güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

Fethullah Gülen marka prezervatifler şimdi ne olacak?
11 Ağustos 2016
Fethullah Gülen marka prezervatifler şimdi ne olacak?
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye 17 yıldır ABD’de yaşayan Fethullah Gülen’in iade edilmesi düğmeye bastı. Ancak bugün terör örgütü lideri ilan edilen ‘Fethullah Gülen’ adının, prezervatiften biraya, nükleer reaktörden cinsel oyuncaklara kadar birçok ürün için cemaatin şirketleri tarafından patenti alınmıştı. Türk Patent Enstitüsü (TPE), darbe girişiminin ardından Gülen’in adına tescil edilen markaların iptal edileceğini açıkladı. 2008 yılında, Fethullah Gülen adıyla prezervatiften doğum kontrol hapına, biradan nükleer reaktöre kadar pek çok ürün için marka tescili alındığını haber yapan Son Nokta dergisi, mahkeme kararıyla ‘onur kırıcı’ bulunarak tek sayısı bile kalmaksızın piyasadan toplatılmıştı.

TPE, GÜLEN ADINA ALINAN MARKALARI İPTAL EDECEK
Türk Patent Enstitüsü (TPE) yetkilileri, 15 Temmuz darbesi girişiminin sorumlusu olarak görülen ve ABD’den iadesi talep edilen Fethullah Gülen’in adıyla yapılan marka tescillerinin iptal edileceğini açıkladı. Hürriyet.com.tr’nin haberine göre, TPE’den üst düzey bir yetkili, Savcılığın da Gülen adıyla tescil edilen markalar hakkında kendilerinden bilgi istediğini belirterek şunları söyledi:  

‘SAVCILIK DA BİZE BUNU SORDU, İPTALİ İSTEYEBİLİRİZ’
“Bu konu ile ilgili, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da 6 ay kadar önce bize yazı gönderdi. Anılan yazıda, bu markaların kimler adına tescil edildiği, kimin başvurduğu yönündeydi. Anılan markaların iptali için kurum olarak biz de, savcılık da talepte bulunabilir. Kurum olarak, doğrudan bizim iptal yetkimiz yok. Ancak mahkemeye başvurarak bu iptali isteyebiliriz. Aynı şekilde, savcılık da aynı yolu izleyebilir.” 

MARKA VE PATENTLERİN BİR KISMI KAMUYA GEÇECEK
Aynı yetkili, sözünü ettiği iptal işleminin ne zaman gerçekleşebileceği yönündeki soruyu ise “Her an iptal işlemi olabilir” şeklinde yanıtlarken, Fethullah Gülen markası yanı sıra, Paralel Devlet Yapılanması kapsamında yürütülen soruşturmalarda kayyum atanan veya el konulan tüm şirket ve kurumlar için de yoğun bir çalışmanın devam ettiği belirtildi. Söz konusu şirket ve kurumlara ait, marka, patentleri için öncelikle tedbir kararları alındı. Daha sonra bu marka ve patentlerin bir kısmının iptali bir kısmının da kamuya geçmesi sağlanacak.

GÜLEN MARKA PREZERVATİF HABERİ O DERGİYİ TOPLATMIŞTI
Darbe girişimin ardından iptal edilmesi gündeme gelen Gülen adına tescilli birbirinden ilginç ürünlerle ilgili markaların haberini yapan Antalya merkezli Son Nokta Dergisi Savcılık kararıyla tek bir nüshası kalmaksızın toplatılmıştı. 

FİLMLERDE GÖRÜLECEK TÜRDEN CEMAAT OPERASYONU
‘Fethullah Gülen marka prezervatif’ kapağıyla yayınlanan derginin yayını, mahkeme kararıyla ‘onur kırıcı’ bulunurken, sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni gazeteci İdris Özyol, dergisinin, ancak filmlerde görülecek türden bir operasyonla 3 saat içinde tek bir sayısının bile ellerinde kalmadan toplatıldığını dile getirmişti.

‘MATBAAYA GELENLERİN İÇİNDE POLİS VAR, YENİLDİK DEDİM’
2008’de yaşanan dergi toplatma girişiminin ardından kendisiyle bir röportaj yaptığımız gazeteci İdris Özyol, “Yani matbaaya gelen kişilerin içinde Polis var, Avukat var bilmem ne var. İş zaten hukuki sürece doğru gidiyor. Zaten bir basın açıklaması yaptım sonrasında, elinize geçti mi bilmiyorum; orada ‘yenildik’ dedim… Keşke daha güçlü olsam. Keşke göze alabilsem, diyor insan böyle durumlarda. Fakat elim kolum bağlı. Elin kolun bağlıyken, çaresizliğin verdiği bir psikolojiyle baş başa kalınca koyuyor insana böyle şeyler. Ağlamak istiyorsun. Kendini bir taraftan dik tutmaya çalışıyorsun ama bir yandan da ezilmişsin, yapacak bir şeyin yok” ifadelerini kullanmıştı:(http://odatv.com/gulen-marka-prezervatif-haberi-de-dergi-toplatmisti-3003111200.html

İDRİS ÖZYOL: ‘DÜN SUSANLAR BUGÜN GEVEZE’
15 Temmuz’daki darbe girişimin hemen ardından geçmişte yaşanan cemaatin dergi toplatma girişimine ilişkin yaşadıklarını ve gündemi değerlendiren Özyol, Antalya Körfez Gazetesi’nde yazdığı yazıda özetle şunları söyledi: 

“Söz konusu çığlığımızı bir avuç gazeteci dışında kimse duymadı o günlerde. Cumhuriyet gazetesinde yayınlandı, Yusuf Yavuz haber ve röportajla destek verdi, Yeni Harman gazetesi de toplatılan dergimizin kapağına benzer bir kapakla çıktı. Çağdaş Gazeteciler Derneği Antalya Şubesi baskıyı kınayan sert bir açıklama yaptı. Antalya Gazeteciler Cemiyeti ise sustu. Şu an ‘Paralel’ diye oraya buraya saldıran, ihbar üzerine ihbar yağdıran bir gazeteci o günlerde AGC’nin genel sekreteriydi. Ağzını bile açmadı. Bırakın ağızlarını açmayı, Cemaat’in AKP destekli Türkçe Olimpiyatları’nı şeref tribününden izlemek için birbirleriyle yarışıyorlardı. Çünkü o günlerde moda olan, revaçta olan, kelek kesen Fethullah Gülen Cemaati’ydi. Tarayın o günlerin gazetelerini, haberlerini hepsini görürsünüz.”
 
İŞTE GÜLEN CEMAATİNİN TOPLATTIĞI DERGİDEKİ O HABER...
“Türk Patent Enstitüsü, Antalyalı bir girişimcinin Fethullah Gülen ismiyle bira, rakı, şarap, prezervatif ve cinsel oyuncaklar üretme hakkını onayladı. Marka daha sonra da Çağlayan A.Ş. isimli bir başka şirket tarafından tescil ettirildi. Her iki şirketin de İzmir'deki adresi ortak. 2002 yılında yapılan ikinci başvuruyu 12898 no ile onaylayan TPE'nin bu kararıyla Fethullah Gülen isimli nükleer reaktör bile üretilebilir. 

DOĞUM KONTROL HAPINDAN PREZERVATİFE ‘GÜLEN’ MARKASI
Antalya kökenli bir girişimci Fethullah Gülen marka prezervatif ve bira üretmek için patent aldı. Türk Patent Enstitüsü'ne başvuran girişimci, Fethullah Gülen marka ürünlerin üretimini tescil ettirdi. 24 Mayıs 2002 tarihinde tescil edilen markanın kullanımı 10 yıl süreyle Nil Basım Yayın AŞ'ye ait. 42 farklı emtia sınıfı için alınan patentte birbirinden ilginç ürünler yer alıyor. Bunlardan en ilginci 10 numaralı sınıf. 10 numaralı sınıfta Fethullah Gülen isimli ürün üretme hakkını elinde tutan Nil AŞ, buna göre masaj aletleri, cinsel amaçlı aletler ve malzemeler, biberonlar, kulak tıkaçları, idrarını tutamayanlar için çarşaf üretebilecek. Bu grupta doğum kontrol aletleri ve prezervatif de yer alıyor. 05 numaralı sınıftan alınan marka tescili de doğum kontrol hapından gebelik testi ürünlerine, hayvan spermlerinden hijyenik külotlara, zayıflama çaylarından deodoranta kadar onlarca üründe Fethullah Gülen ismini kullanma hakkını veriyor. Buna göre Nil AŞ, Fethullah Gülen adıyla deodorant üretebilir ve aynı isimle ürettiği doğum kontrol haplarını piyasaya sürebilir. 

JAPON İÇKİSİ BİLE VAR
Fethullah Gülen adıyla üretilebilecek bir başka ürün grubu da oyunlar. Bu grupta tavladan dominoya, okeyden kızmabiradere, damadan yılbaşı süslerine kadar onlarca ürün yer alıyor. 32 numaralı ürün grubunu da kapsayan marka tescil belgesi Nil AŞ'ye bira, bira yapımında kullanılan preparatlar, bira mayaları gibi ürünleri piyasaya sürme olanağı sağlıyor. Firma, Fethullah Gülen ismiyle gazoz, kola, sahlep, domates suyu, şurup, soda, tonik gibi içecekler de üretebilir. İçecekler bununla da sınırlı değil. 33. sınıfta şarap, likör, alkollü içeceklerin hazırlanması için alkollü bileşimler, süt karışımlı alkollü içecekler, konyak, viski, rakı, kokteyller ve aperatifler bulunuyor. Hatta firma bu isimle Japon içkisi "sake" bile üretebilir. Dünyanın birçok ülkesinde örgütlenen Fethullah Gülen cemaatinin bu özelliklerini bilenler, sake üretim hakkının Japonya'daki çalışmalar için önemli bir araç olacağı şeklinde espri yapıyorlar. 

kaynak SOL GAZETEİ
Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
FETÖ’cülerin Korkulu rüyası Atatürkçü akademisyen Gezer Eğitim iş kongresinde27 Mayıs 2017
Eğitim İş Başkan Adayı Bozdemir Seçim Yorgunu27 Mayıs 2017
Genç Öğretmen Dilek Durmaz ın Seçim Heyecanı 27 Mayıs 2017
Çanakkale Eğitim İş Sendikası Kongresinde Eski Dostlar Buluştu27 Mayıs 2017
Sosyolog Cumhur Aslan'ın Ehliyet Paradigması27 Mayıs 2017
İzmir İl Müdürlüğüne atanan Nüammer Uslu, görevini Ali Osman Tatlısu'dan devraldı.27 Mayıs 2017
Uz Kardeşler Yeni Yatırımlar Peşinde27 Mayıs 2017
Üzülme Müsteşarlık Olmadı Diye ; İl Müdürlüğü İle İdare Et26 Mayıs 2017
Çanakkale'de MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE 26 Mayıs 2017
Çanakkale Barosunun Genç Avukatı Bihter Bilir Mesleğe Yeniden Döndü24 Mayıs 2017
Dr. Korkut Çerçioğlu Sağlığını Soranlara Açıklama yaptı 23 Mayıs 2017
Çanakkale Kordonunda Yıllanmış Bürokratlar Buluştu23 Mayıs 2017
Hasan Özavcı Çanakkale'de Siyaset Çıtasını Yükseltme İddiasında21 Mayıs 2017
Hasan Çoban ın Hayvan Sevgisi Göz dolduruyor21 Mayıs 2017
Çanakkale İş Kur Müdürü Yaz Sezonunu Açtı20 Mayıs 2017
Çanakkale'nin Emekçi Garsonu Ercan Yoğun Tempoda20 Mayıs 2017
CHP Çanakkale de Büyükşehir Belediye Başkan Adayları 19 Mayıs 2017
Tahsin Gödek Şıklığı ile Göz dolduruyor 18 Mayıs 2017
Muzaffer Kutlu ve Kaşdemir Eski Günleri Konuştu17 Mayıs 2017
Dr Ferhan Okur Soğuk Hava Beni Gençleştiriyor17 Mayıs 2017
Çanakkale'de Danaburnu Salgını17 Mayıs 2017
Can Aksoy Vali Sivas'ta Fırtına Gibi Başladı 17 Mayıs 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Doktoru Adak ; Beni Türk Hekimlerine Emanet Edin Sözüne En Güzel Örneklerinden16 Mayıs 2017
Ahmet Çiçek Zülküf Memiş İ Tebrik Etti16 Mayıs 2017
İsmail Kaşdemir in annesi Rahatsızlandı15 Mayıs 2017
İşadamı Murat Saruhan Hacca Gitmeden Bozcaada’yı Ziyaret etti 13 Mayıs 2017
Akademisyen Yorgun Düştü13 Mayıs 2017
Başkan Özay dan FETÖcülere Yanıt "2014 Yılında Beni Öptünüz Daha Neremi Öpeceksiniz"13 Mayıs 2017
Yurtsever Kemal Özkan ATATÜRK Düşmanlarına DUR Dedi13 Mayıs 2017
Çanakkale'de Tutuklanan Emniyet İmamlarından Birisi Doktor Çıktı13 Mayıs 2017
Çanakkaleli İki Hukukçu Dost Ankara'da Yan Yana13 Mayıs 2017
Çanakkale'nin Marjinal İmamı; ZÜLFİKAR İle Halk Bahçesi'nde12 Mayıs 2017
Zülküf Memiş Uzun Bir Aradan sonra kordonda12 Mayıs 2017
Adnan Öncü Damat Traşı Oluyor12 Mayıs 2017
Dr. Nazır Çoban eşi ile Hemşireler Gününü Kutladı12 Mayıs 2017
Dr. Nazır Çoban Yaz Kreasyonuna Geçti 12 Mayıs 2017
SGK'nın ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'nün Gülen Yüzleri12 Mayıs 2017
Avukat Güler; Atatürk'e Hakaret Edenlere Karşı Meydanda İdi12 Mayıs 2017
FETHULLAHÇILAR ‘KAVURMACI’ İÇİN ATATÜRK’E SALDIRIYOR!09 Mayıs 2017
Can Vali’ye Buruk Veda09 Mayıs 2017
Ali Osman Yıldız ve İsmail Kaya Nereye Bakıyor?08 Mayıs 2017
Melis Pastanesi Doktor Kontrolünde 07 Mayıs 2017
Kendisi FETÖ'nün Avukatı; Karısı Abla; Kardeşi KİT'te Çalışıyor; FETÖ ile Mücadeleye Devam YERSEN!07 Mayıs 2017
Ahmet Çiçek ve İsmail Kaya Düğünde Buluştu 06 Mayıs 2017
Akademisyen ve Siyasetçi Gemi Turunda Buluştu05 Mayıs 2017
GESTAŞ Genel Müdürü konuklarıyla İlgilendi05 Mayıs 2017
Gazeteci Yazar Nihat Genç Çanakkale'de 04 Mayıs 2017
Yoğun Tempo Altınok'u Unutkan Yaptı03 Mayıs 2017
MÜSİAD Başkanı Uluslararası Yatırımlar Peşinde02 Mayıs 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Emekçisi Bülent Köreği 1 Mayıs'ta En Öndeydi01 Mayıs 2017
MÜSİAD 1 MAYIS'ı Kutladı01 Mayıs 2017
Çanakkale MASKELİ BEŞLER'i Konuşuyor01 Mayıs 2017
Muhafazakar (!) Yasak Aşk Öyküsü....30 Nisan 2017
Kırmızı Hüseyin'den İsmail Özay'a Pastayı Yeyin Kadromuzu Asla30 Nisan 2017
Gelecek hafta AKP'de FETÖ operasyonu başlıyor30 Nisan 2017
Kutlu Çifti 23. Yılını Kutluyor29 Nisan 2017
FETÖ'cünün Avukatı AKP'li; FETÖ İle Mücadeleye Devam; YERSEN 29 Nisan 2017
Alper Altınok Referandum Sonrasında İşine Yoğunlaştı 28 Nisan 2017
Dümrek Köyü Muhtarınden Ahmet Çiçek e Ziyaret 28 Nisan 2017
Ali Osman Yıldız'ın İki Arabası da Kaza Yaptı28 Nisan 2017
Ali Osman Yıldız Sosyal Etkinliklere Katılmıyor27 Nisan 2017
Muzaffer Kutlu Yaza Hazır27 Nisan 2017
Ölümden Dönen Kadir Kenara Özgen den Geçmiş olsun Ziyareti27 Nisan 2017
Özlem hanım Melis Pastanesini Teftiş Geldi27 Nisan 2017
Çanakkale'de KRİPTO FETÖCÜLERİN Operasyon Korkusu26 Nisan 2017
Çanakkale'de Anzak Yoğunluğu24 Nisan 2017
Barışın Kentinde Barışın İmamı Futbola Merak Sardı23 Nisan 2017
KOSOVALI 15’LİLER ÇANAKKALE’YE Geliyor23 Nisan 2017
Sami Yavaş ile Adem Yılmaz Seçim Toto Oynadı22 Nisan 2017
İlaçcı Recep Ragıp Barış; Bilimsel Yöntemlere Yöneldi21 Nisan 2017
Çanakkale'nin Son Yahudi Fırıncısı Sebatay'dan Av Şarlan'a Ziyaret 20 Nisan 2017
Dr. Hakan Çetin Melis Pastanesine Hayırlı olsun Ziyareti19 Nisan 2017
DEMOKRAT Gazetesi Kosova Radyo'suna Referandum Sonuçlarını Değerlendirdi 17 Nisan 2017
Çanakkale ADD Yönetiminde Artık Kadınlar Var15 Nisan 2017
Avukat Erdener Can; Prof. Karaayvaz'a Selam Vermeden Geçmem Dedi14 Nisan 2017
ÇOMÜ'nün Vatansever Hocaları Açılışta Buluştu14 Nisan 2017
Erdener Can'dan DEMOKRAT Gazetesi'ne Ziyaret13 Nisan 2017
Avukattan Eğitimciye "KANSIZ" Suçlaması12 Nisan 2017
Çanakkale Belediyesi'nde FETÖ'nün ABLA'sı Var mı?12 Nisan 2017
Çanakkale'nin Musaköy Muhtarı Hastaneye Kaldırıldı11 Nisan 2017
Çanakkaleli Diş Hekimi Turgut Güzel Kalp Krizi Geçirdi10 Nisan 2017
Marjinal Müftü İbrahim Öcüt Çanakkale'de10 Nisan 2017
Hasan Engin Muzaffer Kutlu dan seçim taktiği alıyor08 Nisan 2017
Çanakkale'nin Emergency Hekimi Dr. Levent Polis08 Nisan 2017
Flaş İddia ! FETÖ’nün Yeni Hain Planı: 14 Nisan’da Ne Olacak?07 Nisan 2017
Çanakkale Barosunun İki Başarılı Avukatı Yine Yan Yana06 Nisan 2017
Bülent Turan Yoğunluktan Çay İçmeye Zaman Bulamıyor06 Nisan 2017
Tıp Fakültelerinin FETÖ İMAMI Yakalandı06 Nisan 2017
İşadamı Muzaffer Kutlu, yoğun iş temposuna mola verdi03 Nisan 2017
Dr. Kenan Eliuz ; "Benim Sadık Yarim Karatopraktır"28 Mart 2017
Dr. Nazır Çoban HACI Olma Yolunda28 Mart 2017
Dr. Nazır Çoban'ın Çevreci Yanı Ortaya Çıktı26 Mart 2017
Çanakkale CHP nin Genç Kuşak Siyasetçileri Alan Çalışmasında20 Mart 2017
Çanakkale CHP nin Efsane İsmi Kordonda20 Mart 2017
FIS FIS Kod Adlı FETÖCÜ Çanakkale Sokaklarında13 Mart 2017
Çanakkale nin İki Uzman Hekimi Kordonda04 Mart 2017
Dr. İsmail Temiz Hac İçin Sakal Bırakmaya Başladı15 Şubat 2017
Çanakkale'de Hangi Sağlıkçıya Sevgililer Günü Hediyesi Zülfikar Yollandı14 Şubat 2017
Atay Çifti Yeni Doğan Bebeklerinin Mutluluğunu Yaşıyor24 Ocak 2017
Çanakkale'de ki Yoğun Kar Yağışı Ahmet Çiçek i Vurdu10 Ocak 2017
Çanakkale'de ki Barbaros Evlerine Heykel Yapacak Heykeltraş Nerede ?30 Aralık 2016
Serdar Soydan Hastanede29 Aralık 2016
Çanakkale TRSM'nin Melekleri Yan Yana28 Aralık 2016
Çanakkale TRSM Hastalarından Müzik Ziyafeti28 Aralık 2016
Dr. İsmail Temiz Anjiyo Oldu28 Aralık 2016
Grip Salgını Dr. Hakan Çetin'i de Yatırdı27 Aralık 2016
Çanakkaleli ENZACIlar İstanbul'da Eğitim Toplantısında 23 Aralık 2016
Çanakkale Halk Sağlık Müdürü Hastanelik Oldu 23 Aralık 2016
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu'dan Pişi Hayrı 21 Aralık 2016
Dr. Levent Polis Görevinin Başında19 Aralık 2016
ÇOMÜ'den Atılan CEMAATÇİ Hekimler Nereye Girmeye Çalışıyor ?19 Aralık 2016
Çanakkale'de Hangi İl Müdürün YAKİNİ (!) Kantin İhalesi Peşinde17 Aralık 2016
Dr Kenan Eliuz Kandil Etkinliğinde 11 Aralık 2016
Dr. Nazır Çoban; Tatil Günü Bile Hastanede11 Aralık 2016
Çanakkale'de Hangi Üst Düzey CHP(!) li Yasaklı FETÖ Sitelerinin Haberlerini Paylaşıyor08 Aralık 2016
TEK KUTUPLU DÜNYA YIKILDI07 Aralık 2016
Ahmet Çicek ve İsmail Sessiz; Hem Komşu Hemde Renkdaş05 Aralık 2016
Ali Osman Yıldız ;Dostları İle Yemekte Buluştu05 Aralık 2016
İşadamı Murat Saruhan Objektiflerden Kaçamadı27 Kasım 2016
Çanakkale eski Valisi Bitlis Belediyesi’ne Kayyum Atandı27 Kasım 2016
Ağabeyi Başkan; Kendisi İhale Peşinde-HAMİLİ KART YAKİNİMDİR Haberi26 Kasım 2016
Adnan Öncü Nereye Koşuyor ?26 Kasım 2016
Yıldızlar İnşaat'ın sahibi Ali Osman Yıldız; Biga'da Kitlesel Yemek Verdi23 Kasım 2016
Erdener Can'ın Acı Günü18 Kasım 2016
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Yıldız Diyete Başladı18 Kasım 2016
Soğuk Çanakkale Gecelerinde Gündem , Gökçeada 16 Kasım 2016
Çanakkale 112 Acil Sorumlu Dr.Kılınç; Devlet Hastanesi'nde 10 Kasım 2016
Adnan Öncü Formunu Koruyor 08 Kasım 2016
Fırtına Bozcaadalı Kosta Salto'yu Mahsur Bıraktı08 Kasım 2016
Dr Kenan Eliuz, Restore Edilmiş Teknesiyle Vira Bismillah dedi 05 Kasım 2016
ÇOMÜ’lü Akademisyen Ömer Faruk Öztürk ün Oğlu Gıda Zehirlenmesinden Hastaneye kaldırıldı31 Ekim 2016
GESTAŞ Genel Müdürü Halkın Arasında08 Ekim 2016
Ahmet Çicek ve Ali Osman Yıldız İş Dünyasında ki Gelişmeleri Değerlendirdi08 Ekim 2016
MÜSİAD Başkanı Yıldız ın Hayvan Sevgisi03 Ağustos 2016
Ersin Aycibin Hem Ziyaret Hem Ticaret Yaptı21 Mart 2016
Sosyolog Doç.Dr. Cumhur Aslan'dan Bindirilmiş Kıta Yorumu18 Mart 2016
Çanakkale'de Kapatılacak Olan F Tipi Dernekler Hangileri ? 11 Mart 2016
Hikmet Yurteri KESİN İHRAÇ YOLUNDA...10 Mart 2016
Çanakkale'de Dr. Kenan Eliuz'un eşinin olduğu araç kaza yaptı 1 Ölü25 Aralık 2015
İlçesinde Kaybeden Ülgür Gökhan; CHP Ayvacık Delegasyonundan Oy İstiyor18 Aralık 2015
AKP'li Siyasetçi (!), CHP'li (!) Mütaahit ve Bir Doktor 07 Aralık 2015
Çanakkale'ye HAARP Saldırısı mı Yapıldı30 Kasım 2015
CHP'li Gençler Çalışmalarını Hızlandırdı14 Ekim 2014
Özlem ve Hasan Açanal Çifti Leyleği Havada Gördü26 Haziran 2014
Hangi CHP'li Belediye Başkanları Ömer Faruk Mutan'ı Milletvekili Adaylığını Destekliyor 24 Haziran 2014
Genç Hukukçu Atakan Güler İddialı Konuştu09 Haziran 2014
Güler Yüzlü Güvenlikçi; Egemen Aslan20 Mayıs 2014
Şekerpınar Kermesi Açıldı19 Mayıs 2014
CHP Kulisleri Kordona Taşındı15 Mayıs 2014
Hukukçular Eylem Sonrasında Türk Kahvesi Örgütlediler14 Mayıs 2014
CHP Belediye Meclis Üyesi Rebiye Ünüvar Disipline Yollanacak Mı?12 Mayıs 2014
Çanakkale Barosu'nun Aralarından Su Sızmayan Avukatları11 Mayıs 2014
Çanakkale'nin İki Efendi İsmi Yan Yana02 Mayıs 2014
CHP'li Avukat Hilmi Baydar'a Destek28 Nisan 2014
DEMOKRAT Gazetesi'ne Ziyaret24 Nisan 2014
Çanakkale Tabip Odasında Devir Teslim Heyecanı24 Nisan 2014
Çanakkale Barosu'nun Bey Efendi Avukatları22 Nisan 2014
Dr. Zeynep Günayı'nın Bitmeyen Temposu21 Nisan 2014
Dr. Zeynep Günayı ve Doç Dr. Coşkun Bakar Seçim Sonuçlarını Beklerken 20 Nisan 2014
Çanakkale Tabip Odasının Melekleri20 Nisan 2014
Halkçı Hekimler Döner Ekmekle Karnını Doyurdu20 Nisan 2014
Ciddi ve Güleryüzlü Hekim Güleda Erensoy20 Nisan 2014
Hekimlerin Aşkı ; Kesintisiz Devrim Gibi Kesintisiz Aşk19 Nisan 2014
Çanakkale Tabip Odası'nın Gülen Yüzü: Dr Hülya Görgün19 Nisan 2014
İl Genel Meclisi'nin Ağır Topu Avukat Hilmi Baydar09 Nisan 2014
CHP'de Sarıgülcü İl başkanları Görevden Alınıyor07 Nisan 2014
Çanakkale Barosu Avukatları Etkinlikleri Kaçırmıyor03 Nisan 2014
CEMAAT Çanakkale'de Destekleyeceği Adayı Açıkladı?27 Mart 2014
Genç Meclis Üyesi Adayı Berkay Güzel Siyasette Çıtayı Yükseltiyor28 Şubat 2014
CHP'nin Genç İsmi Berkay Güzel Siyasete Isınıyor24 Şubat 2014
CHP'nin Bey Efendi İsmi Kemal Özkan24 Şubat 2014
CHP Liste Tartışmalarına Son Noktayı Koyuyoruz 21 Şubat 2014
Avukat Tülay Ömercioğlu AKP'den Belediye Meclis Üyesi Adayı18 Şubat 2014
Ali Sarıbaş-Ülgür Gökhan İttifakı Çöktü Mü?18 Şubat 2014
CHP Çanakkale Belediye Meclis Üyeleri17 Şubat 2014
Israrla İZLENİYORUZ ! 15 Şubat 2014
Celal Karakaş'tan Otel Açıklaması14 Şubat 2014
Çıtak'lar Kızıyla Bahar Gezmesinde12 Şubat 2014
MHP'li Meclis Üyesi MHP'den İhraç Edildi11 Şubat 2014
AKP GESTAŞ Yönetimini Görevden Alacak mı?09 Şubat 2014
Dr.Hasan Meral ve Melekleri Yoğun İş Temposunda08 Şubat 2014
Başkan Adayı Akgün'e Manevi Destek07 Şubat 2014
AKP Çanakkale'de 3. Parti Olacak06 Şubat 2014
AKP'li Mehmet Daniş'in Özel Hastane Ziyareti Sosyal Medyayı Salladı 04 Şubat 2014
GESTAŞ Niye Hacklendi?02 Şubat 2014
CHP'li Ahmet Küçük, DEMOKRAT Gazetesi'ni Ziyaret Etti28 Ocak 2014
Hüseyin Babacanoğlu"İl Genel Meclisi'nde Oyumuzu Artıracağız"28 Ocak 2014
Levent Burak Ünal, MHP'de ki Toplantıya Katıldı28 Ocak 2014
AKP oylarının yarısı 3. sıradaki Al Parti’ye giderse şaşırmayın! 28 Ocak 2014
AKP Çanakkale'de 3. Parti Olacak25 Ocak 2014
Çanakkale Belediye Başkanlığı Seçiminde Sürpriz Parti MHP24 Ocak 2014
Rıdvan Uz: Yerel Seçimlerde Aday Değilim22 Ocak 2014
Çanakkale'de CEMAAT'ten AKP'ye "RAHATSIZIZ" Ziyareti20 Ocak 2014
Çanakkale Diş Hastanesi'ne Yoğun İlgi20 Ocak 2014
Avukat Adnan Güler Yine Alanlardaydı 18 Ocak 2014
Yolsuzluk Mitinginin Emekçisi Güngör Güler...18 Ocak 2014
MHP'liler Açılısta Bir Araya Geldi17 Ocak 2014
AKP'li Nurkan Şanda İstifa Etti17 Ocak 2014
Başkan Efkan'ı Yoğun Seçim Temposu Hastanelik Etti16 Ocak 2014
Basını susturmak, sindirmek, korkutmak gibi hiç sökmeyen taktikler…15 Ocak 2014
AKP'li Hüseyin Babacanoğlu CEMAAT'e Vurdu10 Ocak 2014
ZERRAP HAYIRSEVER04 Ocak 2014
Ülgür Gökhan’a (mevcut belediye başkanı) açık teşekkür03 Ocak 2014
CHP'li Kemal Özkan'dan Yeni Yıl Mesajı31 Aralık 2013
"Çanakkale'de ki Kemalistleri-CHP'lileri MHP'ye Oy Vermeye Çağırıyorum" 28 Aralık 2013
CHP’de sular durulmadı27 Aralık 2013
Ama büyük şok!“Ülgür Gökhan’ı tek geçmeli mi, geçmemeli mi?”24 Aralık 2013
Ülgür Gökhan Atandı, Sosyal Medya'da CHP Genel Merkezine Yüklenildi23 Aralık 2013
CHP'de Özay ve Gökhan Son Düzlüğe Baş Başa Girdi19 Aralık 2013
CHP'li Ali Sarıbaş'a Önseçim de Çifte Standart Tepkisi !16 Aralık 2013
MHP'li Levent Burak Ünal Uzunca Aradan Sonra Siyaset Sahnesinde15 Aralık 2013
İki Eski Dost Özlem Giderdi15 Aralık 2013
CHP Örgütüyle Sorunlu İsim; Ülgür Gökhan02 Aralık 2013
Avukat Ali Furkan Oğuz'da Duran Adam Eylemine Destek Verdi30 Kasım 2013
CHP'liler Seçime Hazırlanıyor30 Kasım 2013
CHP-AKP Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birlikte Tavır Aldı25 Kasım 2013
MHP'den Demokrat Gazetesi'ne Ziyaret 13 Kasım 2013
Çanakkale'de SARIGÜLCÜLER Ülgür Gökhan'ı Destekliyor08 Kasım 2013
İZLENİYORUZ !05 Kasım 2013
İktidarların Bülbülleri Öter, Rant Rant Diye02 Kasım 2013
Örgüt provokasyona gelmedi31 Ekim 2013
CHP'li Ülgür Gökhan Partisinin Toplantısından Kaçtı.27 Ekim 2013
David Rockefeller itiraf etmiş08 Ekim 2013
AKP'lilerin Ülgür Gökhan Sevgisi Nereden Geliyor?06 Ekim 2013
Ülgür Gökhan ve Ali Sarıbaş'a Kötü Haber05 Ekim 2013
MHP'den Demokrat Gazetesi'ne Ziyaret 03 Ekim 2013
Emekli Savcı Yılmaz Biçer Vefat Etti 02 Ekim 2013
MHP'de İlginç Buluşma02 Ekim 2013
MHP'nin Kurmayları ANDIMIZ'ın Kaldırılmasına Tepki İçin Eylemdeydi01 Ekim 2013
Muharrek Erkek Rahatladı26 Eylül 2013
İki Kuşak CHP'li Yan Yana22 Eylül 2013
Avukat Adnan Güler Aktif Siyasete Yeniden Merhaba Dedi21 Eylül 2013
Çanakkale Siyaseti Hız Kesmiyor19 Eylül 2013
Muharrem Erkek Gene Başkan Vekili.. !17 Eylül 2013
CHP Çanakkale eski Milletvekili Ahmet Küçük DEMOKRAT Gazetesi'ni Ziyaret Etti 16 Eylül 2013
Yüzde 36 kararsız seçmen mi? Olmaz!16 Eylül 2013
CHP'li Gürsel Tekin'e, Ülgür Gökhan Twitti14 Eylül 2013
Kent Konseyi'ne 2 Soru Sorduk; Cumhuriyet Meydanı'nda Toplandı 13 Eylül 2013
CHP'de Sandık Konacak...10 Eylül 2013
CHP'li Bayanlar Partilerine Sahip Çıktılar09 Eylül 2013
CHP'liler 9 Eylül'de Karanfil Dağıttı09 Eylül 2013
Ali Sarıbaş, Belediye Başkanı Adayı Belirlemesinde; DEMOKRASİYE KARŞI ATAMAyı Savundu06 Eylül 2013
AKP Kurmayları Yan yana05 Eylül 2013
MHP'li Efkan Erkan Yoğun Siyasetten Yorgun Düşmüş05 Eylül 2013
Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi aday adayları05 Eylül 2013
Dr. Koray Kesim'i Acılı Gününde Partili Arkadaşları Destek Verdi04 Eylül 2013
Diş Hekimi Koray Kesim'in Acı Günü 04 Eylül 2013
CHP'li Milletvekili Ali Sarıbaş'ın Yengesi de Belediye Meclisine Aday Adayı oldu 02 Eylül 2013
Genç Özgen'ler barış eyleminde01 Eylül 2013
Çanakkale'de Suriye'ye Müdahale Karşıtı Eylem31 Ağustos 2013

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Video Galeri
CH
UA-96338404-1 145-795-9660