Flaş Haber :
Hava Durumu

Ayvacık Belediyesi'nce katı atık toplama ve değerlendirme işi ile bir adet büfe yeri kiraya verilecek

13 Ağustos 2022
0 Haber Yorum
Ayvacık Belediyesi'nce katı atık toplama ve değerlendirme işi ile bir adet büfe yeri kiraya verilecek

AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR
 
1- İlçemiz Ümmühan Mahallesinde aşağıda adres ve bilgileri yazılı belediyemize ait çöplüğün atıklarının ekonomiye kazandırılması işi ile bir adet yer(Büfe yeri), 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45'inci maddesi hükümlerine göre açık teklif usulü ihale ile kiraya verilecektir.
2- İhaleler 25 Ağustos 2022 Perşembe günü aşağıda belirtilen saatlerde Belediyemiz toplantı salonunda Encümen huzurunda yapılacaktır.
3- İhale yerleri adres ve bilgileri;
a. Ümmühan Mahallesi Panayır yeri yanındaki Çayiçi ve Hebiller Çayırı mevkileri bölgesinde kalan çöplüğün atıklarının ekonomiye kazandırılması işi, ihale ile 1 (bir) yıllığına kiraya verilecek olup, aylık ihale kira bedeli 6750,00-TL+KDV ihale geçici teminatı 2430,00-TL ihale saati ise 14.30'dur.
b. Ümmühan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:7/1(54 ada, 1 numaralı parselin kuzey yönünde bulunan köşesine bitişik) adresinde bulunan boşluk alanda 1 (bir) adet yaklaşık 25,00 m2 miktarındaki büfe yeri, ihale ile 3 (üç) yıllığına kiraya verilecek olup, aylık ihale kira bedeli 700,00-TL ihale geçici teminatı 756,00-TL ihale saati ise 14.40'dır.
4. İhale şartnamesi Ayvacık Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden temin edilebilir.
5. İhaleye katılmak isteyenlerin Belediyemize en geç 25.08.2022 günü saat 14.00'e kadar; dilekçe ile geçici teminat makbuzları, kimlik Fotokopisi, Tüzel kişilik olarak ihaleye katılacakların ilave olarak yetki belgesi, imza sirküleri, Ticaret Odası kayıt belgesini, Ticaret Sicil Gazetesini, Vekaleten ihaleye katılacakların Noter tasdikli vekaletname örneği ve imza sirkülerini, Ortak girişim olarak ihaleye katılacakların ortaklık hisse oranları ile bu ortaklığın sözleşme süresince devam edeceğini belirten Noter onaylı ortaklık beyannamesi ile müracaatları yeterlidir.
6- İhaleye bizzat iştirak şarttır. Posta ile katılımlar kabul edilmez. İlanen duyurulur.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.