Flaş Haber :
Hava Durumu

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Brifing Toplantısı Gerçekleştirildi

24 Eylül 2021
1 Haber Yorum
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Brifing Toplantısı Gerçekleştirildi

Vali İlhami AKTAŞ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen brifing toplantısına katılarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bekir Çelen’den yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bekir Çelen tarafından hizmet binası önünde karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, İl Müdürü Bekir Çelen, il müdür yardımcısı ve şube müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda Vali İlhami AKTAŞ, Marmara Denizi Eylem Planı gereği Çanakkale’de müsilaj ile mücadelede yapılan çalışmalar başta olmak üzere, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürlükleri tarafından yürütülen hizmetler, devam eden inşaat çalışmaları, çevresel denetimler ve kurumun sorumluluk alanıyla ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bekir Çelen’den brifing aldı.

Yapılan bilgilendirmenin sonrasında Vali İlhami AKTAŞ, yatırımların takibi ve kontrolü noktasında çalışmalarını titizlikle sürdürülmesi talimatını verdi.

Vali İlhami AKTAŞ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Bekir Çelen ve kurum personeline teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar(1)
  Mehmet dinçer:
[25.09.2021 - 08:48]  
Gökçeadada hiç bir çevre koruma ve çevreye hizmet yapılmadı
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.