güncel      ÜNİVERSİTE      İLÇELER      Çanakkale Haberleri      KENT YAŞAM      YEREL SİYASET      KULİS HABERLERİ      Magazin   
 
Ana Sayfa > KULİS HABERLERİ

Fethullah Gülen marka prezervatifler şimdi ne olacak?
11 Ağustos 2016
Fethullah Gülen marka prezervatifler şimdi ne olacak?
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye 17 yıldır ABD’de yaşayan Fethullah Gülen’in iade edilmesi düğmeye bastı. Ancak bugün terör örgütü lideri ilan edilen ‘Fethullah Gülen’ adının, prezervatiften biraya, nükleer reaktörden cinsel oyuncaklara kadar birçok ürün için cemaatin şirketleri tarafından patenti alınmıştı. Türk Patent Enstitüsü (TPE), darbe girişiminin ardından Gülen’in adına tescil edilen markaların iptal edileceğini açıkladı. 2008 yılında, Fethullah Gülen adıyla prezervatiften doğum kontrol hapına, biradan nükleer reaktöre kadar pek çok ürün için marka tescili alındığını haber yapan Son Nokta dergisi, mahkeme kararıyla ‘onur kırıcı’ bulunarak tek sayısı bile kalmaksızın piyasadan toplatılmıştı.

TPE, GÜLEN ADINA ALINAN MARKALARI İPTAL EDECEK
Türk Patent Enstitüsü (TPE) yetkilileri, 15 Temmuz darbesi girişiminin sorumlusu olarak görülen ve ABD’den iadesi talep edilen Fethullah Gülen’in adıyla yapılan marka tescillerinin iptal edileceğini açıkladı. Hürriyet.com.tr’nin haberine göre, TPE’den üst düzey bir yetkili, Savcılığın da Gülen adıyla tescil edilen markalar hakkında kendilerinden bilgi istediğini belirterek şunları söyledi:  

‘SAVCILIK DA BİZE BUNU SORDU, İPTALİ İSTEYEBİLİRİZ’
“Bu konu ile ilgili, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da 6 ay kadar önce bize yazı gönderdi. Anılan yazıda, bu markaların kimler adına tescil edildiği, kimin başvurduğu yönündeydi. Anılan markaların iptali için kurum olarak biz de, savcılık da talepte bulunabilir. Kurum olarak, doğrudan bizim iptal yetkimiz yok. Ancak mahkemeye başvurarak bu iptali isteyebiliriz. Aynı şekilde, savcılık da aynı yolu izleyebilir.” 

MARKA VE PATENTLERİN BİR KISMI KAMUYA GEÇECEK
Aynı yetkili, sözünü ettiği iptal işleminin ne zaman gerçekleşebileceği yönündeki soruyu ise “Her an iptal işlemi olabilir” şeklinde yanıtlarken, Fethullah Gülen markası yanı sıra, Paralel Devlet Yapılanması kapsamında yürütülen soruşturmalarda kayyum atanan veya el konulan tüm şirket ve kurumlar için de yoğun bir çalışmanın devam ettiği belirtildi. Söz konusu şirket ve kurumlara ait, marka, patentleri için öncelikle tedbir kararları alındı. Daha sonra bu marka ve patentlerin bir kısmının iptali bir kısmının da kamuya geçmesi sağlanacak.

GÜLEN MARKA PREZERVATİF HABERİ O DERGİYİ TOPLATMIŞTI
Darbe girişimin ardından iptal edilmesi gündeme gelen Gülen adına tescilli birbirinden ilginç ürünlerle ilgili markaların haberini yapan Antalya merkezli Son Nokta Dergisi Savcılık kararıyla tek bir nüshası kalmaksızın toplatılmıştı. 

FİLMLERDE GÖRÜLECEK TÜRDEN CEMAAT OPERASYONU
‘Fethullah Gülen marka prezervatif’ kapağıyla yayınlanan derginin yayını, mahkeme kararıyla ‘onur kırıcı’ bulunurken, sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni gazeteci İdris Özyol, dergisinin, ancak filmlerde görülecek türden bir operasyonla 3 saat içinde tek bir sayısının bile ellerinde kalmadan toplatıldığını dile getirmişti.

‘MATBAAYA GELENLERİN İÇİNDE POLİS VAR, YENİLDİK DEDİM’
2008’de yaşanan dergi toplatma girişiminin ardından kendisiyle bir röportaj yaptığımız gazeteci İdris Özyol, “Yani matbaaya gelen kişilerin içinde Polis var, Avukat var bilmem ne var. İş zaten hukuki sürece doğru gidiyor. Zaten bir basın açıklaması yaptım sonrasında, elinize geçti mi bilmiyorum; orada ‘yenildik’ dedim… Keşke daha güçlü olsam. Keşke göze alabilsem, diyor insan böyle durumlarda. Fakat elim kolum bağlı. Elin kolun bağlıyken, çaresizliğin verdiği bir psikolojiyle baş başa kalınca koyuyor insana böyle şeyler. Ağlamak istiyorsun. Kendini bir taraftan dik tutmaya çalışıyorsun ama bir yandan da ezilmişsin, yapacak bir şeyin yok” ifadelerini kullanmıştı:(http://odatv.com/gulen-marka-prezervatif-haberi-de-dergi-toplatmisti-3003111200.html

İDRİS ÖZYOL: ‘DÜN SUSANLAR BUGÜN GEVEZE’
15 Temmuz’daki darbe girişimin hemen ardından geçmişte yaşanan cemaatin dergi toplatma girişimine ilişkin yaşadıklarını ve gündemi değerlendiren Özyol, Antalya Körfez Gazetesi’nde yazdığı yazıda özetle şunları söyledi: 

“Söz konusu çığlığımızı bir avuç gazeteci dışında kimse duymadı o günlerde. Cumhuriyet gazetesinde yayınlandı, Yusuf Yavuz haber ve röportajla destek verdi, Yeni Harman gazetesi de toplatılan dergimizin kapağına benzer bir kapakla çıktı. Çağdaş Gazeteciler Derneği Antalya Şubesi baskıyı kınayan sert bir açıklama yaptı. Antalya Gazeteciler Cemiyeti ise sustu. Şu an ‘Paralel’ diye oraya buraya saldıran, ihbar üzerine ihbar yağdıran bir gazeteci o günlerde AGC’nin genel sekreteriydi. Ağzını bile açmadı. Bırakın ağızlarını açmayı, Cemaat’in AKP destekli Türkçe Olimpiyatları’nı şeref tribününden izlemek için birbirleriyle yarışıyorlardı. Çünkü o günlerde moda olan, revaçta olan, kelek kesen Fethullah Gülen Cemaati’ydi. Tarayın o günlerin gazetelerini, haberlerini hepsini görürsünüz.”
 
İŞTE GÜLEN CEMAATİNİN TOPLATTIĞI DERGİDEKİ O HABER...
“Türk Patent Enstitüsü, Antalyalı bir girişimcinin Fethullah Gülen ismiyle bira, rakı, şarap, prezervatif ve cinsel oyuncaklar üretme hakkını onayladı. Marka daha sonra da Çağlayan A.Ş. isimli bir başka şirket tarafından tescil ettirildi. Her iki şirketin de İzmir'deki adresi ortak. 2002 yılında yapılan ikinci başvuruyu 12898 no ile onaylayan TPE'nin bu kararıyla Fethullah Gülen isimli nükleer reaktör bile üretilebilir. 

DOĞUM KONTROL HAPINDAN PREZERVATİFE ‘GÜLEN’ MARKASI
Antalya kökenli bir girişimci Fethullah Gülen marka prezervatif ve bira üretmek için patent aldı. Türk Patent Enstitüsü'ne başvuran girişimci, Fethullah Gülen marka ürünlerin üretimini tescil ettirdi. 24 Mayıs 2002 tarihinde tescil edilen markanın kullanımı 10 yıl süreyle Nil Basım Yayın AŞ'ye ait. 42 farklı emtia sınıfı için alınan patentte birbirinden ilginç ürünler yer alıyor. Bunlardan en ilginci 10 numaralı sınıf. 10 numaralı sınıfta Fethullah Gülen isimli ürün üretme hakkını elinde tutan Nil AŞ, buna göre masaj aletleri, cinsel amaçlı aletler ve malzemeler, biberonlar, kulak tıkaçları, idrarını tutamayanlar için çarşaf üretebilecek. Bu grupta doğum kontrol aletleri ve prezervatif de yer alıyor. 05 numaralı sınıftan alınan marka tescili de doğum kontrol hapından gebelik testi ürünlerine, hayvan spermlerinden hijyenik külotlara, zayıflama çaylarından deodoranta kadar onlarca üründe Fethullah Gülen ismini kullanma hakkını veriyor. Buna göre Nil AŞ, Fethullah Gülen adıyla deodorant üretebilir ve aynı isimle ürettiği doğum kontrol haplarını piyasaya sürebilir. 

JAPON İÇKİSİ BİLE VAR
Fethullah Gülen adıyla üretilebilecek bir başka ürün grubu da oyunlar. Bu grupta tavladan dominoya, okeyden kızmabiradere, damadan yılbaşı süslerine kadar onlarca ürün yer alıyor. 32 numaralı ürün grubunu da kapsayan marka tescil belgesi Nil AŞ'ye bira, bira yapımında kullanılan preparatlar, bira mayaları gibi ürünleri piyasaya sürme olanağı sağlıyor. Firma, Fethullah Gülen ismiyle gazoz, kola, sahlep, domates suyu, şurup, soda, tonik gibi içecekler de üretebilir. İçecekler bununla da sınırlı değil. 33. sınıfta şarap, likör, alkollü içeceklerin hazırlanması için alkollü bileşimler, süt karışımlı alkollü içecekler, konyak, viski, rakı, kokteyller ve aperatifler bulunuyor. Hatta firma bu isimle Japon içkisi "sake" bile üretebilir. Dünyanın birçok ülkesinde örgütlenen Fethullah Gülen cemaatinin bu özelliklerini bilenler, sake üretim hakkının Japonya'daki çalışmalar için önemli bir araç olacağı şeklinde espri yapıyorlar. 

kaynak SOL GAZETEİ
Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KULİS HABERLERİ Haberleri

Başlık Tarih
 
Çanakkale'de Sanat Müziği Korosu Yeni Dönem Öncesinde Moral Depoladı22 Kasım 2017
MHP'li Recep Cahit Özer Vefat etti 22 Kasım 2017
Çanakkale'nin Başarılı Beyin Cerrahi Dr Eliuz'u Kar Yağışı Vurdu21 Kasım 2017
Avukat Erdener Can Güneşi Görünce Kordona Çıktı21 Kasım 2017
Gilan ve Dobruçan'lı Türk Öğrencilerin Ziyareti Kosova'da ki Türk Gazetelerinde20 Kasım 2017
Gilan'dan Gelen Türk Öğretmenler Atatürk'ün İran Şahı İle Kahve İçtiği Mekanı Ziyaret Etti19 Kasım 2017
Doburçan'lı Türk Öğrenciler: "Ulu Önder Atatürk'ün Yolundayız"18 Kasım 2017
Prejova'dan Çanakkale'ye 25 Yıl Sonra Buluştular18 Kasım 2017
Doburça'lı Türk Öğrencilerin Çanakkale Ziyaretleri Sürüyor17 Kasım 2017
Yeni Mamuşa Belediye Başkanı Çanakkale'ye Öğrencilerimizi Yollamaktan Onur duyarız.15 Kasım 2017
Makedonya Devlet Bakanı THP Genel Başkanı Prof.Dr. Adnan Kahil Çanakkale'ye Gelecek14 Kasım 2017
Makedonya Türk hareket partisi Milletvekili ile Çanakkale Projesi14 Kasım 2017
Kosova Devlet Bakanı Yağcılar'a Demokrat Gazetesi'nden Ziyaret 14 Kasım 2017
Çanakkale 112'nin Çalışkan Hekimi12 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Hekimi Eftal Yıldırım Ekibi ileTaşındı11 Kasım 2017
Kepez'e Yeni Açılan Türe Gayrimenkule Ziyaret11 Kasım 2017
Çanakkale Siyasi Kulisleri Level Atladı ;VAT69'dan KIYI AVM'ye11 Kasım 2017
Erdener Can Yeniden Siyaseti mi Dönüyor?10 Kasım 2017
Çanakkale'de ATATÜRK'ün Öğretmeni; ATA'mızın Anma Yürüyüşünde10 Kasım 2017
Çanakkale Gecelerinin Değişmez İkilisi10 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Güzel ve Yoğun Güvenlikçileri 10 Kasım 2017
Özlem Bitti ; Avukat Güner ile Emekçi Ercan Buluştu09 Kasım 2017
CHP'li Belediye Meclis Üyeleri Kordonda Zafer Yürüyüşünde09 Kasım 2017
Dr. Levent Polis Evde Sağlık Hizmetlerinin Taşınması İle Yakından İlgilendi09 Kasım 2017
Çanakkale'de SOROS’un ÇOCUKLARI Tedirgin09 Kasım 2017
Mehmet Özkurnaz Uzun Zaman Sonra Kordonda 08 Kasım 2017
Dr.Ferhan Okur Boş Zamanlarında Yat Turu Düzenliyor08 Kasım 2017
Beyin Cerrahi Dr Kenan Eliuz; Rahatsızlanan Babasınında Hekimliğini de Yapıyor08 Kasım 2017
Çanakkaleli Başarılı Avukat Çiftin Öğle Molası08 Kasım 2017
1 yılda Açılamayan Devlet Hastanesi 1 Ayda Açıldı06 Kasım 2017
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu 2500 kişilik Yurdu Bitirdi 06 Kasım 2017
Çanakkale'de 500 Çay ısmarlayan Avukat Güner Nerede? 06 Kasım 2017
Çanakkale'nin Devrimci Avukatı Baydar Yeni Yaşını Kutladı06 Kasım 2017
Çanakkale Yeni Devlet Hastanesi’ne Hasta Akışı Ayni Hızda 05 Kasım 2017
Fatih Camii Müezzininin Acı Günü04 Kasım 2017
Çanakkaleli İşadamı Muzaffer Kutlu Aracını Yeniledi04 Kasım 2017
"Kepez’in Belde olarak kalmasında tek sorumlusu CHP Milletvekili Muharrem Erkek'tir" 04 Kasım 2017
Gökçeada'da İlçe Sağlık Müdürü ile Memur Sen Temsilcisi Buluştu04 Kasım 2017
Gökçeada Devlet Hastanesi’nin Eczacısı Sendikasının Kahvaltısına Katıldı04 Kasım 2017
Çanakkale Sağlık Sen Gökçeada Devlet Hastanesini Ziyaret etti 03 Kasım 2017
Çanakkale'de ASKON Ölü mü doğdu?03 Kasım 2017
Çanakkale TEB'in Güler yüzlü Müşteri Temsilcisi 03 Kasım 2017
Çanakkale Diyanet-Sen Başkanına Ödül 03 Kasım 2017
Gelibolu İlçe Başkanı Gözütok Çanakkale'de 02 Kasım 2017
Eski Dostlar Altınok ve Saruhan Uzun Aradan Sonra Buluştu02 Kasım 2017
Rüçhan Özer'in Temposu Düştü02 Kasım 2017
ÇANAKKALE BAROSU YÖNETİM KURULU, STAJYER AVUKATLAR İLE BİRARAYA GELDİ02 Kasım 2017
Çanakkale Evde Sağlık Hizmetleri Taşınıyor01 Kasım 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi KBB'nin Başarılı Veri Elemanı01 Kasım 2017
Çanakkale Siyasi Kulislerinin Ayrılmaz İkilisi01 Kasım 2017
Beyin Cerrahi Dr Kenan Eliuz Günün Yorgunluğunu Attı31 Ekim 2017
Çanakkale'nin İşadamları Yemekte Buluştu 31 Ekim 2017
Kepez İlçe Olmaya Hazır; Kepez'e Yeni İşyeri Türe-Altınok Gayrimenkul Açıldı31 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’de Fenalaşan Hastaya Dr.Timur Adak'tan İlk Müdahale 31 Ekim 2017
Alper Altınok Günün Yorgunu30 Ekim 2017
Saruhan Motorlu Araçlar Şirketi; Müşteri Temsilcisi Arıyor 30 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başarılı Hemşireleri30 Ekim 2017
Çanakkale Sağlık Sen Başkanı İş Yeri Ziyaretlerine Başladı30 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Emekçi Dr. Adak'I Unuttular30 Ekim 2017
CHP'nin Genç Belediye Meclis Üyesi Güzel Oğlu İle Cumhuriyet Bayramı Ekinliklerine Katıldı30 Ekim 2017
CHP'nin Deneyimli İsmi Özgen Son Dönemde Yeniden Aktif Siyasette30 Ekim 2017
Çanakkale Sokakları "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz "sloganları ile inledi29 Ekim 2017
Çanakkale'nin Marjinal İmamı, İşadamları Muzaffer Kutlu ve Başaran Buluştu28 Ekim 2017
Bir Çanakkale Klasiği: Yaya Geçidini İşgal Eden Araç28 Ekim 2017
CHP'nin Kemalist ve Tutarlı İsmi 29 Ekim Törenlerinde28 Ekim 2017
Av.Tülay Ömercioğlu'na Hakarete Mülkiye Müfettişi28 Ekim 2017
CHP'nin Beyefendi İsmi Özkan Örnek Başkanvekilliği28 Ekim 2017
Çanakkale'nin Halef Selef Müftüleri Buluştu 27 Ekim 2017
Çanakkale Sağlık Sistemi Yeni Değişimlere Gebe27 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başhekim Yardımcısı Dr. Çoban Yine Formunda27 Ekim 2017
Çanakkale'nin Efsane Müftüsü Çanakkale'de 27 Ekim 2017
Çanakkale AK Parti Belediye Meclis Üyesi İstifa Etti25 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Ayrılmaz Dörtlüsü25 Ekim 2017
Dalaman'da yakalanan PKK'lı terörist ile Çanakkaleli akrabası tutuklandı.25 Ekim 2017
Dr. Levent Polis Yeni Hastanenin Eksikleri için Çalışma Temposunu Yükseltti25 Ekim 2017
Kosova Devlet Bakanı ve KDTP Genel Başkanı'ndan; Bülent Turan'a Teşekkür Telefonu25 Ekim 2017
Çanakkale'de ki Akrabası ile Dalaman'da yakalanan PKK'lı terörist adliyeye sevk edildi.25 Ekim 2017
Çanakkale'de HAKİM NESRİN KAYA İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ25 Ekim 2017
Çanakkale Dahil 12 ilde yeni nesil 112 acil merkezi için Aselsanla sözleşme imzalandı..25 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Yeni Binasında İlk Bebek Heyecanı25 Ekim 2017
Türe İnşaat Kepez'de Yeni Yatırımlara Hazır24 Ekim 2017
Şair ve Ozanlardan Gestaş Gemisinde Şiir Ziyafeti24 Ekim 2017
TURİZMİN DUAYEN İSMİ ÇANAKKALELİ BARANER’E 50.YIL ONUR ÖDÜLÜ24 Ekim 2017
Miras Semboller “Çanakkale”23 Ekim 2017
Çanakkale Barosu'nun Başarılı Avukat Güler Kordonda21 Ekim 2017
Çanakkale'de Hangi Hastanelerin Başhekimleri Değişecek?21 Ekim 2017
Uysal market 20. şubesini Yeni Devlet Hastanesi yolu üzerinde açtı..21 Ekim 2017
Alper Altınok Rüçhan Özer ile UMRE'ye Gitme Kararı Aldı20 Ekim 2017
Çanakkale Bölgesi Hakemi Ali Şansalan'a Süper Ligde Görev19 Ekim 2017
Nazan Öğretmen İtalya Gezisi Sonrası Çanakkale Kordonunda 19 Ekim 2017
Avukat Tülay Ömercioğlu "Düzeyli Siyasete Devam Edeceğiz"19 Ekim 2017
AKP Genel Başkan Başdanışmanı Şaban Dişli görevinden istifa etti19 Ekim 2017
Çanakkale domatesi 10 günde 3 kat zamlandı19 Ekim 2017
SOROSCU Kavala Gözaltında; Kavala Çanakkale'de bir Çok Ayrıştırıcı Projenin Sponsoru idi19 Ekim 2017
Çanakkale Diyanet-Sen Başkanı; Müftülere Nikah Yetkisi Veren Yasayı Destekledi18 Ekim 2017
Çanakkale Müftüsü Gökce Gelibolu'da18 Ekim 2017
Kongre İlanı18 Ekim 2017
CHP Çanakkale Örgütü'nün Genç İsimleri Çalışmaya Devam Ediyor18 Ekim 2017
Nedim Hanım Kız Lisesi'nin Başarılı Öğretmeni Dinlenmede17 Ekim 2017
Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Kaya; Köylülerin Sorunlarını Dinliyor17 Ekim 2017
CHP Çanakkale Örgütünün Kemalist Kanadının Önemli İsmi Küçük Çanakkale'de17 Ekim 2017
Rüçhan Özer Umre Yolcusu17 Ekim 2017
Çanakkale'nin Güzel ve Genç İşkadını Yeni Projeler Peşinde16 Ekim 2017
Çanakkale'de Siyasi Kulisler Gecelere Taştı16 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı KBB'cisi Özağaç16 Ekim 2017
Çanakkale Belediyesi Görünür Belediyeler Arasına Girmiş AMA YURTTAŞ GÖREMİYOR16 Ekim 2017
ÇASİAD EV SAHİPLİĞİNDE FEDERASYON TOPLANTISI YAPILDI16 Ekim 2017
Diyarbakırlı öğrenciler Çanakkale'de tekneyle boğaz turu yaptı16 Ekim 2017
Topluma Destek Derneği'nden Anlamlı Etkinlik16 Ekim 2017
Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü’nde Son Viraj15 Ekim 2017
Muzaffer Kutlu Haftasonu Tatilinde 15 Ekim 2017
Çanakkale'de Barışın İmamı İle Adem Yılmaz Pazar Etkinliğinde15 Ekim 2017
CHP'li Muzaffer Özgen Aktif Siyaset Sonrası Dinlenme Modundu15 Ekim 2017
Gelibolu'da Mavi Çizgi Sanat Atölyesi ikinci sergisini Açtı15 Ekim 2017
Çanakkale: CHP İl Başkanı’ndan Kılıçdaroğlu’na rest15 Ekim 2017
Çanakkale Deftarlığı Ekipleri Kordonda Denetimde14 Ekim 2017
Ülgür Gökhan Demokrasi Kelebeğidir; Muhalif Olan Herkesi Ezmeye Çalışır14 Ekim 2017
Çanakkale'de Amatör Spor Haftası Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı14 Ekim 2017
Çanakkale Belediye Başkan Vekili Özkan, İtfaiye personelini tebrik etti14 Ekim 2017
Çanakkale'de Leon Cafe'nin İşletmecisi Apostolis Poli12 Ekim 2017
Arkadaşlarına 500 Çay Ismarlayan Avukat Güner; Kentdışında12 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde ki Kumpasçılar Açığa Alınacak mı?12 Ekim 2017
Çanakkale Bisiklet Platformu Bisiklet Turlarına Devam Ediyor11 Ekim 2017
Çanakkale SGK'de Çay Molası11 Ekim 2017
CHP Merkez İlçe Başkanlığına Aday Olan Telat Koç'tan ATATÜRK'süz Açıklama11 Ekim 2017
Çanakkale'de Ezilenlerin Avukatından 500 Kişiye Çay 10 Ekim 2017
FETÖCÜ Hüseyin Özdemir'in Tartışmalı Sevki ile ilgili Soruşturma Çanakkale KHB Tarafından Niye Geç Açıldı?10 Ekim 2017
Avustralya Çanakkale Konsolosu Dylan Walsh‏:"Çanakkaleli Gençlere Avustralya'da ki Eğitim Olanakları"10 Ekim 2017
Kosova Sağlık Bakan Yardımcısı'nda Bülent Turan'a Teşekkür 07 Ekim 2017
Ülgür Gökhan, "Engin Kandemir’in Kent Konseyi Başkanlığı Görevini Bırakmalı"05 Ekim 2017
Dr. Nazır Çoban'dan Mesai Arkadaşlarına Baklava Ziyareti04 Ekim 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Acil Servisinin Gülen Yüzlü Hekimi02 Ekim 2017
Çanakkale Kamu Hastaneleri Genel Sekreterligi Fiili olarak son buldu30 Eylül 2017
Hangi AKP'linin Yasak Aşkı FETÖ'den Tutuklu 30 Eylül 2017
Haydi Partiye DSP ve AKP Maceraları Gösterime Giriyor30 Eylül 2017
Çanakkale Kulislerinde Ülkücülük Sohbeti29 Eylül 2017
Boncukcu Uzun Süre Sonra Yeniden Kulislerde29 Eylül 2017
Avukat Sebahattin Güner ;"Ezilenlerin Avukatıyım"29 Eylül 2017
Dr. Nazır Çoban'dan Mesai Arkadaşlarına Köfte Ziyareti29 Eylül 2017
Çanakkale’de yapılacak olan Balkan Kros Şampiyonası Ertelendi28 Eylül 2017
CHP'li Dr. Celal Karakaş'a Partililerden Tepki26 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Özel Güvenlikçileri Sürekli Tetikte26 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Hekimi Dr. Adak Öğle Tatilinde de Çalışıyor26 Eylül 2017
Emekçi Çaycı Ercan ;LBGT'ler Barışın Kentinin Rengidir25 Eylül 2017
CHP'li Hanifi Araz Yeniden Siyasete mi Isınıyor?25 Eylül 2017
CHP'li Hamza Karagöz Nostalji Yaptı25 Eylül 2017
İl Genel Meclisi Üyesi Turan Tümay Gözünü Çanakkale'ye mi Dikti?25 Eylül 2017
CHP Merkez İlçe Başkanı Dr. Celal Karakaş Ticari Taksi Satın Aldı25 Eylül 2017
Vekillik Maaşını Alan CHP'li Özgen den Yemek Ziyafeti25 Eylül 2017
CHP'nin Ağır Topu Etileden İbrahim Mahalle Seçimlerinde 25 Eylül 2017
Maskeli Beşler firarda 24 Eylül 2017
Çanakkale'de İki Genç Kıza Taciz İddiası23 Eylül 2017
68'den 2017 Yılına Baydar'ların Yoldaşlığı ve Devrim Yürüyüşü Sürüyor23 Eylül 2017
CHP'li Ömer Ar Ve Akkarpat Karakaş'a Seslendi"sandık nerede ?23 Eylül 2017
CHP'li Üyelerden Karakaş a Tepki" Sandık Nerede"23 Eylül 2017
Birisi Orta Avrupa'dan Diğeri Hac'tan Geldi ve Özlem Bitti21 Eylül 2017
Yoga Vidya Çanakkale yeni yerinde sezona hazır !21 Eylül 2017
Akademisyen Doç.Dr. Sayılır Çanakkale'de21 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu : Hacı Murat Saruhan'ı Ziyaret Etti21 Eylül 2017
Çanakkale'den Selanik’e Pedal Çevirdiler20 Eylül 2017
Kemal Özkan Hem Başarılı İşadamı Hemde Başarılı Siyasetçi19 Eylül 2017
Hangi İslamcı İşadamı Kuma Aldı ?19 Eylül 2017
İlkokul Arkadaşlarını işe Alan Bürokrat Kim?19 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu Barışın İmamı İle Yan Yana17 Eylül 2017
CHP'nin Gülen Yüzlü Avukatı Parti Seçiminde 17 Eylül 2017
CHP'li Özden Çetin Sandıklar Açılmadan Sonuçları Açıkladı17 Eylül 2017
CHP nin Emekçisi Ömer Ar'a Oturacak Yer Kalmadı17 Eylül 2017
CHP'li Etili'den İbrahim İsmet Paşa'da Ağırlığını Koydu17 Eylül 2017
Emin Önder Şeytanın bacağını Kıracağız17 Eylül 2017
CHP'nin Efsane İsmi Emin Barın Seçimde 17 Eylül 2017
Muzaffer Özgen'e Çağrı Yaptılar17 Eylül 2017
CHP'li Küçük; "Derlenip Toplanmasın Bayraklar Bu Kavga Hürriyet Kavgası"16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit'in Seçimlere Aktif Müdahalesi Tepki Çekti 16 Eylül 2017
CHP'li Hikmet Özgen Partisinin Seçim Sonuçlarını Endişeli Gözler ile İzledi16 Eylül 2017
CHP'nin Emektarı Etiliden İbrahim Partisinin Seçimlerini Yakından İzledi16 Eylül 2017
CHP'li Özgen Yıllar Sonra Belediye Başkan Vekili 16 Eylül 2017
CHP Üyesi Olmayan Remzi Yiğit Esenler'de Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
CHP'li Halil Ertuğrul Mahalle Seçimlerinde 16 Eylül 2017
Çanakkale'de Ev Sahibi Evine Zarar Veren Kiracıdan Şikayetçi Oldu15 Eylül 2017
Peşmergeye Teslim Olan Çanakkaleli İŞİD'çiler var mı ?14 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu; Mehmet Çetin 'e Terapi Yapıyor13 Eylül 2017
Lapseki’li İşadamları Evran ve Engin Boğaz Turunda 13 Eylül 2017
Çanakkale BERCESTE'nin Acı Günü13 Eylül 2017
Bülent Turan a Gökçeada da Zangoç Niko'dan Hoşgeldin 12 Eylül 2017
Çanakkale Memur Sen Başkanı Çıta mı Yükseltti12 Eylül 2017
Gıda Tarım İl Müdürü Bitmeyen Dosyaları Gemiye Getirdi12 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Organ Nakli Ekibi Cenevre'den Döndü11 Eylül 2017
Porche yi Alıp Fırça Yiyen Kim ?10 Eylül 2017
Gestaş Ailesi Yaza Veda Pikniğinde Buluştu10 Eylül 2017
Bülent Turan ile Dr.Kenan Eliuz Arasında ki Sicak Sohbet09 Eylül 2017
Muzaffer Kutlu ve Bülent Turan Kordonda08 Eylül 2017
Murat Saruhan Hacı Murat Saruhan Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Uzmanı Dr. Parsak Baba Oldu08 Eylül 2017
Çanakkale CHP'de Bütün Gözler Mahalle Seçimlerine Kilitlendi08 Eylül 2017
Çanakkale MÜSİAD Başkanı Kent İçi Trafiğe Çözüm Buldu06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi Doktorlar ; Yoğunluk Arasında Mola da06 Eylül 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir'de Göreve Başladı06 Eylül 2017
FETÖ'nün Tıp Dergilerine ÇOMÜ Tıp Fakültesi'nden Makale Yazan Oldu Mu?06 Eylül 2017
Remzi Yiğit'in Adalet Kurultayı'nda Adaletli Dondurma Dağıtımı Taktir Topladı04 Eylül 2017
CHP Çanakkale Örgütü'nün Bayramlaşma Törenine ATAMA Belediye Başkan Yardımcısı Ünüvar Niye Katılmadı?04 Eylül 2017
CHP'nin Bayramlaşmasında Baba-Oğul Karagözler Bayramlaştı01 Eylül 2017
CHP YDK Üyesi Soydan; CHP'li Gençlerle Bayramlaştı01 Eylül 2017
Ahmet Hakan'dan Muzaffer Kutlu'ya Bayram Hediyesi31 Ağustos 2017
Kordonda Kurban Bayramını Bekleyen Üçlü30 Ağustos 2017
Heykeltıraş Ahmet Hakan Çanakkale'de Yeni Projeler Peşinde 30 Ağustos 2017
Çanakkale Barosu'nun Devrimci Avukatı Baydar; Adaları Kuşattı30 Ağustos 2017
Tezcan: Bülent Turan'ın bölgesindeyiz. Gelsin burada ne yaptığımızı görsün."27 Ağustos 2017
Çanakkale Toplum Ruh Sağlığı Etkinliğine Hemşire Güner Çerçioğlu'da Katıldı26 Ağustos 2017
Hüseyin Babacanoğlu kongre öncesinde partilerle birlikte24 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’nin Başarılı Beyin Cerrahi İzmir Yolunda23 Ağustos 2017
CHP Merkez İlçe Başkanı Çanakkale Ziraat Odası Ziyaretine Neden Katılmadı?23 Ağustos 2017
Lapsekililer Akçay'da Buluştu23 Ağustos 2017
Çanakkale CHP'de Rebiye Ünüvar Krizi Büyüyor23 Ağustos 2017
CHP Çanakkale'de Belediye Ekibi'nden 7 Kişi Disipline Yollandı; Gökhan Rest Çekti22 Ağustos 2017
Çanakkale Orman Bölge Müdür Yardımcısına Yeni Görev 21 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış'ın Acı Günü21 Ağustos 2017
AREL Mühendislik'in Küçük Ortağı Haftaya Erken Başladı21 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu Uzunca Aradan Sonra Kordonunda 20 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Uçmaya Hazırlanıyor 19 Ağustos 2017
Çanakkale Kordonu Bu İkiliden Sorulur18 Ağustos 2017
Dr. Kenan Eliuz "Nerede Gençlik "18 Ağustos 2017
Çanakkale'de FETÖ Mücadelesi'nde Gözler Yenice'ye Çevrildi17 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde Sevgili Kavgası17 Ağustos 2017
Çift BYLOKCU Var Ama FETÖCÜ Değil12 Ağustos 2017
Çanakkale Gecelerinin Ayrılmaz İkilisi11 Ağustos 2017
Cumhuriyet, Nuray Mert’i kovdu09 Ağustos 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi'nde CEMAAT'in Salı Toplantılarına Katılan Doktorlar Tövbe Ettiniz mi?08 Ağustos 2017
İbrahim Evran Konuklarını Lapseki'de Ağırlıyor07 Ağustos 2017
Akademisyen Öztürk; Tatilden Döndü; Lapseki'de Bülent Turan'ın Mevlitine Katıldı04 Ağustos 2017
Muzaffer Kutlu ve Yıldız Bülent Turan'ın Mevlit'inde Buluştu04 Ağustos 2017
FETÖ'nün İl İmamı İle Kitap Yaz Koltuğu Kap; Sonra FETÖ İle Mücadeleye Devam ZAYTUNG GİBİ03 Ağustos 2017
Recep Ragıp Barış Baba Oldu25 Temmuz 2017
Arıburnu İlköğretim Okulu Müdürü Kalp krizi geçirdi; Yoğun Bakımda 23 Temmuz 2017
CEMAATÇİlere Bir Tokat Daha !22 Temmuz 2017
Alper Altınok İl Genel Meclisi Üyelerimizi Delege Seçiminde Göremedik22 Temmuz 2017
Çanakkale İl Genel Meclisi Üyeleri Çok Çalıştı ; İspanya-Güney Kore ve Portekiz'e Gidiyorlar21 Temmuz 2017
Dr.Levent Polis'in Annesi Rahatsızlandı18 Temmuz 2017
Murat Saruhan Hac Öncesi Demokrasi Nöbetine Katıldı17 Temmuz 2017
Ahmet Çiçek Demokrasi Nöbeti Yorgunu16 Temmuz 2017
Başsavcı açıkladı... 102 bin kişilik ByLock listesi geldi16 Temmuz 2017
15 Temmuz Logosunda F ve G Algısı 14 Temmuz 2017
Muzaffer Kutlu Ankara'ya Neden Gitti?13 Temmuz 2017
Çanakkale'de FETÖ Operasyonu 6 Gözaltı12 Temmuz 2017
FETÖCÜ Ol ! 3 Yılda Doçent Kadrosu; 2 Yılda Profesörlük Kadrosunu Kap11 Temmuz 2017
Çanakkale Barosu'nun Başarılı Avukatı Adnan Güler'de ADALET İçin Yürüdü10 Temmuz 2017
Musaköy'ün Jön Muhtarı Köy Hayırlarını Kaçırmıyor09 Temmuz 2017
Sahil Kafenin Emekçisi Ercan’ı Yoğun Tempo Bunalttı09 Temmuz 2017
Maskeli Beşler Düğünde09 Temmuz 2017
Çanakkale'da Sağlık Alanında Çifte Görev Devri Bitiyor07 Temmuz 2017
Çanakkale Devlet Hastanesi’de İmza Polemiği06 Temmuz 2017

Arşiv Arama
 
..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Sayfalar
En Çok Yorumlanan
Radyo
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen
Anasayfa | Foto Galeri | Künye
CH
UA-96338404-1 145-795-9660