parti Seçiminde 17 Eylül 2017
CHP'li Özden Çetin Sandıklar Açılmadan Sonuçları Açıkladı17 Eylül 2017
CHP nin Emekçisi Ömer Ar'a Oturacak Yer Kalmadı17 Eylül 2017
CHP'li Etili'den İbrahim İsmet Paşa'da Ağırlığını Koydu17 Eylül 2017
Emin Önder Şeytanın bacağını Kıracağız17 Eylül 2017
CHP'nin Efsane İsmi Emin Barın Seçimde 17 Eylül 2017
Muzaffer Özgen'e Çağrı Yaptılar17 Eylül 2017
CHP'li Küçük; "Derlenip Toplanmasın Bayraklar Bu Kavga Hürriyet Kavgası"16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit'in Seçimlere Aktif Müdahalesi Tepki Çekti 16 Eylül 2017
CHP'li Hikmet Özgen Partisinin Seçim Sonuçlarını Endişeli Gözler ile İzledi16 Eylül 2017
CHP'nin Emektarı Etiliden İbrahim Partisinin Seçimlerini Yakından İzledi16 Eylül 2017
CHP'li Özgen Yıllar Sonra Belediye Başkan Vekili 16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit Esenler'de Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
CHP'li Halil Ertuğrul Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
Çanakkale'de Ev Sahibi Evine Zarar Veren Kiracıdan Şikayetçi Oldu15 Eylül 2017
Peşmergeye Teslim Olan Çanakkaleli İŞİD'çiler var mı ?14 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu; Mehmet Çetin 'e Terapi Yapıyor13 Eylül 2017
Lapseki’li İşadamları Evran ve Engin Boğaz Turunda 13 Eylül 2017
Çanakkale BERCESTE'nin Acı Günü13 Eylül 2017
Bülent Turan a Gökçeada da Zangoç Niko'dan Hoşgeldin 12 Eylül 2017
Çanakkale Memur Sen Başkanı Çıta mı Yükseltti12 Eylül 2017
Gıda Tarım İl Müdürü Bitmeyen Dosyaları Gemiye Getirdi12 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Organ Nakli Ekibi Cenevre'den Döndü11 Eylül 2017
Porche yi Alıp Fırça Yiyen Kim ?10 Eylül 2017
Gestaş Ailesi Yaza Veda Pikniğinde Buluştu10 Eylül 2017
Bülent Turan ile Dr.Kenan Eliuz Arasında ki Sicak Sohbet09 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu ve Bülent Turan Kordonda08 Eylül 2017
Murat Saruhan Hacı Murat Saruhan Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Parsak Baba Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale CHP'de Bütün Gözler Mahalle Seçimlerine Kilitlendi08 Eylül 2017
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Kent İçi Trafiğe Çözüm Buldu06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Doktorlar ; Yoğunluk Arasında Mola da06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir'de Göreve Başladı06 Eylül 2017
FETÖ'nün Tıp Dergilerine ÇOMÜ Tıp Fakültesi'nden Makale Yazan Oldu Mu?06 Eylül 2017
Remzi Yiğit'in Adalet Kurultayı'nda Adaletli Dondurma Dağıtımı Taktir Topladı04 Eylül 2017
CHP Çanakkale Örgütü'nün Bayramlaşma Törenine ATAMA Belediye Başkan Yardımcısı Ünüvar Niye Katılmadı?04 Eylül 2017
CHP'nin Bayramlaşmasında Baba-Oğul Karagözler Bayramlaştı01 Eylül 2017
CHP YDK Üyesi Soydan; CHP'li Gençlerle Bayramlaştı01 Eylül 2017
Ahmet Hakan'dan Muzaffer Kutlu'ya Bayram Hediyesi31 Ağustos 2017
Kordonda Kurban Bayramını Bekleyen Üçlü30 Ağustos 2017
Heykeltıraş Ahmet Hakan Çanakkale'de Yeni Projeler Peşinde 30 Ağustos 2017
Çanakkale Barosu'nun Devrimci Avukatı Baydar; Adaları Kuşattı30 Ağustos 2017
Tezcan: Bülent Turan'ın bölgesindeyiz. Gelsin burada ne yaptığımızı görsün."27 Ağustos 2017
Çanakkale Toplum Ruh Sağlığı Etkinliğine Hemşire Güner Çerçioğlu'da Katıldı26 Ağustos 2017
Hüseyin Babacanoğlu kongre öncesinde partilerle birlikte24 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir Yolunda23 Ağustos 2017
CHP Merkez İlçe Başkanı Çanakkale Ziraat Odası Ziyaretine Neden Katılmadı?23 Ağustos 2017
Lapsekililer Akçay'da Buluştu23 Ağustos 2017
Çanakkale CHP'de Rebiye Ünüvar Krizi Büyüyor23 Ağustos 2017
CHP Çanakkale'de Belediye Ekibi'nden 7 Kişi Disipline Yollandı; Gökhan Rest Çekti22 Ağustos 2017
Çanakkale Orman Bölge Müdür Yardımcısına Yeni Görev 21 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış'ın Acı Günü21 Ağustos 2017
AREL Mühendislik'in Küçük Ortağı Haftaya Erken Başladı21 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu Uzunca Aradan Sonra Kordonunda 20 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Uçmaya Hazırlanıyor 19 Ağustos 2017
Çanakkale Kordonu Bu İkiliden Sorulur18 Ağustos 2017
Dr. Kenan Eliuz "Nerede Gençlik "18 Ağustos 2017
Çanakkale'de FETÖ Mücadelesi'nde Gözler Yenice'ye Çevrildi17 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Sevgili Kavgası17 Ağustos 2017
Çift BYLOKCU Var Ama FETÖCÜ Değil12 Ağustos 2017
Çanakkale Gecelerinin Ayrılmaz İkilisi11 Ağustos 2017
Cumhuriyet, Nuray Mert’i kovdu09 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde CEMAAT'in Salı Toplantılarına Katılan Doktorlar Tövbe Ettiniz mi?08 Ağustos 2017
İbrahim Evran Konuklarını Lapseki'de Ağırlıyor07 Ağustos 2017
Akademisyen Öztürk; Tatilden Döndü; Lapseki'de Bülent Turan'ın Mevlitine Katıldı04 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu ve Yıldız Bülent Turan'ın Mevlit'inde Buluştu04 Ağustos 2017
FETÖ'nün İl İmamı İle Kitap Yaz Koltuğu Kap; Sonra FETÖ İle Mücadeleye Devam ZAYTUNG GİBİ03 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Baba Oldu25 Temmuz 2017
Arıburnu İlköğretim Okulu Müdürü Kalp krizi geçirdi; Yoğun Bakımda 23 Temmuz 2017
CEMAATÇİlere Bir Tokat Daha !22 Temmuz 2017
Alper Altınok İl Genel Meclisi Üyelerimizi Delege Seçiminde Göremedik22 Temmuz 2017
Çanakkale İl Genel Meclisi Üyeleri Çok Çalıştı ; İspanya-Güney Kore ve Portekiz'e Gidiyorlar21 Temmuz 2017
Dr.Levent Polis'in Annesi Rahatsızlandı18 Temmuz 2017
Murat Saruhan Hac Öncesi Demokrasi Nöbetine Katıldı17 Temmuz 2017
Ahmet Çiçek Demokrasi Nöbeti Yorgunu16 Temmuz 2017
Başsavcı açıkladı... 102 bin kişilik ByLock listesi geldi16 Temmuz 2017
15 Temmuz Logosunda F ve G Algısı 14 Temmuz 2017
Muzaffer Kutlu Ankara'ya Neden Gitti?13 Temmuz 2017
Çanakkale'de FETÖ Operasyonu 6 Gözaltı12 Temmuz 2017
FETÖCÜ Ol ! 3 Yılda Doçent Kadrosu; 2 Yılda Profesörlük Kadrosunu Kap11 Temmuz 2017
Çanakkale Barosu'nun Başarılı Avukatı Adnan Güler'de ADALET İçin Yürüdü10 Temmuz 2017
Musaköy'ün Jön Muhtarı Köy Hayırlarını Kaçırmıyor09 Temmuz 2017
Sahil Kafenin Emekçisi Ercan’ı Yoğun Tempo Bunalttı09 Temmuz 2017
Maskeli Beşler Düğünde09 Temmuz 2017
Çanakkale'da Sağlık Alanında Çifte Görev Devri Bitiyor07 Temmuz 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’de İmza Polemiği06 Temmuz 2017
Gökçeada'dalı Ayhan Kıraç ın Yoğun İş Temposunu Sicak Bile Engellemiyor04 Temmuz 2017
GESTAŞ'ta Usülsüzlük Açıklaması Yapan Kemal Pazarbaşı; GESTAŞ'tan Zamanında Ne İstedi ?03 Temmuz 2017
Çanakkale'nin Devrimci Avukatı Çöl Sicaklarına Meydan okuyor 02 Temmuz 2017
Maskeli Beşler Denizde 02 Temmuz 2017
Dr Ferhan Okur Tekne Turlarına Başladı01 Temmuz 2017
Avukat Pelin Erkan ın Küçük Bebeği Eylül Ada da Sicak Mağduru29 Haziran 2017
Çanakkale'de FETÖCÜLERLE Kol Kola Poz Ver, Vatanseverler Silivri'de Dirensin; Şimdi ise Atatürkçü YERSEN! 29 Haziran 2017
Çanakkale'nin Deneyimli İsmi Kemal Özkan Tepmosunu Düşürmeden Çalışıyor29 Haziran 2017
Hasan Çoban Kordonda Mevlüt Okutup Pilav Dağıtacak28 Haziran 2017
Bozcaada'ya Ailenle Git Ye İç; Sonra Hesabı Ödeme Sor Ama Emekten Yana YERSEN28 Haziran 2017
Bozcaada'nın Prensesi Yeliz Gümüş ten Sezon Yorumu27 Haziran 2017
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Kopyala yapıştır ve Toplu Bayram Mesajlarına Tepki gösterdi 25 Haziran 2017
FETÖ'cü hainlere paralel askerlik24 Haziran 2017
Bülent Turan Konuşurken Mehmet Özkurnaz Nereye Bakıyor?23 Haziran 2017
FETÖ'den Gözaltına Alınan Rektör ve 4 Dekan Adli Kontrol İle Serbest23 Haziran 2017
47 bin kişilik ByLock'çu ya Operasyon Geliyor23 Haziran 2017
Yeni KHK ile FETÖ'cüler askere alınıyor22 Haziran 2017
Rektör; FETÖ'den Gözaltına Alındı22 Haziran 2017
Çanakkale'de Yıllar Önce AKP de mi? CHP'de mi ? Siyaset Yapsam diyen; Kişinin Yüksek Siyaseti Güldürüyor21 Haziran 2017
Özlem Öğretmene Sürpiz Doğum Günü Partisi 20 Haziran 2017
Makedonya Devlet Bakanı Prof Dr Kahil İ Prof Dr Karaayvaz dan Tebrik Ziyareti11 Haziran 2017
Sami Yavaş ın Sahuruna Bülent Turan ın katılmaması dikkat çekti11 Haziran 2017
Çanakkale Savaşı'nda şehit düşen futbolcular10 Haziran 2017
Çanakkale'de Su Kesintisine Tepki Cünup Dolaşıyoruz10 Haziran 2017
Ahmet Hakan Yeniden Çanakkale'de 09 Haziran 2017
Dr Ferhan Okur Lizbon Gecelerinin Ardından Çanakkale'de ki 09 Haziran 2017
Ahmet Çiçek Emekçi Ercan a Duyarlılığından Teşekkür Etti09 Haziran 2017
Emekçi Çayçı Ercan'ın İş Disiplini; Yanıbaşında Adam Dövülüyor O Çalışmaya Devam Ediyor 08 Haziran 2017
Çanakkale Kent Konseyi Başkanı GESTAŞ Genel Müdürünü Ziyaret etti 07 Haziran 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Atom Karınca Doktoru 07 Haziran 2017
Yurtdışında pavyonlardan Çıkma Ülkeye Dönünce Milliyetçi ol YERSEN 06 Haziran 2017
Çanakkale'nin Eğitimcileri Yaz Tatilini Bekliyor05 Haziran 2017
Ahmet Çicek; Bir Gecede İki Sahura Katıldı04 Haziran 2017
Acemi Şöför Sosyolog Cumhur Aslan Çanakkale Sokaklarında03 Haziran 2017
Dr. Kenan Eliuz un Babası Kalp Krizi Geçirdi02 Haziran 2017
Özlem Çoban Öğretmen Geçmiş olsun Ziyaretlerini Kabul Etti31 Mayıs 2017
CHP'den Mahkeme Kararı İle Atılan Yurteri;Hamama Gittim Dedi Sosyal Medya Yıkıldı31 Mayıs 2017
CHP Çanakkale'de Soydan-Gökhan İttifakına Karşı Karakaş-Önder İttifakı 28 Mayıs 2017
Bozcaada'lıların Lakapları28 Mayıs 2017
FETÖ’cülerin Korkulu rüyası Atatürkçü akademisyen Gezer Eğitim iş kongresinde27 Mayıs 2017
Eğitim İş Başkan Adayı Bozdemir Seçim Yorgunu27 Mayıs 2017
Genç Öğretmen Dilek Durmaz ın Seçim Heyecanı 27 Mayıs 2017
Çanakkale Eğitim İş Sendikası Kongresinde Eski Dostlar Buluştu27 Mayıs 2017
Sosyolog Cumhur Aslan'ın Ehliyet Paradigması27 Mayıs 2017
İzmir İl Müdürlüğüne atanan Nüammer Uslu, görevini Ali Osman Tatlısu'dan devraldı.27 Mayıs 2017
Uz Kardeşler Yeni Yatırımlar Peşinde27 Mayıs 2017
Üzülme Müsteşarlık Olmadı Diye ; İl Müdürlüğü İle İdare Et26 Mayıs 2017
Çanakkale'de MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE 26 Mayıs 2017
Çanakkale Barosunun Genç Avukatı Bihter Bilir Mesleğe Yeniden Döndü24 Mayıs 2017
Dr. Korkut Çerçioğlu Sağlığını Soranlara Açıklama yaptı 23 Mayıs 2017
Çanakkale Kordonunda Yıllanmış Bürokratlar Buluştu23 Mayıs 2017
Hasan Özavcı Çanakkale'de Siyaset Çıtasını Yükseltme İddiasında21 Mayıs 2017
Hasan Çoban ın Hayvan Sevgisi Göz dolduruyor21 Mayıs 2017
Çanakkale İş Kur Müdürü Yaz Sezonunu Açtı20 Mayıs 2017
Çanakkale'nin Emekçi Garsonu Ercan Yoğun Tempoda20 Mayıs 2017
CHP Çanakkale de Büyükşehir Belediye Başkan Adayları 19 Mayıs 2017
Tahsin Gödek Şıklığı ile Göz dolduruyor 18 Mayıs 2017
Muzaffer Kutlu ve Kaşdemir Eski Günleri Konuştu17 Mayıs 2017
Dr Ferhan Okur Soğuk Hava Beni Gençleştiriyor17 Mayıs 2017
Çanakkale'de Danaburnu Salgını17 Mayıs 2017
Can Aksoy Vali Sivas'ta Fırtına Gibi Başladı 17 Mayıs 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Doktoru Adak ; Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin Sözüne En Güzel Örneklerinden16 Mayıs 2017
Ahmet Çiçek Zülküf Memiş İ Tebrik Etti16 Mayıs 2017
İsmail Kaşdemir in annesi Rahatsızlandı15 Mayıs 2017
İşadamı Murat Saruhan Hacca Gitmeden Bozcaada’yı Ziyaret etti 13 Mayıs 2017
Akademisyen Yorgun Düştü13 Mayıs 2017
Başkan Özay dan FETÖcülere Yanıt "2014 Yılında Beni Öptünüz Daha Neremi Öpeceksiniz"13 Mayıs 2017
Yurtsever Kemal Özkan ATATÜRK Düşmanlarına DUR Dedi13 Mayıs 2017
Çanakkale'de Tutuklanan Emniyet İmamlarından Birisi Doktor Çıktı13 Mayıs 2017
Çanakkaleli İki Hukukçu Dost Ankara'da Yan Yana13 Mayıs 2017
Çanakkale'nin Marjinal İmamı; ZÜLFİKAR İle Halk Bahçesi'nde12 Mayıs 2017
Zülküf Memiş Uzun Bir Aradan sonra kordonda12 Mayıs 2017
Adnan Öncü Damat Traşı Oluyor12 Mayıs 2017
Dr. Nazır Çoban eşi ile Hemşireler Gününü Kutladı12 Mayıs 2017
Dr. Nazır Çoban Yaz Kreasyonuna Geçti 12 Mayıs 2017
SGK'nın ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'nün Gülen Yüzleri12 Mayıs 2017
Avukat Güler; Atatürk'e Hakaret Edenlere Karşı Meydanda İdi12 Mayıs 2017
Can Vali’ye Buruk Veda09 Mayıs 2017
Ali Osman Yıldız ve İsmail Kaya Nereye Bakıyor?08 Mayıs 2017
Melis Pastanesi Doktor Kontrolünde 07 Mayıs 2017
Kendisi FETÖ'nün Avukatı; Karısı Abla; Kardeşi KİT'te Çalışıyor; FETÖ ile Mücadeleye Devam YERSEN!07 Mayıs 2017
Ahmet Çiçek ve İsmail Kaya Düğünde Buluştu 06 Mayıs 2017
Akademisyen ve Siyasetçi Gemi Turunda Buluştu05 Mayıs 2017
GESTAŞ Genel Müdürü konuklarıyla İlgilendi05 Mayıs 2017
Gazeteci Yazar Nihat Genç Çanakkale'de 04 Mayıs 2017
Yoğun Tempo Altınok'u Unutkan Yaptı03 Mayıs 2017
MÜSİAD Başkanı Uluslararası Yatırımlar Peşinde02 Mayıs 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Emekçisi Bülent Köreği 1 Mayıs'ta En Öndeydi01 Mayıs 2017
MÜSİAD 1 MAYIS'ı Kutladı01 Mayıs 2017
Çanakkale MASKELİ BEŞLER'i Konuşuyor01 Mayıs 2017
Muhafazakar (!) Yasak Aşk Öyküsü....30 Nisan 2017
Kırmızı Hüseyin'den İsmail Özay'a Pastayı Yeyin Kadromuzu Asla30 Nisan 2017
Gelecek hafta AKP'de FETÖ operasyonu başlıyor30 Nisan 2017
Kutlu Çifti 23. Yılını Kutluyor29 Nisan 2017
FETÖ'cünün Avukatı AKP'li; FETÖ İle Mücadeleye Devam; YERSEN 29 Nisan 2017
Alper Altınok Referandum Sonrasında İşine Yoğunlaştı 28 Nisan 2017
Dümrek Köyü Muhtarınden Ahmet Çiçek e Ziyaret 28 Nisan 2017
Ali Osman Yıldız'ın İki Arabası da Kaza Yaptı28 Nisan 2017
Ali Osman Yıldız Sosyal Etkinliklere Katılmıyor27 Nisan 2017
Muzaffer Kutlu Yaza Hazır27 Nisan 2017
Ölümden Dönen Kadir Kenara Özgen den Geçmiş olsun Ziyareti27 Nisan 2017
Özlem hanım Melis Pastanesini Teftiş Geldi27 Nisan 2017
Çanakkale'de KRİPTO FETÖCÜLERİN Operasyon Korkusu26 Nisan 2017
Çanakkale'de Anzak Yoğunluğu24 Nisan 2017
Barışın Kentinde Barışın İmamı Futbola Merak Sardı23 Nisan 2017
KOSOVALI 15’LİLER ÇANAKKALE’YE Geliyor23 Nisan 2017
Sami Yavaş ile Adem Yılmaz Seçim Toto Oynadı22 Nisan 2017
İlaçcı Recep Ragıp Barış; Bilimsel Yöntemlere Yöneldi21 Nisan 2017
Çanakkale'nin Son Yahudi Fırıncısı Sebatay'dan Av Şarlan'a Ziyaret 20 Nisan 2017
Dr. Hakan Çetin Melis Pastanesine Hayırlı olsun Ziyareti19 Nisan 2017
DEMOKRAT Gazetesi Kosova Radyo'suna Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi 17 Nisan 2017
Çanakkale ADD Yönetiminde Artık Kadınlar Var15 Nisan 2017
Avukat Erdener Can; Prof. Karaayvaz'a Selam Vermeden Geçmem Dedi14 Nisan 2017
ÇOMÜ'nün Vatansever Hocaları Açılışta Buluştu14 Nisan 2017
Erdener Can'dan DEMOKRAT Gazetesi'ne Ziyaret13 Nisan 2017
Avukattan Eğitimciye "KANSIZ" Suçlaması12 Nisan 2017
Çanakkale Belediyesi'nde FETÖ'nün ABLA'sı Var mı?12 Nisan 2017
Çanakkale'nin Musaköy Muhtarı Hastaneye Kaldırıldı11 Nisan 2017
Çanakkaleli Diş Hekimi Turgut Güzel Kalp Krizi Geçirdi10 Nisan 2017
Marjinal Müftü İbrahim Öcüt Çanakkale'de10 Nisan 2017
Hasan Engin Muzaffer Kutlu dan seçim taktiği alıyor08 Nisan 2017
Çanakkale'nin Emergency Hekimi Dr. Levent Polis08 Nisan 2017
Flaş İddia ! FETÖ’nün Yeni Hain Planı: 14 Nisan’da Ne Olacak?07 Nisan 2017
Çanakkale Barosunun İki Başarılı Avukatı Yine Yan Yana06 Nisan 2017
Bülent Turan Yoğunluktan Çay İçmeye Zaman Bulamıyor06 Nisan 2017
Tıp Fakültelerinin FETÖ İMAMI Yakalandı06 Nisan 2017
İşadamı Muzaffer Kutlu, yoğun iş temposuna mola verdi03 Nisan 2017
Dr. Kenan Eliuz ; "Benim Sadık Yarim Karatopraktır"28 Mart 2017
Dr. Nazır Çoban HACI Olma Yolunda28 Mart 2017
Dr. Nazır Çoban'ın Çevreci Yanı Ortaya Çıktı26 Mart 2017
Çanakkale CHP nin Genç Kuşak Siyasetçileri Alan Çalışmasında20 Mart 2017
Çanakkale CHP nin Efsane İsmi Kordonda20 Mart 2017
FIS FIS Kod Adlı FETÖCÜ Çanakkale Sokaklarında13 Mart 2017
Çanakkale nin İki Uzman Hekimi Kordonda04 Mart 2017
Dr. İsmail Temiz Hac İçin Sakal Bırakmaya Başladı15 Şubat 2017
Çanakkale'de Hangi Sağlıkçıya Sevgililer Günü Hediyesi Zülfikar Yollandı14 Şubat 2017
Atay Çifti Yeni Doğan Bebeklerinin Mutluluğunu Yaşıyor24 Ocak 2017
Çanakkale'de ki Yoğun Kar Yağışı Ahmet Çiçek i Vurdu10 Ocak 2017
Çanakkale'de ki Barbaros Evlerine Heykel Yapacak Heykeltraş Nerede ?30 Aralık 2016
Serdar Soydan Hastanede29 Aralık 2016
Çanakkale TRSM'nin Melekleri Yan Yana28 Aralık 2016
Çanakkale TRSM Hastalarından Müzik Ziyafeti28 Aralık 2016
Dr. İsmail Temiz Anjiyo Oldu28 Aralık 2016
Grip Salgını Dr. Hakan Çetin'i de Yatırdı27 Aralık 2016
Çanakkaleli ENZACIlar İstanbul'da Eğitim Toplantısında 23 Aralık 2016
Çanakkale Halk Sağlık Müdürü Hastanelik Oldu 23 Aralık 2016
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu'dan Pişi Hayrı 21 Aralık 2016
Dr. Levent Polis Görevinin Başında19 Aralık 2016
ÇOMÜ'den Atılan CEMAATÇİ Hekimler Nereye Girmeye Çalışıyor ?19 Aralık 2016
Çanakkale'de Hangi İl Müdürün YAKİNİ (!) Kantin İhalesi Peşinde17 Aralık 2016
Dr Kenan Eliuz Kandil Etkinliğinde 11 Aralık 2016
Dr. Nazır Çoban; Tatil Günü Bile Hastanede11 Aralık 2016
Çanakkale'de Hangi Üst Düzey CHP(!) li Yasaklı FETÖ Sitelerinin Haberlerini Paylaşıyor08 Aralık 2016
TEK KUTUPLU DÜNYA YIKILDI07 Aralık 2016
Ahmet Çicek ve İsmail Sessiz; Hem Komşu Hemde Renkdaş05 Aralık 2016
Ali Osman Yıldız ;Dostları İle Yemekte Buluştu05 Aralık 2016
İşadamı Murat Saruhan Objektiflerden Kaçamadı27 Kasım 2016
Çanakkale eski Valisi Bitlis Belediyesi’ne Kayyum Atandı27 Kasım 2016
Ağabeyi Başkan; Kendisi İhale Peşinde-HAMİLİ KART YAKİNİMDİR Haberi26 Kasım 2016

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660