Flaş Haber :
Hava Durumu

ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

21 Haziran 2022
0 Haber Yorum
ÇOMÜ Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği Bölümü mezuniyet töreni fakültenin toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Törene, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Pelin Kanten, Prof. Dr. Okhan Akdur, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ekrem Şanver Çelik, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. C. Çiğdem Yığın, ÇOMÜ Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Halit Kuşku, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Serpil Odabaşı,  akademik, idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören, sırasıyla fakülte birincilerinden Sibel Albayrak, Dekan Prof. Dr. Ekrem Şanver Çelik ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten'in konuşmaları ile devam etti.

Törende okul birincileri Sibel Albayrak ve Ali Gençeli'ye hediye ve diploma takdimi yapıldı. Protokol ve akademisyenler tarafından mezun olan öğrencilere diplomaların takdim edilmesinin ardından tören, ikram ile sona erdi.

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.