Flaş Haber :
Hava Durumu

Çanakkale 112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

28 Eylül 2022
0 Haber Yorum
Çanakkale 112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu 2022 yılı 2’inci Toplantısı, Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında yapıldı.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim TARI, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan HACIALİOĞLU ve kurum temsilcileri katıldı.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısında; acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki iş birliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan faaliyet raporu ve planlanan faaliyet konuları görüşüldü.

Toplantıda; Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V. İbrahim TARI tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısı görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Toplantı öncesinde, 112 Acil Çağrı Merkezi, Kent Güvenliği Yönetim Sistemi Birimi ve GAMER birimini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, personelle bir süre sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi alarak, görevlerinde başarılar diledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.