Flaş Haber :
Hava Durumu

Çanakkale'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

28 Eylül 2022
0 Haber Yorum
Çanakkale'de Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu 2022 Yılı 3’üncü Toplantısı Gerçekleştirildi

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu 2022 Yılı 3’üncü toplantısı, Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat ŞAHİN, Vali Yardımcısı Hakkı UZUN, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin ERKUL, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet MERMER, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, İl Müftüsü Şükrü KABUKÇU, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Milli Eğitim İl Müdürü Ferhat YILMAZ ile ilgili Kamu Kurum Müdürleri ve komisyon üyeleri katıldı. 

Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında Çanakkale İl genelinde yürütülen çalışmaların değerlendirildiği Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyon toplantısında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Nuray GÜMRÜKÇÜ tarafından kadına yönelik şiddetin kadın ve çocuklar üzerindeki etkileri hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Toplantı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*



(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.