Flaş Haber :
Hava Durumu

“Evliya Çelebinin İzinde” Öğrenci Değişim Programı Öğrencileri İle

27 Mayıs 2022
0 Haber Yorum
“Evliya Çelebinin İzinde” Öğrenci Değişim Programı Öğrencileri İle

Vali İlhami AKTAŞ, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün “Evliya Çelebi’nin İzinde Kardeş (Ahretlik) Buluşması” projesi ile “Evliya Çelebinin İzinde” Öğrenci Değişim Programı kapsamında Ankara Batıkent Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesine misafir olarak gelen 12 öğrenci ile Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir araya geldi.

Vali İlhami AKTAŞ ziyarette, Proje Koordinatörü Edebiyat Öğretmeni Fırat ORUÇ’tan bilgiler aldıktan sonra misafir öğrenciler ile ders durumları hakkında bir süre sohbet etti.

Ziyaretin ardından misafir öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyareti sırasında Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi 10. sınıf öğrencisi Meryem Su KAYA, yazmış olduğu “7 Dakika 13 Saniye” adlı fantastik romanını imzaladı ve Vali İlhami AKTAŞ’a takdim etti.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ ve Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin ŞENGİL de hazır bulundu.
 

Yorumlar(0)

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.