güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

FETHULLAHÇILAR ‘KAVURMACI’ İÇİN ATATÜRK’E SALDIRIYOR!
09 Mayıs 2017
Çağlar Ezikoğlu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
     Birkaç gündür arka arkaya Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e edilen hakaretleri ve iftiraları okuyoruz. Tabi aslında herkesin merak ettiği ve akıllara takılan soru geliyor aklımıza; bu hakaretlerin arkasında kim var ve neden son günlerde bunlar yeniden kamuoyunda gündem oldu? Cevabı çok uzakta aramaya gerek yok, İstanbul’un Kadir Abi’sinin pek kıymetli! damadı Fethullahçı Ömer Faruk Kavurmacı’nın sağlık sebepleri gösterilerek tahliye edilmesi ile birlikte kopan fırtınaların dinmesi için Fethullahçı örgütün yeni bir hamlesi ile karşı karşıyayız sadece. Belki soranlarınız olacaktır, sabah akşam FETÖ ile mücadele ediliyor,
KHK’lar ile binlerce insan kamu görevlerinden atılıyor, nasıl Fethullahçılar böylesine rahatlıkla bu ülkenin kurucusuna dil uzatabiliyor diye. Lakin bu dalgayı başlatan Mustafa Armağan adındaki tescilli Fethullahçı’nın özgeçmişini biraz kurcalamak bu sorunun da cevabını rahatlıkla bulmamızı sağlayacaktır. Öncelikle kimdir bu Mustafa Armağan denilen müptezel Fethullahçı?
        Tarihçiliğinin kerameti kendinden menkul olan bu ismin esas bilinilirliğini sağlayan husus Fethullah Gülen Cemaati’nin yayın organı olan Zaman Gazetesi’nde 1995 yılında köşe yazarlığına başlaması ile gerçekleşti.
         Mustafa Armağan adındaki bu zat Mustafa Kemal Atatürk düşmanlığını Cemaat medyasında uzun yıllar sürdürmüş ve bu yönde nice yazılar yayınlar ve sosyal medyadan mesajlar yayınlamıştı. Bu kayıtları incelemek isteyenler internet arşivlerinden kolaylıkla Armağan’ın nefret söylemlerine ulaşabilirler. Armağan’ın Atatürk üzerine olan nefreti özellikle AKP iktidarı döneminde kendisine kol kanat gerilmesini de sağlamıştı. Ama burada ilginç olan bir husus var; bugün Zaman gazetesinin bütün yazarları içeride iken ve AKP iktidarı için FETÖ soruşturmalarının miladı 17-25 Aralık 2013 tarihi iken, Mustafa Armağan denen şahıs Ekim 2015’e kadar Zaman Gazetesi’nde yazılarına devam etmiştir. Ne kadar ilginç değil mi, Zaman Gazetesi AKP iktidarına savaş açmasından ve neredeyse bu savaşın başlamasından 2 yıl geçmesine rağmen Mustafa Armağan adlı Fethullahçı Zaman Gazetesi’nde yazmaya devam etmiş.
       Peki neler yazmış bu tescilli Fethullahçı? 17-25 Aralık tarihinden kısa bir süre evveline gidelim, dershane krizinin baş gösterdiği günlere. 18 Ekim 2013 tarihinde Twitter hesabından dershaneleri övücü mesajlar atan Armağan bu krizle alakalı demiş ki; ‘Dersaneler Tevhid-i Tedrisat Kanununa göre kapatılacakmış. MEB buna cevap versin, yoksa Tevhid-i Tedrisat’ı kaldırma kampanyası açalım’. Dershane konusundaki tutumu çok net bu Fethullahçı’nın. Peki ya 17-25 Aralık sonrası. Tarih 15 Ocak 2014. Zaman gazetesi 15 Ocak 2014'te "Aydınlar ve siyasetçiler Başbakan'ı aklıselime davet etti" başlıklı bir haber yayımladı. Haber'deki "aydın"lardan biri olan Mustafa Armağan, Erdoğan'ın Cemaat'e yönelik çıkışlarına tepki göstererek şunları söyledi[1]: "Zaman zaman dışarıdan yardım da alan bir cinayet şebekesi ve eli kanlı örgüt olarak on yıllarca Sünni İslam âlemine darbe üstüne darbe indirmiş bulunan Haşhaşilerin yaptıklarını Hizmet Hareketi mensuplarına yakıştırmak anakronizme düşmek bir yana, hakkaniyetle bağdaşmamaktadır.” Tescilli Fethullahçının macerası burada da bitmiyor. Armağan 14 Aralık 2014 tarihinde bu sefer hem Facebook hem de Twitter hesabından Zaman Gazetesi’ne yönelik yapılan baskını ve gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın gözaltına alınmasını sert bir şekilde eleştiriyor ve kınıyor. Diyeceksiniz ki ‘yahu bu kadar olay olmuş, 2 yıl boyunca Cemaat-AKP kavgasında Cemaatten yana yer alan Armağan’a Zaman Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra neden dokunulmuyor?
      Cevabı basit, yine kendisinin 24 Ağustos 2014 tarihli Zaman Gazetesi’ndeki yazısına bakalım[2]; “…Çeyrek asırdır tanıdığım Ahmet Davutoğlu Türkiye için bir şanstır. Düşünme kapasitesi, bilgi birikimi ve coğrafyası ve tarihinden sorumlu gerçek aydın profiliyle farklı ve parlak bir zihindir. Bu köşeyi ilgilendiren boyutuyla konuşursam kendisiyle tarih ve kültür alanlarında tabularla yüzleşme ve Batı’yla hesaplaşma adına Cemil Meriç’lerin, Kemal Tahir’lerin, İdris Küçükömer’lerin, Said Nursi’lerin, Necip Fazıl’ların açtıkları parantezi kapatma şansını yakalayabileceğimiz bir öncüdür.” 
    Dışişleri Bakanı iken yanındaki kurmaylarının birçoğu FETÖ’den tutuklu olan müstafi Başbakan Davutoğlu ile yakınlığı bu tescilli Fethullahçı Mustafa Armağan’ın FETÖ’den dolayı hiçbir tehlike yaşamamasını ve Ekim 2015’den sonra Davutoğlu’cu yazarların hüküm sürdüğü Yeni Şafak gazetesine geçmesini ve o gazetenin TV kanalı olan TvNet’de program yapmasını sağlayacaktı.
      Ve her ne hikmetse Mustafa Armağan adlı bu tescilli Fethullahçı kamuoyunda damat Kavurmacı’nın tahliyesine tepkiler artmışken ve ülkenin gündemine oturmuşken programına çıkardığı iki müptezelle birlikte Atatürk’e ağır hakaret ve iftiralar atarak ülke gündeminin değişmesini sağlamış yani vazifesini başarıyla ifa etmiştir. Bugün ise, bu vazifenin bayrağını Nur Cemaati’nin Okuyucular grubundan olan Hasan Akar adlı kripto Fethullahçı almış gözüküyor. Kripto diyoruz zira özellikle darbe sonrası Fethullah Gülen’e hakaretler eden Hasan Akar’ın gerçek yüzünün bir Fethullah Gülen karşıtı olmadığını da arşivler bize gösteriyor.
       Eylül 2012’de hapiste olan Cübbeli Ahmet Hoca’yı ziyarete giden Akar bu görüşmeyi şöyle anlatıyor[3]; Seni ziyaret eden seninle alakalı ve sana muhabbeti olan senin cemaatine ihvanlarına nokta-i nazar vermen gerekiyor. Bu olayı bahane edip bir sürü sebep arayan fırsat kollayan fitne fesatçılara fitnelerine fırsat vermemek adına ihvanlara böyle bir düşman hedef göstermemek lazım, sizin cemaatinize bağlı size çok muhabbeti olan bazı kişilerin ağzında ve sosyal medyada Fethullah Gülen Hoca efendiye karşı çok olumsuz ve bir Müslüman’a yakışmayacak sözler duydum” dedim. “KESİNLİKLE YOK ÖYLE BİR ŞEY BEN BU KONUDA ÇOK İKAZ EDİYORUM. FETHULLAH GÜLEN HOCAEFENDİ HAKKINDA KESİNLİKLE OLUMSUZ BİR İFADEM VE DÜŞÜNCEM YOKTUR VE İZİNDE VERMEM BEN BU KONUYU LALEGÜL FM’DE VE ARİFAN DERGİSİNDE DE SÖYLEDİM” dedi. Bende “hocam demek ki yeterli olmuyor ikazlarınız şu anda İsmailağa cemaatine mensup olduğunu ifade eden kişilerin ağızlarında ve sosyal medyada başınıza gelen bu olayı Fethullah Gülen hoca efendi cemaati tezgâhladı diye yazılıyor çiziliyor. Sizin bu konuyu daha yüksek sesle ve keskin çizgilerle yanlış anlaşılmalara ve yorumlamalara meydan vermeyecek şekilde ifade etmeniz gerekmektedir.” dedim. 2-3 gün önce tüm ülkenin ve hatta AKP’li seçmen tabanının bile ciddi tepkisini çeken Fethullahçı damat Kavurmacı’nın tahliyesi birden bire peydahlanan bu tartışmalar ışığında önemini yitirmeye başlıyor. Şimdi soru oldukça basit; ‘Fethullahçı oldukları ve 172-5 Aralık’tan sonra bile bu örgütün yanında yer aldıkları aşikar olan bu tescilli Fethullahçılara dur diyecek bir güç, bunları durdurabilecek yürekli devlet adamları, hukuk insanları bu ülkede yok mudur?
   Eğer yok diyorsa iktidar, artık ’15 Temmuz’u şöyle durdurduk, böyle engelledik’ gibi masalları anlatmasın, zira Fethullahçı örgüt hala bu şekilde gözünüzün içine baka baka ülke gündemini istediği gibi yönlendirebiliyor. Aberystwyth Üniversitesi, Uluslararası Siyaset DepartmanıYorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
Çanakkale CHP Örgütünde 24 Haziranda İkinci Sıra Vekillik Gergenliği 22 Nisan 2018
Avukat Sebahattin Güner Neden Soyundu?20 Nisan 2018
Yoğun Geçen ÇTSO Seçimleri Erdinç Bezgen'i Uykusuz Bıraktı20 Nisan 2018
Çanakkale MÜSİAD Başkanı da Hayvanseverler Arasına Katıldı19 Nisan 2018
Kutlu Çifti Çanakkale'de Lale Üretim Çiftliği Kuracak19 Nisan 2018
Avukat Sebahattin Güner: "Görev Verilirse Görevden Kaçmam "19 Nisan 2018
CHP YDK Üyesi Serdar Soydan Formunda18 Nisan 2018
Turan Tümay Gözünü Çanakkale'ye mi Dikti ?18 Nisan 2018
Bugün Çanakkale'nin HİT Parçası KIRMIZI SANA ÇOK YAKIŞIYOR16 Nisan 2018
ÇTSO seçimlerde Erdinç Bezgen sürprizi15 Nisan 2018
Çaylar Muzaffer Kutlu'dan ...13 Nisan 2018
Çanakkale Gecelerinin Değişmez İkilisi13 Nisan 2018
Avukat Sebahattin Güner:"Herkes Rahat Olsun Hiç Bir Koltukta Gözüm Yok"13 Nisan 2018
Yakup Pullukçu Ekibi ile Birlikte Azerbeycan Yolcusu13 Nisan 2018
Efkan Erkan Bahar Yorgunu13 Nisan 2018
Kutlu Ailesi Hatay Yolcusu12 Nisan 2018
Çanakkale Kordonunda Erzurumlu Bir Zenci12 Nisan 2018
Bozcaada Ayazma Manastırı Yeni Sezona Hazırlanıyor10 Nisan 2018
Turan:"Milli Şairimiz Akif Ersoy Kosova ve Çanakkale Arasında Bir Köprüdür."09 Nisan 2018
Turan İl Özel İdareyi Ziyarette Galoş Giymedi08 Nisan 2018
Avukat Sebahattin Güner Çıtayı Yükseltti. Meslekte 50 Yıl Kutlayacak07 Nisan 2018
Lapsekili İşadamı Hasan Engin, Yeşil Lapseki İçin Kolları sıvadı 06 Nisan 2018
Ülgür Gökhan; Konuşma Metinlerini Para İle Yazdırıyormuş05 Nisan 2018
Ülkü Ay Son Günlerde Sessiz04 Nisan 2018
Dün F Tipi Laçiner'in Dizinin Dibinden Ayrılmayanlar; FETÖ'nün Kumpaslarına Karşı Direnenleri CHP'den Atmak İstiyor 02 Nisan 2018
CHP Çanakkale ve Biga Örgütlerinde Kemalistlere Tasfiye 33 İhraç Talebi01 Nisan 2018
Alkışlar Çanakkale Belediyesi'ne Çanakkale'de Oturmayan Rum Vatandaşa Aylık 4.500 TL maaş01 Nisan 2018
MİT'in Kosova'da ki FETÖ Operasyonu Sonrasında Gözler Çanakkale'ye Çevrildi30 Mart 2018
Lapsekili İşadamı Hasan Engin Yiyecek Sektöründen Sonra Oyuncak Sektörüne de Girdi28 Mart 2018
Lapseki’nin Yalnız Kovboyu Ankara'da 27 Mart 2018
Şerafettin Uyanık Seçim Toto Oynuyor 27 Mart 2018
Murat Tek Çok Düşünceli27 Mart 2018
Avukat Hilmi Baydar 30 Yıldır Ayni Kararlılık İle Yürüyor26 Mart 2018
Çanakkaleli Avukatın Çanakkale Belediyesi'ne Su İsyanı: Madem Sular Temiz Bu Klor ne?26 Mart 2018
CHP YDK Üyesi Soydan Dostları ile Buluştu24 Mart 2018
Kosova'nın Tek Türk Belediye Başkanına Demokrat Gazetesi'nden Ziyaret 19 Mart 2018
Ak Parti'li Şamil Tayyar: “Birçok İlde Fetö Borsası Kuruldu” Çanakkale'de de Var mı? 19 Mart 2018
Bülent Turan Partisinde ki Kriptolara Vurdu; Ses CHP Çanakkale İl Başkanı'ndan Geldi13 Mart 2018
Gemici Rüçhan Özer; Lapseki Limanından Ayrılmak Üzere12 Mart 2018
Arşiv Unutmaz : ÇOMÜ'de FETÖCÜ Tekinay Döneminde Ders Veren Çanakkaleli Kim ?12 Mart 2018
Yürüyen Adam Dr. Burhan Kütük Yine Yollarda12 Mart 2018
Genç Kadınlar Partilerinin Kongresine Yoğun İlgi Gösterdi11 Mart 2018
"Toplumun Her Kesiminin Oyuna Talibiz"11 Mart 2018
Çanakkale AK Parti Gençlik Kolları Kongresinde Bayanlar Önsaftaydı11 Mart 2018
Murat Tek Lapseki'ye Açılmak İçin Muhtarlar Derneği Başkanı İle Görüştü11 Mart 2018
Erdinç Bezgen Gençlik Kongresine Ağırlığını Koydu11 Mart 2018
Gökçeada İlçe Başkanı Kolçak'ın Yoğun Programı11 Mart 2018
Yakup Pullukçu Gençlik Kongresinde Yeraltı Çalışmalarını sürdürüyor 11 Mart 2018
İki Eski Dost Lapseki’de Buluştu 11 Mart 2018
Lapseki’nin Ayrılmaz Dörtlüsü11 Mart 2018
Lapseki’li Hasan Engin Güne Hızlı Başladı11 Mart 2018
AK Parti in Ağır Topları Bülent Turan'ın Havalimanı’nda Beklerken11 Mart 2018
Bülent Turan ı Partiler Havalimanı’nda Bekliyor11 Mart 2018
Çanakkale'nin Deneyimli Hekimlerinden Dr. Yalçındağ Hafta sonu molasında10 Mart 2018
Gemici Rüçhan Özer Uzak Denizlere Açılıyor10 Mart 2018
İşadamı Sertaç Ekmekçi'ye Nazar değdi 10 Mart 2018
Gökçeada'da Genç Ve Başarılı İsmi09 Mart 2018
Lapseki’li İşadamı Evran Yeni Projelere Hazır09 Mart 2018
Dr. Timur Adak Mesai Sonrası da Hastanede09 Mart 2018
Ticari Taksi mi ? Hasta Ambulansı mı?09 Mart 2018
Avukat Sebahattin Güner :"Kendimi Hayır İşlerine Verdim"09 Mart 2018
Murat Tek Gözlüklerde Yüzde 50 İndirime Gitti09 Mart 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Yıldız Üçüncü Cemreyi Bekliyor09 Mart 2018
Avukat Sebahattin Güner Yıllanmış Borcunu Ödedi08 Mart 2018
Çanakkale Barosu Avukatlarından Tuğrul Kalkan İkinci Defa Baba Oldu07 Mart 2018
Ömer Candan Eşinin Kadınlar Gününü Kutlamak İçin Hazırlandı07 Mart 2018
İşadamı Sertaç Ekmekçi Siyasete Isındı07 Mart 2018
Sefahattin Çiloğlu Boş Zamanlarında Zeytin Topluyor07 Mart 2018
Çanakkale'de ki Doktora FETÖ İncelemesi07 Mart 2018
Çanakkaleli İşadamı Sertaç Ekmekçi'yi Hava Değişimi Vurdu06 Mart 2018
Çanakkale'de ki KRİPTO FETÖCÜ'ler Öğle Yemeğinde Ne Konuştular ?06 Mart 2018
Uyanık ve Tek Çanakkale Savaşları'nda ki Osmanlı Yahudileri İsimli Sergiye Katılacaklar06 Mart 2018
Efkan Erkan Hastanelik Oldu06 Mart 2018
Avukat Pehlivan Çanakkale'de Cumhuriyet ve Devrimlerin Bekçisiyiz 04 Mart 2018
Sertaç Ekmekçi Çanakkale İYİ Olacak Dedi04 Mart 2018
Cumhuriyeti Savunmak İçin İki Emektar Devrimcide Alanda idi03 Mart 2018
Çanakkaleli Mühendis Halil Ertuğrul "Kimse Atatürk'e ve Cumhuriyet'e Saldıramaz"03 Mart 2018
Atatürk'e ve Devrimlerine Sahip Çıkmak İçin Adnan Güler ve Oğlu da Alanda idi03 Mart 2018
Beyin Cerrahi Dr. Korkut Çerçioğlu Çanakkale'de03 Mart 2018
MÜSİAD Başkanı Yıldız, Her Platformu Değerlendiriyor03 Mart 2018
Avukat Sebahattin Güner Yine Kafelerde03 Mart 2018
Muzaffer Kutlu ve Efkan Erkan Yeni Projelere Başladı02 Mart 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Asansör Kapısının Çarptığı Hemşire Yaralandı02 Mart 2018
Çanakkale'nin En Renkli Doktoru Kentte Veda Etti01 Mart 2018
Çanakkale Memur Sen Yeni Atanan Başhekime Ziyaret01 Mart 2018
Kumarda Kaybeden Aşkta Kazanır28 Şubat 2018
Çanakkale'de Instagram'da çıplak fotoğrafa hapis cezası28 Şubat 2018
İki Eski Dost Uzun Bir Ayrılıktan Sonra Buluştu27 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi Ameliyathanesi, Ortak Kullanım Alanında Elektronik Sigara İçen Kim? 27 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi’ne Yeni Başhekim Atandı27 Şubat 2018
Avukat Sebahattin Güner Çay Borçlarımı Kısa Sürede Ödeyeceğim25 Şubat 2018
Turan Tümay ile MÜSİAD Başkanı Arasına Kara Kedi mi girdi?25 Şubat 2018
Üşümemiş Gibi Yapmak İçin Yoğun Çaba Harcayan Dörtlü25 Şubat 2018
Çanakkaleli İşadamı Gürsel Polat Dert Dinliyor25 Şubat 2018
Çanakkale Siyasetinin Yeni İkilisi24 Şubat 2018
Milli Eğitim Müdürü Lapseki Belediye Başkanı ile Uyum içinde Çalışıyoruz24 Şubat 2018
Dr. Hanefi Kaplan 112 Acil'in Vazgeçilmez Hekimlerinden 24 Şubat 2018
Çanakkaleli İşadamı Gürsel Polat, Lapseki Devlet Hastanesi'nin Yeni Başhekimini Kutladı 24 Şubat 2018
Başhekim Dr İlker Çömez'de Ambulans Teslim Törenine katıldı 23 Şubat 2018
Türkiye'nin En Genç Başhekimi Çanakkale 112'de 23 Şubat 2018
Rüçhan Özer Sağlık Alanına El Attı23 Şubat 2018
Diyanet Sen Başkanı Start Verdi23 Şubat 2018
Çanakkale'nin Emekçisi Işık MÜSİAD Başkanı’nı Öptü23 Şubat 2018
Avukat Sebahattin Güner sevgilisi ile Basıldı 23 Şubat 2018
Hüseyin Babacanoğlu Kendi Mahallesi’nde ki Açılışa Geç Kaldı23 Şubat 2018
Bülent Turan ı Sevenleri Havalimanı’nda Karşıladı23 Şubat 2018
Lapseki Kaymakamı ile Lapseki Belediye Başkanı Gece Çayında Buluştu 23 Şubat 2018
Çanakkale'de ki Grip Salgını Kutlu'yu da vurdu22 Şubat 2018
Erdinç Bezgen ve Yakup Pullukçu'yu Yoğun Mesai Yorgun Düşündü22 Şubat 2018
ÇOMÜ Tıp Fakültesi'nin Başarılı Hekimleri Çay Molasında22 Şubat 2018
Çanakkale'de FETÖ’ye Yurt Kirala Sonra AK Parti'li yim YERSEN 22 Şubat 2018
Öfkeye Yalana ve Yenilgiye Karşı Bir Bardak su İçin21 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'ne Başhekim SALI (!) Günü Atanabilir !21 Şubat 2018
Hemşire Güner Çerçioğlu Gün Sayıyor20 Şubat 2018
Erdener Can'ın Dostları Tam Kadro İdi19 Şubat 2018
Bu İkili Sicak Denizlere Yelken Açacak19 Şubat 2018
Erdener Can'ın Acılı Gününde CHP'lilerde Vardı19 Şubat 2018
Muzaffer Kutlu, Erdener Can'ın Yanındaydı19 Şubat 2018
Murat Tek ve Cesur Tokgöz Erdener Can'ı Yalnız Bırakmadı19 Şubat 2018
Erdinç Bezgen ve Ayhan Engin Cenazede Buluştu19 Şubat 2018
Çanakkale Baro Başkanı Av. Şarlan, Meslektaşının Acılı Gününde Yalnız Bırakmadı19 Şubat 2018
Çanakkale'nin İki Genç İşadamı Yeni Projeler İçin Biraraya Geldi19 Şubat 2018
Gökhan Bayram: Güç Birliği Çalışmaları Aralıksız Sürüyor19 Şubat 2018
Çanakkale Barosu Avukatlarından Erdener Can'ın Acı Günü18 Şubat 2018
Çanakkale'nin Tanınmış İşadamı Kemal Özkan Yazı Erken Getirdi18 Şubat 2018
Çanakkale'de 14 Plakalı Kamyon Paradigması18 Şubat 2018
AK Kadınlar Gözlerini Kepez’e Dikti17 Şubat 2018
Adnan Öncü Turizm Yatırımları Hızla İlerliyor 17 Şubat 2018
MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Yıldız Sınır Kapısını Zorladı 17 Şubat 2018
Yemekler Ünal Ömercioğlu'ndan17 Şubat 2018
Kepez'de Altınok Türe Yeni Atakta17 Şubat 2018
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Yıldız'dan Kilis'ten Çanakkale Belediyesi'ne Gönderme16 Şubat 2018
Avukat Erdener Can Dostları ile Buluştu16 Şubat 2018
Muzaffer Kutlu Yeni Trende Uyum Sağladı16 Şubat 2018
Yakup Pullukçu Yeraltı Zenginliklerine Sahip Çıktı15 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Dahiliye Servisi Buluştu14 Şubat 2018
Çanakkale Memur-Sen Başkanı Özen'den Emekçi Işık'a Teşekkür14 Şubat 2018
Diyanet-Sen Çanakkale Şube Başkanı "Üç" Dedi14 Şubat 2018
AK Parti İl Yöneticisi Gürsel Polat, Genç Ömer Candan'la Sohbette 14 Şubat 2018
Bizim İçin Tek Aşk ATATÜRK'tür14 Şubat 2018
Memur Sen Başkanı Evliya Çelebi Gibi 13 Şubat 2018
Çanakkale'nin Yakından Tanıdığı Makedonya Devlet Bakanı Kahil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti 13 Şubat 2018
Eren Türe Ticaret Çıtası Yükseltti13 Şubat 2018
CHP'li Muharrem Erkek'i Kutlayan AK Partili Kıraç'a, Partilisinden Tepki Geldi12 Şubat 2018
Avukat Kaan Tonka Haftanın Yorgunu10 Şubat 2018
Muhtarlara Çaylar Turan Tümay'dan09 Şubat 2018
Özgür Erkan ve Hikmet Özgen Bozcaada'da ki Paskalya Bayramına Hazır08 Şubat 2018
Biliyoruz Seni Fetösever Selahaddin.... 08 Şubat 2018
FETÖ'nün Evlerinde Yetiş Sonra FETÖ İle Mücadele Ediyormuş; YERSEN!08 Şubat 2018
Memur sen Başkanı Özen, Koltuk için değil Hizmet için Çalışıyorum 07 Şubat 2018
Efsane İşadamı Kemal Özkan Yürüyüşte07 Şubat 2018
Lapsekili Hasan Engin'e Yeni Rakip Küçük Evran06 Şubat 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Güvenlikçileri İş Başında06 Şubat 2018
Ali Osman Yıldız İşyerini Biga'ya Taşıyacak06 Şubat 2018
Emekçi Çayçı Ercan dan Avukat Güner'e Açık Çağrı 05 Şubat 2018
Başhekim Dr. İlker Çömez'in Yoğun Temposu Bitmiyor05 Şubat 2018
Kutlu ve Pullukçu ; Verilen Sözlerin Tutulmamasından Dertli05 Şubat 2018
Serhat Soydan ;Bütün Canlıları Eşit Derecede Seviyorum05 Şubat 2018
Holdingleşme Sürecine Giren Hasan Engin'in Keyfi Yerinde05 Şubat 2018
Lodos fırtınası Rüçhan Özer'i Endişelendirdi 03 Şubat 2018
Hacı Murat Saruhan Latin Amerika Yolcusu03 Şubat 2018
Lapseki’li Hasan Engin'in Holdingleşme Sürecinde 03 Şubat 2018
Çanakkale Sağlık Sen den Memur Sen e Destek03 Şubat 2018
Çanakkale'nin Turizm Sektörü Adayı da Kutlama Partisine Katıldı03 Şubat 2018
Erdinç Bezgen Yönetime Giren Ay İçin Parti Verdi03 Şubat 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Memur Sen Etkinliğinde 03 Şubat 2018
Çanakkale Siyasetinin Yeni İkilisi 03 Şubat 2018
Çanakkale Memur Sen Etkinliğinde Sunum Yapan Açıkgöz Gözdoldurdu03 Şubat 2018
Çanakkale İş Kur Müdürü de Memur Sen e Destek Verdi02 Şubat 2018
Çanakkale İl Sağlık Müdürü de Memur Sen'in Etkinliğine Katıldı 02 Şubat 2018
Sefahattin Çiloğlu Rejime Başladım Adaylık Çıtasını Yükseltecek 02 Şubat 2018
Mehmet Kutlu Siyasete Isınıyor02 Şubat 2018
Murat Yahya Sezgin İ Yoğun Tempo Acıktırdı02 Şubat 2018
Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Yorgunluk Attı02 Şubat 2018
Mehmet Özkurnaz Köylülerimle Birlikte Olduğum İçin Kent Merkezinde Değildim02 Şubat 2018
Cahit Yıldırım'ı Emeklilik Durduramadı02 Şubat 2018
Adnan Öncü Turizm Sektörüne Girecek 02 Şubat 2018
Avukat Tuğrul Kalkan Bebeğini Bırakıp Turan'ın Programına Katıldı02 Şubat 2018
Metin Aslan Bülent Turan ın Programında 02 Şubat 2018
Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Keman Eşliğinde Çiftçilerin Sorunlarını Düşündü02 Şubat 2018
Çay Servisi Eyüp Yılmaz Başkan'dan02 Şubat 2018
Babacanoğlu Keman Dinletisine Katıldı01 Şubat 2018
Rüçhan Özer İki Murat Arasında Ne Tuttu ?01 Şubat 2018
Mehmet Kutlu Şehitler Mevlitinde 01 Şubat 2018
Orman Emekçileri Bülent Turan ile Buluştu 01 Şubat 2018
Lapseki Belediyesi'nin Kadın Zabıtaları da Ağaç Dikimine Katıldı 01 Şubat 2018
Engin ve Yılmaz İkilisi Düşman Çatlattı 01 Şubat 2018
Abdurrahman Kuzu Eski Formunu Yakalamak Üzere01 Şubat 2018
Bülent Turan Ayağının Tozu İle Çanakkale'de Esnaf Ziyaretinde01 Şubat 2018
Lapseki’nin Gençleri Gece Nöbetinde01 Şubat 2018
İşadamı Rüçhan Özer'i Grip Vurdu 01 Şubat 2018
Uzman Dr. Levent Polis 29 Yıl Sonra Emekli Oldu31 Ocak 2018
Kutlu Kardeşler Arasında İşlerde Devir Teslim 31 Ocak 2018
Çanakkale Barosu'nun Genç Avukatı Atakan Güler Objektiflerden Kaçtı31 Ocak 2018
Lapseki’nin Ayrılmaz İkilisi31 Ocak 2018
Yoğun Tempo ve Stres Avukat Kaan Tonka'yı Hastanelik Etti31 Ocak 2018
Biga Siyasetini Yeni Dönem Sallayacak Üçlü30 Ocak 2018
Çanakkale'de Kayıp Olan Sevimli Köpek Bulundu30 Ocak 2018
Çanakkale SGK nin Emekçisi Kaza Yaptı. Çocuğu hastaneye kaldırıldı 29 Ocak 2018
CHP’de yasak aşk skandalı29 Ocak 2018
Lapseki'nin Yalnız Kovboyu Yeni Yatırımlar Peşinde29 Ocak 2018
Beyin Cerrahi Opt. Dr. Korkut Çerçioğlu'nun Hemşire Eşi, "Hasret Bitecek"29 Ocak 2018
Saruhan Ailesi'nin En Genç Üyesi de Ticarete Atıldı29 Ocak 2018
Lapseki'ye Yeni İşyeri Açılıyor29 Ocak 2018
Kutlu Ailesi Uzun Süre Sonra Birlikte29 Ocak 2018
Listelerde FETÖ Sicilli İsimler İstifa Edecek29 Ocak 2018
Avukat Dayanışması28 Ocak 2018
İşadamı Gürsel Polat'tan Çağ Kebabı Ziyafeti28 Ocak 2018
İbrahim Evran ve Gürşen Aktif Siyasette28 Ocak 2018
Memur sen Başkanı'nın Aracı Bozuldu28 Ocak 2018
Lapseki’nin Farklı Mekanı Engin Simit Sarayı 28 Ocak 2018
Esra Kurt'ta Mesai Kavramı Yok27 Ocak 2018
Çanakkale'nin İki Usta Siyasetçisi Buluştu 27 Ocak 2018
MÜSİAD Başkanı Yeni Yatırımlar Peşinde27 Ocak 2018
Çanlı Esnaflardan Bülent Turan'a Teşekkür 27 Ocak 2018
Bülent Turan Sade Yurttaş Gibi Kırmızı Işıkta Bekliyor26 Ocak 2018
Avukat Kaan Tonka'dan Kepez’e Vefa26 Ocak 2018
Lapsekili Hasan Engin Hayırlı Kısmet Peşinde 26 Ocak 2018
Bülent Turan Yeni İmajını Değiştirecek mi? 26 Ocak 2018
Alper Altınok'tan 9.Evlilik Yıldönümünde Süpriz Parti24 Ocak 2018
Halil Ertuğrul Kaçamak Yaparken Yakalandı24 Ocak 2018
Ayhan Başaran;"Hedefimiz Çanakkale'de Tarihi Seçim Zaferi "24 Ocak 2018
Dr. Okur İle Eğitimci Mehmet Çetin Ada Yolcusu mu ?24 Ocak 2018
Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcı Dr. Adak Koltuğu Doldurdu23 Ocak 2018
Bozcaada'da Hastalanan 2 Yaşında ki Çocuk Fırtınaya Rağmen Anakara ya ulaştı22 Ocak 2018
Çanakkale Barosunun Genç Avukatı Atakan Güler Duruşma Yorgunu 22 Ocak 2018
Çanakkale'de ki Son Siyasi Gelişmeleri İki Arkadaş Değerlendirdi 22 Ocak 2018
Manken Tuğba Özay Çanakkale'de Mahsur Kaldı 22 Ocak 2018
Deneyimli İsim Gürsel Polat Listede 22 Ocak 2018
AK Parti İl Başkanı Kongrede Delegenin Yüzde 50 Oyunu Aldı21 Ocak 2018
Hacı Murat Saruhan Aktif Politikayı Bıraktı21 Ocak 2018
Avukat Kaan Tonka Tebrikleri Kabul Ediyor21 Ocak 2018
Murat Yahya Sezgin'e ilk kutlama Erdinç Bezgen'den21 Ocak 2018
Halil Ertuğrul Sevgilisi ile Yakalandı 21 Ocak 2018
FIS FIS Kod Adlı Kripto FETÖCÜ Yine Sahnede 21 Ocak 2018
Çanakkale AK Parti'de FETÖ Mücadelesini Kesintisiz Sürdüren İki İsim21 Ocak 2018
Çanakkale AK Parti'de İkinci Liste mi Çıkıyor ?20 Ocak 2018
Erdinç Bezgen'den Yeşim Karadağ'a Tam Destek 20 Ocak 2018
Lapseki Muhtarlar Derneği Başkanı Çanakkale'de 19 Ocak 2018
Erdinç Bezgen Özkurnaz'ın Siyasi Geleceği Parlak 19 Ocak 2018
Alper Altınok'un Karne Heyecanı !19 Ocak 2018
Çanakkale'de Memur-Sen Başkanı'ndan Çanakkale'de Sahte Doktor Uyarısı19 Ocak 2018
Erdinç Bezgen "Kaan Tonka'nın Siyasi Duruşu Taktire Değer "18 Ocak 2018
Misafirlerine Çaylar Muzaffer Kutlu'dan18 Ocak 2018
İbrahim Evran Uzun Süre Sonra Yeniden Sahada18 Ocak 2018
Çanakkale Valiliği’nde ki Üç Müdürün Tayini mi Çıktı? 18 Ocak 2018
Kutlu Çifti Yeni Yılda Yeni Yatırımlar Peşinde18 Ocak 2018
Ali Osman Yıldız'dan Herkes Spor Yapmalı Çağrısı 18 Ocak 2018
Muzaffer Kutlu'dan Kızına Gecikmiş Yılbaşı Hediyesi14 Ocak 2018
Mehmet Özkurnaz Sessizliğini Koruyor14 Ocak 2018

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Ekonomi | Ekonomi | Foto Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660